قبل از جشن عروسی تان آلارم گوشی تان را تنظیم کنید

قبل از جشن عروسی تان آلارم گوشی تان را تنظیم کنید

این 8 کار را در لیست کارهایی که برای قبل از عروسی تان باید انجام دهید را فوراً بنویسید

قبل از جشن عروسی تان آلارم گوشی تان را تنظیم کنید

1.اصلاح کنید!

برای اینکه موقع رقصیدن یا بریدنِ کیک خجالت زده نشوید، پاها و زیر بغل تان را حتماً اصلاح کنید. برای اینکار پیشنهاد می کنم آلارم گوشیِ موبایلتان را تنظیم کنید! قضیه واقعاً جدیست.

shave

2. ملزومات را به یاد  داشته باشید.

شما هر روز این ملزومات را با خود به همراه دارید و قطعاً نمی خواهید در آن روز که "باید" داشته باشید،فراموش کنید. رژ لب،پنکیک،پَد های ضد عرق و هر چیز دیگر را که ممکن است نیاز داشته باشید را همراه خود بردارید و در طول مراسم آنها را به دست یکی از اقوام،ساقدوش هاو یا مادرتان بسپارید و کلاً نزدیک خود نگهدارید.

3- چمدان تان را برای ماه عسل ببندید.

اگر قصد دارید بلافاصله بعد از عروسی بروید ماه عسل، قبل از جشن عروسیتان چمدان تان را ببندید. با این کار دیگر لازم نیست دقیقاً شب عروسی وسایلتان را هول هولکی ببندید. در عوض می توانید وقتتان را با دوستان و خانواده تان بگذرانید.

suitcase

4.نزدیک به روز عروسیتان هیچ محصول زیبایی و یا روشِ جدیدی را روی صورت و پوستتان امتحان نکنید.

حداقل 4 هفته قبل از تاریخ عروسی دیگر هیچگونه امتحان و کارِ مربوط به زیبایی روی صورتتان انجام ندهید. قطعاً شما نمی خواهید در این روز بزرگ صورت تان قرمز و ملتهب باشد.

5. کفش های لژ دار برای عروسی هایی که در فضای آزاد برگزار می شود،بهترین است.

برای راه رفتن و رقصیدن، کفش های لژ دار بسیار راحت تر و مناسب تر از کفش های پاشنه بلند است. بخصوص اگرعروسی شما در فضای آزاد باشد. بعلاوه ممکن است هنگام راه رفتن پاشنه ی کفشتان در چمن ها فرو برود و کفش های سفید عروسیتان را خراب کند.

wedge

6. در هنگام آرایشِ مو و صورت ،یک لباس بلند و گشاد و یا دکمه دار بپوشید.

قبل از اینکه برای آرایشِ مو و صورتتان بنشینید، لباسِ بلند و گشاد و یا دکمه دار بپوشید تا بتوانید براحتی و بدون اینکه آرایش یا موهایتان خراب شود آنرا در آورید و لباس عروستان را بپوشید.

7. قبل از آن روز،با کفش های عروسیتان راه بروید.

شما قرار است یک روزِ طولانی و البته فوق العاده را پشت سر بگذارید. پاهای شما باید برای ساعت ها در کفش باشد. پس بخاطر داشته باشید که یک کفش راحت بپوشید و تا جایی که می شود با آنها راه بروید تا جا باز کند. این کار را به ساقدوش هایتان نیز یاد آوری کنید.

break in

8. با خودتان پول نقد برای شاباش داشته باشید.

از قبل مقداری پول برای شاباش و انعام در بودجه ی عروسی تان در نظر بگیرید. و از دوستان یا ساقدوش هایتان بخواهید که پخش کردن آنرا به عهده بگیرند. 

 

 

 

مترجم:پریسا آدرم

منبع : www.tomiscolourpavilion.com

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان برای بهتر کردن وبسایت هستیم.

 

 

قبل از جشن عروسی تان آلارم گوشی تان را تنظیم کنید جشنامه زمان ،برنامه ریزی ، آرایشگاه ،تدارک عروسی ،عروسی ،برنامه ریزی عروسی ،جشن ،مراسم عروسی ، جشن عروسی ،عروس ،اصلاح ،کفش عروسی ،آرایش عروس ،آرایش صورت و مو

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط