این اشتباه های آرایشی را انجام ندهید.

این اشتباه های آرایشی را انجام ندهید.

5 اشتباه آرایشی رایج که باعث میشود پیر دیده شوید را بشناسید

5 اشتباه رایج در آرایش که باعث میشود شما پیر تر به نظر بیایید

foundation

اشتباه اول : استفاده از کرم زیرسازی برای پوستتان

سعی کنید فقط در نقطه هایی که لازم است کرم زیر سازی بزنید.وقتی مقدار زیادی از این کرم ها را روی پوست میزنید، باعث می شود داخل چین و چروک ها پر شود و دقیقا همانجایی که شما می خواهید پوشیده شود با این کار برجسته تر و نمایان تر میشود. 

 

powder

اشتباه دوم : استفاده زیاد از پودر صورت

پودر زیاد، بخصوص اگر روی کرم های زیرسازی زده شود باز هم کمکی برای آرایش بهتر شما نمی شود.پودرها باعث می شوند چین و چروک ها بویژه چروک های دور چشم بیشتر به نظر بیاید.در عوض سعی کنید بعد از اینکه  کرم های ضد چروک ، کرم های دور چشم و کرم زیرسازی را استفاده کردید، آنها را با دستمال یک لایه یا پد به آرامی تمیز کنید.برای جلوگیری از پاک شدن تمامی کرم ها قبل از اینکه پوستتان را تمیز کنید به آن زمان بدهید تا آرایشتان جذب صورت شده و روی پوست بنشیند.

 

brow

اشتباه سوم : غافل شدن از ابرو ها و مژه ها

آیا میدانید علاوه بر چین و چروک  و لکه های روی صورتتان چه چیز دیگری باعث می شود پیر تر به نظر بیایید ؟ ابرو های باریک و مژه های کم پشت !

ابرو ها و مژه های کم پشت را همیشه پر کنید .به یاد داشته باشید ابروها و مژه های پر پشت و کلفت هردو به صورت یکسان عاملی هستند که صورت را جوان کرده و سن تان را کم تر نشان می دهد.همچنین برای بزرگ تر شدن و درخشان تر شدن چشم هایتان ، مژه های خود را با فر مژه حالت بدهید.

 

shimmer

اشتباه چهارم : استفاده ی بیش از حد از براق کننده ها

سعی کنید از سایه های چشمی براق دوری کنید.آنها تنها کاری که می کنند برجسته کردن برآمدگی پلک های شما است.بجای آنها از کرم ها یا  سایه های مات استفاده کنید.همینطور بجای استفاده از خط چشم های مایع از مداد خط چشم استفاده کنید چون خط چشم های مایع باعث میشود پوست خشن تر به نظر بیاید.

برای درخشندگی و خوش رنگ تر شدن از کرم ها و ته رنگ هایی استفاده کنید که باعث جوان تر شدن و با طراوت تر شدن پوست شما می شود.

 

lipstick

اشتباه پنجم : استفاده از رژ لب نا مناسب

خط لب طبیعی ما با افزایش سن کم رنگ تر میشود که همین باعث می شود استفاده از رژ لب جایگاه ویژه ای در آرایش صورت داشته باشد.برای حفظ رنگ لب تان از خط لب روشن استفاده کنید.همچنین از یک رنگ طبیعی استفاده کنید که برای پوستتان نه خیلی روشن باشد و نه خیلی تیره .

 

 

مترجم:پریسا آدرم

در آخر اینکه با بیان نظرات و پیشنهادات خود مارا خوشحال می کنید.

دیدگاه

    درسته من سعی می کنم رعایت کنم

    پاسخ
*


* ارسال

مقالات مرتبط