شما متولد چه ماهی هستید ؟

شما متولد چه ماهی هستید ؟

طالع بینی شهریور ماه 94 برای همه ی ماه ها

فروردین :

این ماه در خانه ی شما پر از عشق خواهد بود و اگر مجرد هستین ، منتظر از راه رسیدن عشق باشید تا به موقع در را به رویش باز کنید.ماه شهریور برای فروردینی ها،ماه هیجان است.6 هفته ی گذشته برای شما سرشار از سختی و پیچیدگی بود ولی اتفاقای خوب دارند از راه می رسند.

تصمیم گیری های شما این ماه عجولانه خواهد بود که باید کمی آرام باشید تا بتوانید درست تصمیم بگیرید.در مورد کار و مسائل مالی تان باید منتظر اتفاقات غیر منتظره ای که خیلی خوشحالتان می کند باشید.در عین حال کمی بیشتر مراقب روابط اجتماعی و کاری خود باشید تا بتوانید از هرگونه مشکلِ احتمالی جلوگیری کنید.در نیمه ی دوم شهریور کمی مواظب سلامتی خود باشید.

اردیبهشت :

در چند ماه اخیر مسائل و مشکلات زیادی در رابطه و عشق خود داشته اید ولی با آمدن شهریور تمام مشکلات و موانع به خاطره می پیوندد.اگر هم مشکلی پیش آید،موقتی خواهد بود.این ماه زندگی شما در مسیر درست قرار می گیرد.ازین فرصت استفاده کنید تا روابط خود را بهتر کنید.
در کار خود در طول ماه خسته نخواهید شد.به یاد داشته باشید همیشه یک راهی برای حل و فصلِ مشکلات وجود خواهد داشت.شاید درباره ی اسناد مهم تان کمی نگرانی پیش آید.پس اگر کامپیوتر یا موبایلتان خراب شد و سوخت شوکه نشوید.این ماه یک مانع از سر راه زندگیِ شخصی،محل کار و یا امور مربوط به اموالتان از بین خواهد رفت.از نظر مالی اوضاع کمی نابه سامان خواهد شد.پس سعی کنید مواظب باشید و خویشتن داری خود را حفظ کنید.

وقتش رسیده روش زندگی ،رژیم غذایی و کارهایی که برای مراقبت از سلامتی تان انجام می دهید را تغییر دهید.

خرداد:

این ماه منتظر شروع یک مرحله ی جدید در زندگیتان باشید.باید روابط خانوادگی و احساسیِ خود را محکم تر کنید.سایرین از شما انتظار دارند در رفتارتان تغییر دهید و مسئولیت پذیرتر شوید.

اگر در رابطه تان مشکلی دارید،بهتر است که رابطه تان را بازنگری کنید تا متوجه شوید که مشکل کجاست و به چه چیزی نیاز دارید تا دوباره احساس و آرامش را به آن برگردانید.

بعد از حدود 3 سال کارِ سخت یا ناخوشایندی که داشتید،در شهریور ماه کمی استراحت خواهید داشت.پس تا می توانید استراحت کنید چون از ماه بعد دوباره کار ها روی سرتان می ریزد با این تفاوت که نتیجه اش عالی و همراه با درآمد بالا خواهد بود.
در این ماه توجه شما بیشتر به ورزش بخصوص دوچرخه سواری و پیاده روی جلب می شود که برای سلامتی تان بسیار مفید خواهد بود.

horoscope

تیر :

این ماه،ماه شماست. یک چراغ سبزِ طولانی در رابطه ی عشقی تان و احساساتتان خواهید داشت.در شهریور قولِ شادی و رضایتمندی بی حد و حصری به شما می دهم.

یکی از مشکلات مالی تان حل خواهد شد.باید به کارتان نظم و ترتیب بدهید و مسئولیت پذیرتر باشید.این ماه برای شما پر از مسئولیت های ناخواسته هست و در واقع حق انتخاب نخواهید داشت.ولی به آرامی و بایک برنامه ریزیِ خوب، در کارتان تغییرات مثبتی که همیشه آرزویش را داشته اید، پیش می آید.در این ماه به شدت باید مواظب سلامتی تان باشید.هر بیماری ای اگه درمان نشود،بدتر خواهد شد.و خبر خوب اینکه در این ماه در بهترین حالت روحی و روانی خود خواهید بود.

مرداد :

در این ماه روابط  تان به حالت عادی بر میگردد.شرایط پیچیده و نامطلوبی که برایتان پیش آمده بود حل شده و خیلی چیزها برایتان شفاف و روشن می شود.همچنین یک سری تصمیمات است که باید بگیرید.ولی عجولانه تصمیم نگیرید و به خودتان زمانی برای فکر کردن بدهید.

در مورد کارتان تغییراتی بوجود می آید که اتفاقات خیلی مهمی را در پی نخواهد داشت.همینطور در یک پروژه یا سمت، یک شروعِ پویا و پر انرژی خواهید داشت که نتیجه اش بسیار عالی است.شما همیشه به دنبال موفقیت و به دنبال آن تمجید هستید ولی چیزی که این ماه شما را بسیار تشویق می کند پول است.پس خوشحال باشید چون این ماه اگر هوشیار باشید،پول خوبی بدست خواهید آورد.

شهریور :

رابطه و زندگی عشقی شما در این ماه به سمت روشنایی و بهبود می رود و این روند تا یکسال برای شما ادامه خواهد داشت.در یکی از رابطه های رسمی تان تغییراتی بوجود می آید که آنرا صمیمی تر می کند. این رابطه خیلی برایتان ایده آل نخواهد بود ولی شما اصرار دارید آن را بهتر از چیزی که در واقعیت هست ببینید.

وقت آن رسیده که شروع به جمع کردن پولهایتان بکنید.این ماه به هیچ عنوان تصمیمات مالی نگیرید چون با تحولاتِ مالیِ نا منتظره ای روبرو می شوید.اگر در فکر تغییراتی هستید تا بتوانید پول بیشتری بدست بیاورید،بهتر است آنرا به ماه بعد موکول کنید.از اول ماه شما سرشار از انرژی و شادمانی هستید.ولی اواسط ماه ممکن است دچار ضعف و یا  عفونت شوید.پس بسیار مراقب باشید.از هرگونه معامله دوری کنید چون احتمال اینکه شکست بخورید بیشتر از این است که پیروز شوید.

مهر :

شهریور ماهِ خوش شانسی شما خواهد بود.این ماه شما برنامه ریزی های خوبی برای آینده خود می کنید.و با اتفاقات و تغییراتِ عالی غافلگیر می شوید.

بعد از مدتها منفعل بودن،این ماه شما دوباره خودتان میشوید و با قدرت دوباره روی صحنه خواهید آمد.عضو یک انجمن یا تشکیلاتی خواهید شد که موجب محبوبیت شما می شود.کارها و قراردادهای جدید در راهند.از شرایط  نا خوشایندِ مالی ای که 3 سال اخیر داشتید راحت می شوید.

آبان :

این ماه شما احساس تان را کنار می زنید و هرچیزی که مخل آرامش شماست را دور انداخته و از روابط احساسی،خودتان را رها می کنید.ممکن است بخاطر موقعیت،قدرت و یا پول،تمام تمرکز و توجه خود را به شخصِ خاصی بدهید و زندگیِ عاطفی تان را به خطر بیاندازید.

در این ماه شما شانس خیلی زیادی برای کسب موفقیت در زمینه ی کاریتان را دارید.ولی در مورد پول ، زیاد خوش شانس نیستید .پس ریسک نکنید.انرژیِ جسمانی شما در این ماه تمامی ندارد که احتمال اینکه دچار بی خوابی،استرس و یا آشفتگیِ درونی شوید را زیاد می کند.

