برنزه کردن حرفه ای زیرآفتاب

برنزه کردن حرفه ای زیرآفتاب

این نکته ها را هنگام آفتاب گرفتن و برنزه کردن پوست خود به یاد داشته باشید.

1- برای اینکه کرم های ضد آفتاب به طور یکنواخت روی پوستتان بشیند ، اول با یک لایه بردار پوست خود را از سلول های مرده تمیز کنید. سپس از کرم های مرطوب کننده استفاده کنید و در آخر ضد آفتاب را بزنید.

2- از محصولاتی استفاده کنید که مناسب پوست شما و مخصوص صورت باشد.این محصولات از فرمول هایی ساخته شده که پوست را لطیف می کند و منافذ و روزنه های پوست را نمی بندد.

3- برای جلوگیری از دورنگ شدن پوست و چکه کردن و رگه رگه شدن لوسیون برنزه کننده ،مرز بین مو ها و پیشانی  و همچنین  ابرو های خود را وازلین بزنید.

 

tanning

4- مراقب قسمت های برآمده ی صورت خود مانند گوشه های بینی یا کناره های لب و قسمت زیر لب ها باشید.اگر مقدار لوسیون ها در این ناحیه ها زیاد باشد میتواند باعث سفت شدن و ماسیدن لوسیون در این نواحی شود.

5- برای اینکه بطور یک دست برنزه شوید ، از گردن خود غافل نشوید.برای این کار صاف بنشینید  و با استفاده از یک پد یا دستمال ، لوسیون را روی گردن پخش کنید تا لوسیون در خط های گردنتان جمع نشود و یکدست شود.

6- وقتی صحبت از برنزه شدن است ، صبر و بردباری مهم ترین چیز است.تا جذب شدن کامل لوسیون صبر کنید ،بعد پودر بچه ی بدون تالک را روی صورت خود پخش کنید.

 

با نظرات و پیشنهادات خود ما را خوشحال کنید. 

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط