کفش پاشنه بلند

کفش پاشنه بلند

7 نکته برای غلبه بر دردِ پوشیدن کفش پاشنه بلند

7 نکته در مورد کفش پاشنه بلند که هر خانمی باید بداند.

واقعیت : ما عاشق کفش های فانتزی و تجملی هستیم . افسانه : کفش های زیبا و جذاب ارزش درد کشیدن را دارند!

واقعیت اینه که همه ی خانم ها و همینطور آقایان! عاشق کفش پاشنه بلند هستند ولی تحمل اون دردِ وحشتناک که 1 ساعت بعد از پوشیدن آنها به سراغ خانم ها می آید،صبر ایوب می خواهد.ولی خوب... نمی توان از زیبایی پاها و خرامیدن ها و دلربایی ای که بخاطر پوشیدن کفش پاشنه بلند بوجود می آید چشم پوشی کرد ! حالا هم ناراحت نباشید ،ما اینجا به 7 راه زیرکانه برای پیشگیری ازآسیب دیدن پاهایتان اشاره می کنیم تا  شما بتوانید روی مد تمرکز کنید نه اینکه لنگ بزنید ...!

1- انگشت های پای خود را با نوار چسب ببندید.

shoe

یک نوار چسب داخل کیف خود بگذارید.یک مهمانی با کفش پاشنه بلند نباید منجر به این شود تا شما تا خانه لنگان لنگان راه بروید.برای اینکه فشار از روی پایتان برداشته شود ، قبل از اینکه بیرون بروید ، انگشت سوم و چهارم پای خود را با نوار چسب به هم ببندید(از نوار زخم بندیِ بی رنگ و شفاف استفاده کنید).بین انگشت سوم و چهارم پا ،یک رگ عصبی وجود دارد که بستن این دو انگشت، فشار روی پا را به کمترین حد ممکن می رساند.

 

2- به پای خود یک ضد عرق اسپری کنید.spray

وقتی که حتی کمترین مقداراز رطوبت می تواند باعث شود پاشنه ی پایتان لیز و لغزنده بشود، از قبل به پاهایتان دئودورانت بزنید.

 

3- کف کفش خود را کاغذ سمباده بزنید.sandpaper

کفش های جدیدتان اصطحکاک داره و نمی توانید راحت راه بروید؟  یک راه ساده برای برای اینکه بتوانید بیشتر برقصید ! با یک ورق کاغذ سمباده به آرامی نا همواری های زیر کفش خود را بزدائید.تکرار می کنیم "به آرامی" .مراقب باشید که کف کفش خود را تکه و پاره نکنید !

 

4-  استفاده از چای کیسه ایtea bag

برای از بین بردن کامل بوی بد پا ، این نوشیدنیِ دوکاره، فوق العاده است. چای کیسه ی استفاده شده را خشک کنید،سپس آنها را به مدت 24 ساعت درون کفش جا دهید.بینی شما و سایرین از این کار ممنون خواهد شد !

 

5- به کمک یخ ، کفشتان را بزرگ تر کنید.ice

قبول ! مسلماً این یکی مقداری عجیب و غریب است ولی کمک زیادی به جا باز کردن کفش ، زمانیکه به پنجه ی پایتان فشارِ زیادی می آید می کند.کیسه های پلاستیکی را با آب پر کنید وآنها را تو قسمت پنجه ی کفش فرو کنید.بعد یک شب تا صبح ،کفش هایتان را داخل فریزر بگذارید.زمانیکه آب یخ بزند،کیسه ها باد می کنند و کفش هایتان به طور معجزه آسا بزرگ می شود.

 

6- چند جوراب و یک سشوارsock

چند جفت جوراب بپوشید ( یا یک جفت جوراب کلفت و پشمی).سپس پایتان را داخل کفشی که خیلی تنگ است بکنید و سشوار را روی هر ناحیه ای که باعث درد پایتان میشود بگیرید.فراموش نکنید هنگام سشوار گرفتن ،کفش را خم کنید.

 

7- یک کفی راحت برای پای خود اختراع کنید.feet

با یک کفی راحت و مناسب،میتوانید یک مسافت طولانی را بپیمایید.

 

 

لطفاً نظر و پیشنهاد خود را درباره ی این مطلب با سایرین به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط