برنامه ریزیِ جشن تولد

برنامه ریزیِ جشن تولد

جشن تولد و برنامه ریزی جشن تولد

زمان برگزاری جشن تولد و کلا برگزاری جشن تولد از مهمترین دغدغه های یک جشن میباشد.ما کمکتون میکنیم جشن تولد رو به بهترین نحو برگزار کنید.

 

گرفتن یک جشن تولد اونقدرها هم که شما فکر می کنید سخت نیست !

 

brt

آیا فکر کردن به گرفتن جشن تولد در خانه شما را سردرگم میکند و دستپاچه می شوید ؟ یا فکر می کنید که گرفتن جشن تولد یک دیوانگی است ؟ ما به شما می گوئیم اینطور نیست ! در زیر ما برای شما یک برنامه تهیه کردیم که نه تنها شما را از کابوس گرفتن جشن تولد در خانه نجات می دهد، بلکه باعث می شود نهایت لذت را از آن ببرید !

دو هفته قبل از جشن تولد :

لیستی از کسانی که می خواهید به جشن تولد دعوت کنید تهیه کنید .ممکن است بخواهید فقط از دوستانتان به جشن تولد دعوت کنید یا این که می خواهید از فامیل باشد یا هر دو.درهر حال لیستی از افراد تهیه کنید.

زمان برگزاری جشن تولد را مشخص کنید.theme

اگر میخواهید تمی را برای لباس مهمان ها در جشن تولد داشته باشید ،آنرا انتخاب کنید .ولی واقع بین باشید و از تم هایی که تهیه ی آنها آسان نیست صرف نظر کنید.مثلا تم رنگ صورتی بزارید و از همه بخواهید که فقط لباس هایی در جشن تولد بپوشند که رنگش صورتی است و یا تم ورزشی انتخاب کنید تا همه لباس ورزشی هایشان را بپوشند.themes

سرگرمی ها و بازی هایی که قرار است در جشن تولد داشته باشید را مشخص کنید.اگر میخواهید جشن تولد را در حیاط یا جای سرباز بگیرید ، یک بازی یا سرگرمی برای جایگزین کردن آن اگر باران بگیرد ، انتخاب کنید.

 

10 روز قبل از جشن تولد :

دعوت نامه ها جشن تولد را بفرستید،چه از طریق کارت باشد یا اینکه می خواهید تماس بگیرید یا ایمیل بفرستید ... به هر طریقی که مد نظر دارید ، اکنون زمان آن است.

 

یک هفته قبل از جشن تولد:

وسائل مورد نیاز برای بازی و سرگرمی های جشن تولد را تهیه کنید.سپردن این کار که پدر و مادرتان یا خاله و یا یک دوست ، کار شما را راحت تر می کند.mask

 

fun

منوی پذیرایی خود را آماده و لیستی از موادی که باید برای جشن تولد بخرید تهیه کنید.

در مورد اینکه کدام خوراکی ها را می توان چند روز قبل از جشن تولد آماده کرد و کدام را همان روزجشن تولد  فکر کنید و تصمیم بگیرید.به یاد داشته باشید که راحت ترین راه را انتخاب کنید.

زمان درست کردن کیک جشن تولد

کیک تان را سفارش دهید یا اگر خودتان می خواهید درست کنید الان وقتش است ! بله درست خواندید ! کیک را آماده و در فریزر بگذارید.باور کنید کیکی که نیمه یخ زده است راحت تر برش می خورد و شکل میگیرد و شما خیلی راحت تر می توانید آنرا تزئین کنید.cake1

اگر تم دارید تمی که برای جشن تولد کودک خود در نظر گرفته اید را تهیه کنید.

 

چها روز قبل از جشن تولد :

تمام خرید هایی که برای جشن تولددارید را انجام دهید.غذا ، نوشیدنی ، بازی ، تزئیات و... . در ضمن خرید کادوی تولد را فراموش نکنید !designs

برای موسیقی جشن تولد برنامه ریزی کنید .اگر گروه موسیقی می آورید یا فقط به دستگاه پخش موسیقی اکتفا می کنید،آن را آماده کنید.

همه موارد مربوط به سرگرمی و بازی جشن تولد را چک و تائید کنید.

روز قبل از جشن تولد :

کیک را آماده و تزئئین کنید.شمع ها را کنار کیک بگذارید تا روز جشن تولد مجبور نباشید سراسیمه دنبالشان بگردید تا پیدا کنید .cake

شب قبل از جشن تولد تا اندازه ای که در توانتان مانده خانه را مرتب کنید.

 

روز جشن تولد :

نوشیدنیها و یخ ها را در ظرفهایشان آماده و مرتب کنید.

تزئینات نهایی را انجام دهید.بادکنک ها را آماده کنید.اگر کسی دور و برتان است برای انجام این درجشن تولد کار گزینه ی خوبیست.

foods

تمام غذاها و خوراکی ه ارا برای جشن تولد آماده کنید و در جای خود بچینید.

و حالا وقت جشن تولد است !

 

مشتاقانه منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

دیدگاه

  عالی

  پاسخ

  عالی

  پاسخ

  نمیدونم چی میشه ولی امتحان کنم ببینم خوبه 😃

  پاسخ

  خيلى خوب

  پاسخ

  بسیار عالی

  پاسخ

  اینارو ک خودمون میدونیم

  پاسخ

  خیل عالی بود

  پاسخ

  ممنون وتشکر از برنامه ریزی شما واقا برنامه ی خوبی است

  پاسخ

  ممنون وتشکر از برنامه ریزی شما واقا برنامه ی خوبی است

  پاسخ

  خیلی ممنون من توانستم برنامه ریزی کنم و تولدم را به بهترین شکل ممکن کنم برنامه ریزی کنم و به بهترین شکل ممکن

  پاسخ

  باید امتحان کنم ولی خیلی خوب

  پاسخ

  خب اینو منم میدونم من دنبال سرگرمی بچه ها هستم با چی بازی کنن

  پاسخ
*


* ارسال

مقالات مرتبط