جوان بمانیم

جوان بمانیم

چگونه جوان بمانیم (قسمت اول)

چگونه زیبا بمانیم

(قسمت اول)

 

foreheadپیشانی

برای کم کردن خط های افقی بالای ابروها و شیار های عمودی بین آنها ،از کرم رتینوئید که شامل مشتقات ویتامین A است که باعث می شود پوستتان کلوژن بسازد ، استفاده کنید.یک روش موثرتر هم تزریق بوتولیوم تاکسین مانند بوتاکس است که عصب هایی که باعث فعالیت ماهیچه ها میشود را به مدت سه ماه غیر فعال می کند.اگر پوستتان بر اثر خورشید یا هورمون ها تیره شده ، سفید کننده  موضعی هیدروکینون میتواند آنرا ترمیم کند.

 

lipsلب ها

برخلاف بیشتر سطح پوست ، لب ها بدون مو هستند که به این معنی است که هیچ غده ی روغنی وجود ندارد.به آرامی یک پماد لب که دارای وازلین می باشد را روی لب های خود بمالید و یا اینکه از روغن نارگیل جامدِ قوی برای این منظور استفاده کنید.  بدون رطوبت طبیعی،آنها خشک و پوسته پوسته می شوند. پوسته پوسته شدن مداوم و سرخی لب ها می تواند از یک حساسیت غذایی یا حساسیت به یک محصول خاص ناشی شود.حساسیت ها معمولا بخاطر رایحه و مرکبات می باشد.

 

cheek

گونه ها

سرخی و قرمزی گونه ها اغلب بدلیل یک شرایط التهابی مزمن است که گاهی با خارش و سوختگی همراه است. در حال حاضر هیچ درمان قطعی ای برای این مشکل وجود ندارد.ولی درمان با لیزر می تواند قرمزی آن را برای 6 ماه کم کند. زمانیکه که سرخی گونه با جوش همراه باشد ،میتوان با استفاده از یک آنتی بیوتیک موضعی آنرا از بین برد.لایه بردارها تیرگی ها را با پوسته پوسته کردن لایه ی بیرونی پوست محو می کنند که معمولا برای تیرگی پوست بکار می روند نه سرخی و قرمزی گونه ها.

وقتی پوست شما و بافت نرم زیر آن حالت ارتجاعی خود را از دست داد،گونه های شما شروع به آویزان شدن می کند ، که با تزریق اسید هیالورونیک بالای استخوان گونه ،میتوان آنها را بالا کشید.کمتر شدن خطی که از بینی تا گوشه های لبتان وجود دارد ، از اثرات خوب لیفتینگ است.

eyes

چشم ها

درمان دایره های تیره ی دور چشم بستگی به دلیل دارد.اگر وقتی دور چشم خود را فشار می دهید تیرگی ناپدید نمی شود، مشکل از رنگ دانه است.اگر رنگ تیرگی های دور چشم بیشتر به بنفش نزدیک است تا قهوه ای،دلیل تیرگی ،نمایان بودن سیاهرگ های زیر پوست است که با بالا رفتن سن کم رنگ می شوند.استفاده از یک رتینوئید می تواند آن را ضخیم کند.

 

neckگردن و سینه

این قسمت از پوست غده های چربی کمتر از پوست صورت دارند و بیشتر در معرض آسیب هستند.از لایه بردار ها و کلاژن سازها میتوان برای ترمیم آنها استفاده کرد. 

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط