برنزه کردن حرفه ای زیرآفتاب

برنزه کردن حرفه ای زیرآفتاب

این نکته ها را هنگام آفتاب گرفتن و برنزه کردن پوست خود به یاد داشته باشید.

1- برای اینکه کرم های ضد آفتاب به طور یکنواخت روی پوستتان بشیند ، اول با یک لایه بردار پوست خود را از سلول های مرده تمیز کنید. سپس از کرم های مرطوب کننده استفاده کنید و در آخر ضد آفتاب را بزنید.

2- از محصولاتی استفاده کنید که مناسب پوست شما و مخصوص صورت باشد.این محصولات از فرمول هایی ساخته شده که پوست را لطیف می کند و منافذ و روزنه های پوست را نمی بندد.

3- برای جلوگیری از دورنگ شدن پوست و چکه کردن و رگه رگه شدن لوسیون برنزه کننده ،مرز بین مو ها و پیشانی  و همچنین  ابرو های خود را وازلین بزنید.

 

tanning

4- مراقب قسمت های برآمده ی صورت خود مانند گوشه های بینی یا کناره های لب و قسمت زیر لب ها باشید.اگر مقدار لوسیون ها در این ناحیه ها زیاد باشد میتواند باعث سفت شدن و ماسیدن لوسیون در این نواحی شود.

5- برای اینکه بطور یک دست برنزه شوید ، از گردن خود غافل نشوید.برای این کار صاف بنشینید  و با استفاده از یک پد یا دستمال ، لوسیون را روی گردن پخش کنید تا لوسیون در خط های گردنتان جمع نشود و یکدست شود.

6- وقتی صحبت از برنزه شدن است ، صبر و بردباری مهم ترین چیز است.تا جذب شدن کامل لوسیون صبر کنید ،بعد پودر بچه ی بدون تالک را روی صورت خود پخش کنید.

 

با نظرات و پیشنهادات خود ما را خوشحال کنید. 

*
امتیاز دهید :*

مقالات مرتبط

 1. جشنامه
 2. زیبایی
 3. پوست

مقالات پربازدید

محبوب ترین ها

 1. آموزش آرایش برای برجسته شدن لب ها
  آموزش آرایش برای برجسته شدن لب ها
  چگونه لب های نازک را برجسته تر کنیم -آموزش تصویری آرایشِ لب
 2. 4 راه برای درمان سریع تبخال لب در خانه
  4 راه برای درمان سریع تبخال لب در خانه
  مبتلایان به تبخال...ازاین کابوس راحت شوید