 

horos

آذر:

در این ماه شما به شدت احساساتی میشوید.شما آرزوی این را دارید تا با شریکتان در آرامش و صفا به سر ببرید.ولی برخلاف چیزی که آرزویش را دارید،در این ماه امور عاشقی و احساسی بر خلاف انتظار شما پیش می رود و ممکن است با اتفاقات ناخواسته غافلگیر شوید.دلیل تنش های عاطفی تان ممکن است پول،دوستان و یا ارتباطاتِ اجتماعی باشد.مسافرت و دیدن مکان های فرهنگی و معنوی برای ترمیم عشق بسیار خوب است.

برای شما،شهریور ماه میتواند ماهِ موفقیت باشد.ولی اگر امیدها و رویاهایتان بلند پروازانه است ممکن است همراه با ریسک باشد و روند موفقیت شما به کندی پیش برود.

دی :

روابط عاطفی شما دچار تنش جدی خواهد شد و می تواند به بحران تبدیل شود.یک موقعیت استرس زا و یا مشکل مالی می تواند اوضاع را دوچندان بدتر کند.این ماه زمان خوبی برای این است که برای شریکِ زندگیتان رازهایتان را فاش کنید.زندگی مالی تان در این ماه خیلی متزلزل است.از یک طرف خیلی مسایل برایتان روشن می شود و از طرف دیگر آن مسائل برایتان پیچیده تر می شود.

شهریور ماه برای شما به معنی تغییر،بازنگریِ تصمیماتِ پیشین،به تاخیر انداختن کارها و مشکلاتِ زیاد است.بیشترین توجه شما در این ماه به پول است.ولی خبر خوب این است که یکی از مسائل ناراحت کننده حل خواهد شد.در مورد سلامتی تان ممکن است ناراحتی ای نمایان شود که غیر قابل پیش بینی است و از کنترل شما خارج بوده است.

بهمن :

هرشرایط بغرنج و گیج کننده و همینطور امور به تعویق افتاده ای که اخیراً بوجود آمده در این ماه به آرامی از بین می رود.چشمان شما روی خیلی مسائل باز شده و الان به راحتی و وضوح می دانید که چه می خواهید و برای رسیدن به آن چه بکنید.رفتار شما در این ماه به شدت رمانیتک می شود و دوست دارید خارج از چهارچوب هایتان رفتار کنید و بخاطر این حستان به شدت هیجان زده هستید.ولی این بی محابایی ممکن است برایتان مشکل ایجاد کند.پس خیلی مواظب باشید.

طی یک سال گذشته استرس و فشار های زیادی را تحمل کردید که قطعاً در مقابلش چیزهایی را هم بدست آورده اید ولی الان زمان آن رسیده که آرام باشید واز نتیجه ی کارتان لذت ببرید.پس با آرامش به راهتان ادامه بدهید.

اسفند :

این ماه برای شما امیدها و پیشنهادات خوبی به همراه خواهد داشت و شادی و رضایت بسیاری در زندگی خواهید داشت.ولی ممکن است انتظارات تان از شریکتان آنطور که می خواستید برآورده نشود و یا اینکه چیزی را متوجه شوید که هیچ وقت دوست نداشتید.اتفاقات عجیب و غریب و غافلگیر کننده برایتان خواهد افتاد.

از نظر کاری بسیار سرتان شلوغ می شود و زیر فشار قرار میگیرید ولی نهایتاً تلاشتان نتیجه خواهد داد و از دست رنجتان لذت می برید.احتمال دارد مجبور شوید پولی را صرف مسئله ی غیر قابل پیش بینی ای بکنید.پس بهتر است کمی پس انداز کنید.شما به سلامتی،روش زندگی و مراقبت از بدنتان توجه زیادی می کنید.همین رویه را ادامه دهید.

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط