مزایا و معایبِ تاتوی ابروی دائمی

مزایا و معایبِ تاتوی ابروی دائمی

ابروهایمان را تاتوی دائمی بکنیم یا نکینم ؟ مسئله این است

تاتوی ابرو هرچند که ممکن است مضراتی داشته باشد ولی کمک بزرگیست وقتی ابروهایمان ظاهر خوبی ندارد.دراین مقاله با مزایا و معایبِ تاتوی ابروی دائمی آشنا شوید.

تاتوهای دائمی مانند تاتوی ابرو به نظر ایده ی خوبی می آید.خانم هایی که ابروهای خالی و یا بد فرمی دارند،احتمالاً به این فکر می کنند که با تاتوی دائمیِِ ابروهایشان،از شرّ مدادِ ابرو راحت می شوند.ولی تاتوی دائمی بدون عیب هم نیست که در اینجا به بعضی از جنبه های مثبت و منفیِ آن اشاره می کنیم.

tattooمثبت:زمان

زمانیکه آرایش می کنید،داشتن تاتوی ابروی دائمی،وقت کمتری از شما می گیرد.

timeمنفی:دردِ تاتو

هر کسی که تا بحال تاتو کرده باشد،می داند که تاتو کردن چقدر درد دارد.بخصوص که تاتوی ابروها بخاطر قرارگیری آنها روی استخوان،دردِ بیشتری دارند.

 

مثبت:تغییرِ شکل صورت تان به دلخواهِ شما

تاتوی دائمی ابرو،اگر خوش فرم باشد و خوب زده شود،باعث می شود صورت لاغرترو مرتب تر به نظر برسد و حتی گاهی موجب میشود چشم ها نیز بزرگ تر به نظر آیند.

shapeمنفی:عوض شدنِ مُد

درحالیکه حالتِ ابرویی که امروز دارید،ممکن است خیلی مُد و به روزباشد،ولی به محض اینکه مُد عوض شود،مدل ابروی شما نیز از مد خواهد افتاد.

modeمثبت:رفع مشکل بی مویی

بعضی از زنان و مردان از بیماریِ ریزش موی شدید به نام آلوپِسی رنج میبرند.آنها به مرور زمان همه ی موهای بدن خود را که شامل ابرو هم میشود،از دست می دهند.تاتوی ابروی دائمی برای این دسته از افراد مناسب است تا دوباره صاحب ابرو شوند.

deseaseمنفی:عفونت و حساسیت

تاتوی ابرو ممکن است باعثِ عفونت شود. برخی هم ممکن است به آن حساسیت و آلرژی داشته باشند.اگر شما سابقه ی حساسیت پوستی دارید،قطعاً تاتو انتخاب خوبی برای شما نخواهد بود.

حالا با توجه به این نکته ها می توانید راحت تر تصمیم بگیرید که تاتوی ابرو بکنید یا نه.

 

 

"جدیدترین و خلاقانه ترین ویدئو ها را در وب سایت جشنامه ببینید"

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط