5 اشتباه که هنگام آرایش ابرو انجام می دهید

5 اشتباه که هنگام آرایش ابرو انجام می دهید

داشتن ابروهای زیبا و خوش حالت آرزوی محال نیست

داشتن ابروهای زیبا و مرتب آرزوی هرکسی است.برای رسیدن به خواسته تان این 5 اشتباه که هنگام آرایش ابرو انجام می دهید را کنار بگذارید.

 

ابرو هایمان تقریباً تمام دارایی ای است که صورت ما دارد. ابروهای مرتب و زیبا می توانند بدون حتی کمی آرایش، ظاهر مارا جاودانه کنند. وقتی ابروهای خوش فرم داشته باشید، برای آرایش کردن بیشتر از 2 دقیقه وقتی از شما نمی گیرند حتی روز هایی که عجله دارید و وقت زیادی برای آرایش ندارید.

ولی بعضی مواقع هم با اینکه به تازگی به آنها رسیده اید، باز هم ظاهر ناخوشایندی دارند و خوب بنظر نمی رسند. و این زمانی است که شما را دیوانه می کند. این مسئله برای همه ی خانم ها اتفاق می افتد. اشتباه های کوچکی وجود دارد که با انجام آنها، ما این ابروهای بدفرم را همیشه به همراهِ خود می کشیم. این نکات را بخوانید تا دوباره آن اشتباه هارا تکرار نکنید و هر روز از دیروز خوشگل تر شوید!

شماره 1

squard

وقتی که مداد ابرو و یا سایه به ابروهایتان می زنید، می توانید ظاهر آنرا بکلی تغییر دهید. ولی این بستگی دارد که چطور مداد یا سایه را می کشید. بعضی ها علاقه دارند که ابروهایشان را زاویه دار بکشند در صورتیکه این کار به هیچ وجه آنهارا زیبا نمیکند. سعی کنید گوشه های انها را گرد بکشید و از زاویه دار کردن آنها خودداری کنید.

شماره 2

down

دنباله ی ابروی هر کسی بطور طبیعی متفاوت با سایرین است. البته که شما هم می توانید اندازه ی آنرا به میل خود تغییر دهید ولی باید مواظب باشید که زیاده روی نکنید. کشیدنِ بیش از حدِ دُم ابرو، آنها را از حالت قرینه خارج کرده و ممکن است به نظر خنده دار بیاید.

شماره 3

shape

قبل از اینکه مداد یا سایه ای را به ابرو هایتان بزنید، باید ابروهایتان را حالت بدهید. این کار ظاهر زیبایی به آن میدهد. در اینجا منظور از حالت دادن،شانه زدنِ آنهاست. این کار را با یک برسِ ابرو می توانید انجام دهید.

شماره 4

dark

زمانی که ابروهایتان را مداد می کشید، همیشه یک نکته را در نظر داشته باشید: رنگ پوست و رنگ موهایتان. اگر رنگِ پوست شما خیلی روشن است، هرگز نباید از مداد یا سایه ی خیلی تیره استفاده کنید، حتی اگر رنگ موهایتان سیاه باشد. این کار تضاد زیادی بین ابرو و پوستتان ایجاد می کند.

شماره 5

spread

مهم نیست چه مارک مداد یا سایه ای را انتخاب می کنید، همیشه باید آن را داخل ابروهایتان خوب پخش کنید. وقتی از مداد ابرو استفاده می کنید، اول خط دورِ آن را می کشید و سپس داخل آنرا پر می کنید. این کار باعث میشود که مداد بخوبی پخش نشود. ولی وقتی از سایه استفاده می کنید احتمال اینکه سایه پخش نشود خیلی ضعیف است و در نتیجه ابروی زیبایی خواهید داشت. ولی اگر اصرار دارید از مداد ابرو استفاده کنید، از نوعی استفاده کنید که با برس همراه است و بعد از آنکه مداد کشیدید، آنرا برس بزنید تا مداد بخوبی همه جای ابرویتان پخش شود.

 

 

با نظرات و دیدگاه های خود ما را یاری کنید.

منبع : chikk

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط