مدل موی تابستان 2015

مدل موی تابستان 2015

اگر میخواهید از آخرین مدل های موی تابستان امسال عقب نمانید این مطلب را از دست ندهید!

هر تابستان با خودش مد و تغییر و تنوع زیادی با خود به همراه می آورد. این مدل موی تابستان 2015 هم که جای خودش را دارد.

شنیدنی هایی از " تد گیبسون"  متخصص مد

دوباره تابستان آمد و با خودش روزهای گرم و البته موهای کوتاه را آورد.ولی بر خلاف تابستان های گذشته ، مد امسال فقط روی نشان دادن حالت و فرم طبیعی مو ها تاکید می کند.پس خبر خوب اینه که امسال شما بجای گذاشتن وقتتان برای درست کردن مو ها و استفاده از سنجاق سر های درد ناک می توانید وقتتان را با چیز های دیگر مثل ادبیات یا هر چیز دیگر بگذرانید.

چه خبر از بیرون ،چه خبر از تو ؟!

hair

برای گرم ترین ماه سال ،هنوز هم موی کوتاه فرمانروایی می کنه! مد امسال بالای شانه است.گیبسون معتقد است که مد و مو با هم ارتباط مستقیم دارند و روی هم اثر دارند.

 

وقتشه بریم تو طبیعت !

hiar

گیبسون می گوید حتی با مو های کوتاه هم میشود آنرا با حالت و فرم طبیعی خودش تزیین کرد ، چه فرفری باشد یا موج دار یا چیزی بین این دو.او میگوید:" اگر موی فرفری و مجعد داری از محصولاتی استفاده کن که فر آنرا بیشتر کند.نیازی نیست به آن حالت بدهی یا از اتوی مو برای عوض کردن حالتش استفاده کنی." 

او پیشنهاد می کند چند تا محصول اصلی رو همیشه داشته باشید مثل یک روغن سبک،کرم براق کننده،اسپری مو،یک پودر و یک عدد شامپو خشک.

 

بالا و بالا تا آسمون !

hair

خانم ها،وقتشه که با موهای بافته شده ویا جمع شده خداحافظی کنید.مد جالب دیگرِ امسال تابستون اینه که موهای خود را در بالای سر گرد کنید و ببندید .گیبسون می گوید :"من عاشق اینم که نصف موها را بالا جمع کنم و ببندم و نصف دیگشو دور گردن بریزم."

 

موهایتان را رنگین کمانی کنید !

hair

گیبسون معتقد است وقتی که موهایتان نیازی به نگهداری و آرایش خیلی زیادی ندارد ،بهتر است که با رنگ کردن ، کمی حال و هوای موهای خود را عوض کنید. برای آنهایی که نمی خواهند در مورد رنگ موهایشان زیاد ریسک کنند و می خواهند رنگ های سنتی را استفاده کنند هم ترکیب بلوند ،خرمایی و کاراملی یک پیشنهاد بی نظیر است.

 

حسن ختام کلام !

hair

موهای مواج  و حالت موی منحصر به فردهر شخصی بهترین است.همه ی این کارها برای اینه که شما بهتر به نظر بیایید.در دهه 70 میلادی موهای همه صاف بود ، در دهه 80 همه موهای خود را فر میکردند،در دهه 90 همه عاشق موهای شلوغ و بهم ریخته بودند.ولی الان فقط این مهم شده که چه مدلی به شما می آید و شما باهاش راحت ترید.با این کار ،مدل موی شما هیچ وقت از مد نمی افتد.

گیبسون می گوید :"این فوق العاده است .وقتی حالت و نوع موی ما قشنگ است ،چرا اینهمه زحمت برای عوض کردنش می کشید ؟ چرا خودتونو تو همچین غوغا و پریشونی میندازید؟"

پس نهایتاً تنها مدلی را برای موی خود انتخاب کنید که طبیعی تر ، راحت تر و کم دردسرتر ! باشد.

 

منتظر نظرات شما عزیران هستیم .

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط