مقابل دوربین اعتراف می‌کند یک معتاد به تزریق ژل است

مقابل دوربین اعتراف می‌کند یک معتاد به تزریق ژل است

کیم کارداشیان و تغییر چهره جوانان

جُردن پارکز”، جوان ۲۳ ساله‌ی اهل لندن، بیش از ۱۵۰ هزار دلار هزینه کرد تا شبیه کیم کارداشیان، ستاره‌ی امریکایی برنامه‌‌های “رئالتی شو” بشود اما حالا با مشکل نشت کردن مواد تزریق‌شده به لبش مواجه شده است.

پارکز” به تازگی در برنامه‌ی تلویزیونی “باچد” (Botched) که از شبکه‌ی تلویزیونی !E پخش می‌شود شرکت کرده و از “تری دابروو” و “پال نَسیف” دو جراح پلاستیک این برنامه خواسته تا مشکلش را حل کنند. این دو پزشک در این برنامه، افرادی را که نتیجه‌ی نامناسبی از جراحی‌های پلاستیک گرفته‌اند، درمان می‌کنند.

او که خود در مقابل دوربین اعتراف می‌کند یک معتاد به تزریق ژل است، علاوه بر لب‌ها، به چانه، گونه‌ها، و پیشانی‌اش نیز ژل تزریق کرده و در اطراف بینی‌اش نیز بوتاکس داشته است.

نخستین تغییر ظاهری‌ وی در نوزده سالگی و با تَتو کردن ابروهایش اتفاق افتاد. وی در ۲۱ سالگی، برای اولین بار لبش را حجیم‌تر کرد و بعد از آن، این عمل را چندین بار دیگر انجام داد.

با وجود که این “اعتیاد”، سلامت “پارکز” را به خطر انداخته، او در برنامه‌ی “باچد” گفته که لزوما نمی‌خواهد اندازه‌ی لبانش را کم کند بلکه فقط می‌خواهد نشت مواد از آن، متوقف شود.

هرچند که پزشکان، انجام هرگونه عمل جراحی اضافی روی لب‌های این جوان انگلیسی را رد کرده‌اند و مشخص نیست که بتوانند مشکل پیش آمده برای وی را درمان کنند

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط