تم تولد 2015 از نوع جانوری!

تم تولد 2015 از نوع جانوری!

یک تم تولد عالی برای جشن تولد بعدی با موضوع حیوانات...آن را از دست ندهید !

می خواهیم یک ایده ی عالی برای تم تولد به شما معرفی کنیم که حال و هوای جشن تولد تان را کاملاً عوض می کند.این شما واین هم تم تولد 2015 از نوع جانوری!

ایده ای متفاوت برای جشن تولد ... تِمِ حیوانات

آیا می خواهید یک جشن تولد با تِم حیوانات برپا کنید ولی نمی دانید از کجا شروع کنید؟ ما به شما می گوئیم !

شما میتوانید آن را در خانه، باغ وحش نزدیک خانه تان و یا در یک نمایشگاه حیوانات آبزی یا همان آکواریوم بر پا کنید. تصمیم با خودتان است. چیزهایی که لازم دارید شامل بشقاب ها، لیوان ها، خوراکی ها، تزئینات و دکوراسیون و سرگرمی هایی با موضوع حیوانات یا عکس حیوانات بر روی آنهاست. مانند این عکس که تِلِ سر را با گوش حیواناتِ مختلف تزئین کرده اند.

clips

drink

cup

و یا این کلاه هایی که مثل پوست حیوانات درست شده اند برای تم تولد عالی هستند.

hat

وقتی می خواهید تزئینات و چیدمان را انجام دهید، از عکس هایی که کودکتان از حیوانات ِ مختلف نقاشی می کشند الهام بگیرید. می توانید با الهام از آنها ماسک صورت، دُم یا چیزهای دیگری درست کنید. برای مثال می توانید دُم گربه یا خرطوم فیل درست کنید.

ballon

برای پذیرایی و خوراکی ها علاوه بر پیتزا که مورد علاقه ی کودکان و البته بزرگسالان(!) است، می توانید مرغ، همبرگر یا هات داگ در جشن تولد تدارک ببینید.

برای کیک هم پیشنهاد می کنیم بجای درست کردن یک کیک بزرگ، کیک یا شیرینی هایی در سایزهای کوچک متناسب با حیوانات کوچکتان! تهیه کنید. تزئین کردن کاپ کیک به عنوان تم تولد به شکل حیوانات می تواند بسیار جذاب باشد.

cake

cake

 

 

نظر خود را در مورد تم تولد 2015 با ما در میان بگذارید.

 

مترجم : پریسا آدرم

منبع : birthdayinabox

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط