این یک پیشنهاد نیست

این یک پیشنهاد نیست

5 تا از نامناسب ترین انتخاب هایی که آقایان برای سِت کردنِ کفش انجام می دهند

(( مرد را همیشه از روی مدل کفش هایش قضاوت کن ))  احتمالاً این ضرب المثل را تا بحال از مادر بزرگتان شنیده اید و امروزه بیشتر از اینکه یک ضرب المثل باشد،یک واقعیت است.با این وجود تعداد زیادی از مردان در انتخاب مدل کفش هایشان این اشتباه را مدام تکرار می کنند.در این مقاله سعی کردیم اشتباه های رایجی که برای ست کردنِ لباس و کفش مرتکب می شوند را بگوئیم.

1- صندل و شلوار جین

صندل یک انتخاب عالی برای موقعیت های مختلف مانند ساحل ، پارک و استخر است.ولی با به پا کردن آن به همراه شلوارهای سنگینِ جین،به یک فاجعه در دنیای مُد تبدیل شده است.

one

2-بوت های نظامی با بندِ باز

سال ها قبل دیوید بکهام این مدل را باب کرد ولی الان این مُد به پایان راه خودش رسیده است. شاید می شد پسری را با چهره ی نیمه زمخت که این بوت را با شلوار جین می پوشد،همراهی کرد، اگر منظره ی شلوار جینی که با دقت تمام در بوت های بی رنگ و رو با بند های باز جمع شده اینقدر بد نبود.ولی خوب.. وافعاً بد است!

two

3-کفش ورزشی و کت و شلوار

شما در راه بازگشت از محل کارتان به خانه هستید و مطمئناً راه رفتن با کفش ورزشی خیلی راحت تر از سایر کفش هاست،قبول ! ولی پوشیدن کفش ورزشی به همراه یک کت و شلوارِ خوش دوخت و شیک واقعاً ناخوشایند است! تا بحال از خودتان پرسیده اید که آیا امکان دارد یک ایتالیایی به خودش اجازه بدهد تا با همچین ظاهر نابهنجاری در یک مکان عمومی ظاهر شود ؟!

three

4-کالج مردانه چرمی

با نهایت احترام به آقایانی که هنوز در گنجه ی لباس هایشان یک لباس پلوخوری دارند،لطفاً از کالج چرمی برای آنها استفاده نکنید.این یک پیشنهاد نیست!

four

5-کفش های 5 انگشتی

هیچ کفشی خودخواهانه تر از این کفش(اگر بشود به اینها گفت کفش!) نیست.مهم نیست که آنها چقدر راحت ،چقدر ارگونومیک یا چقدر طبیعی هستند،فقط این را به یاد داشته باشید که در همسایگی و اطرافتان مردمانی هستند که مجبورند شما را در حالیکه آنها را به پا دارید ببینند! به همه ی اطرافیان خود و جهانیان (!) یک لطف بزرگی بکنید و یک جفت کفش درست و حسابی بپوشید !

five

 

 

مترجم : پریسا آدرم

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاه

    ترجمه بسیار روان و خوبی ، مستحق تشویق. . . . آفرین . . .

    پاسخ
*


* ارسال

مقالات مرتبط