این ماه بر شما چه خواهد گذشت

این ماه بر شما چه خواهد گذشت

طالع بینی مهر ماه برای همه ی ماه ها در سال 1394

این ماه بر شما چه خواهد گذشت...

**فروردین**

شما تقریبا هر تعهد و وظیفه‌ای را بخاطر رسیدگی به مسائل خانوادگی کنار می‌گذارید.در اواسط ماه رسم و رسوم تازه‌ای قدم در زندگی‌تان خواهند گذاشت که اگر روشن‌فکری خود را حفظ کنید با آنها کنار خواهید آمد. توجه کنید که بدون فکر وارد روابط عاشقانه نشوید که دوباره ضرر می کنید. روزهای آرام و خوشی را در پیش رو دارید. خبرهای خوبی از طرف خانواده می رسد که حاکی از سعادت و سلامت آنهاست.در روزهای پایانی این ماه شما آماده‌ی جنگیدن و رقابت هستید.
مشکلی از مدت ها پیش ذهن شما را به خود مشغول کرده که باید در فرصت مناسب به آن بپردازید و حلش کنید.

**اردیبهشت**

این ماه شما حرف های زیادی برای گفتن دارید، در لاک خود فرو نروید وآنچه را در چنته دارید رو کنید. فکرهای خلاق دارید، اما مشکل شما این است که این فکرهای خلاق کمتر شده اند. از مشکلات نترسید و به جای فرار، به مقابله با آنها بپردازید و سعی کنید با سیاست این دشواری ها را حل کنید..در اواسط مهر ماه با آدم های جذابی دیدار خواهید کرد، و اگر وابستگی ای به کسی ندارید ممکن است اتفاق رمانتیکی برایتان رخ دهد. مشکل عاطفی شما به زودی حل خواهد شد. زمان بیشتری را برای سازماندهی کردن هزینه های شخصی اختصاص دهید.

**خرداد**

این ماه برای شما ماهِ خوبی است .اجازه ندهید که چیزی حواس‌تان را پرت کند. حساسیت بیش از حد شما، راه رسیدن به هدف ها را برای تان دشوار می کند. منتظر اینکه بقیه بخواهند کاری را آغاز کنند نمانید و خودتان دست به کار شوید.اگر در مورد شخص یا کاری حس خوبی ندارید، بهتر است که به این حس خود اعتماد داشته باشید. شما اغلب با مخفی کردن احساسات خود توانسته اید از شرایط سخت با موفقیت بگذرید اما در حال حاضر این کار بیشتر باعث ناامیدی تان می شود.اواخر ماه شانس خوبی برای به حقیقت درآوردن برخی از رویاهایتان را خواهید داشت.افراد جدیدی در پایان ماه وارد زندگی‌تان خواهند شد که برخی از آنها قرار است تا آخر عمر همراهی‌تان کرده و برخی هم فقط برای مدتی کوتاه

**تیر**

هیچ حسی بهتر از این نیست که خود را از شر چیزهایی که به عقب می کشاندندتان رها کنید. گاهی اوقات سخت می شود در مقابل دیگران حرفی را مخفی نگه داشت و آن را عنوان نکرد. در رابطه با اطرافیان، قضاوت های بدی را در ذهن تان می پرورانید.این ماه برای یک مسافرت تدارک خواهید دید.دراواخر ماه به هوس های ویارگونه ی خود، به ویژه اگر خلاقانه هستند، تن بدهید.یک روز از همین روزها، فرد جدیدی به زندگی تان خواهد آمد. 

**مرداد**

در این ماه حس و درک‌تان تقویت شده و در مسیر های جالبی قدم خواهید گذاشت. چرا باید به سمت راست حرکت کنید وقتی که تمام اعضای بدن و حس‌های‌تان می‌گویند که به چپ بروید؟ اواسط ماه با بدست آوردنِ اعتماد به نفس دوباره، موقعیت‌های عاشقانه‌ای ممکن است فراهم گردد.متاسفانه اواسط ماه با بحران مالی مواجه خواهید شد. لازم است که بودجه‌ای را برای کارهایتان در نظر بگیرید. سعی کنید این ماه معامله ای نکنید و لذت زندگی را از خود دور نکنید.

**شهریور**

راه دادن نو به بازار و دل آزار کردن کهنه در نخستین روز ماه کار آسانی نخواهد بود، اما شما آماده ی تجربه های تازه هستید. در نیمه ی دوم ماه کمی هیجان زده می شوید و دل تان می خواهد بدانید رابطه ی تازه تان به کجا خواهد کشید، اما اگر همه چیز زیادی خوب به نظر می رسد، احتمالا غیر واقعی است. یکی از دوستان قدیمی تان را ملاقات می کنید و به راز مهمی پی خواهید برد. سعی کنید همه چیز را با آرامش به سر و سامان برسانید.

 شما همیشه باید آماده باشید تا یک فرشته وارد زندگی تان شود. ممکن است این فرد را قبلا هم دیده باشید. بهتر است یک سفر چند روزه به یک جای خوش آب و هوا بروید.

**مهر**

این روزها، شما پر از احساس ماجراجویی هستید که باعث گشوده شدن راه های جدید و هیجان انگیز به سوی شما خواهد شد.شما واقعا می‌خواهید که ارتباطی عاطفی با اطرافیان خود برقرار کنید اما بیشتر اینطور به نظر خواهد رسید که با یک عده روبات بی‌روح و بی‌ذوق سر و کار دارید. اگر در اواخر ماه برای مشارکت در بحثی از شما دعوت شد، بلافاصله دعوت را بپذیرید. شاید باهوش ترین فرد در میان جمع نباشید اما افزودنی‌های زیادی بر اساس تجربیات قدیمی خود دارید که می‌توانید در اختیار جمع قرار دهید.

تولدتون مبارک، با دوستان تان یک مهمونی کوچولو برای خودتون بگیرید.

**آبان**

خبر خوشی خواهید شنید که موجب خوشحالی شما خواهد شد. ممکن است به سفری دور و دراز بروید.این ماه شما قابل کنترل نیستید، که البته اتفاق خوبی است. باید خود را تحسین کنید.اواسط ماه کسی سعی در پایبند کردن شما به تعهدی خواهد داشت، اما مایل نیستید پر و بال تا بسته شود. وضعیت مادی و اقتصادی شما روند خوبی را طی نمی کند. باید راه حل تازه ای پیدا کنید و از تلاش دست برندارید. اگر کسی را نیازمند کمک دیدید با شادمانی دستش را بگیرید. حتی می توانید پیراهن تن تان را نیز تختی وار به نیازمندی ببخشید!

**آذر**

زندگی تان، جریان ملایمی دارد و شما در همه زمینه های زندگی تان می توانید پیشرفت داشته باشید.حوصله‌تان در آغاز این ماه حسابی سر رفته است. به این فکر می‌کنید که چه چیزها و کارهای دیگری وجود دارد. فراموش نکنید که دنیای بی‌پایانی در پیرامون شما وجود دارد؛ به جستجو و اکتشاف مشغول شوید و بیکار ننشینید! از دریافت آنچه که حق شما است خرسند خواهید شد. این ماه شما از کمک های خانواده تان نسبت به خود شگفت زده خواهید شد، چرا که اصلا انتظار چنین حمایت هایی را نداشتید.حرف‌های خوبی را در آخرین روزهای ماه خواهید زد اما سعی کنید که فقط حرف‌های توخالی نباشند و در عمل هم بتوانید آنها را انجام دهید

**دی**

برای شما دهه ی اول این ماه فرصت خوبی است برای اینکه در یک رابطه ی عاشقانه سرمایه گذارید کنید.در دهه ی دوم و سوم از ماه مهر ، افق های زیادی در رابطه ی عاشقانه تان بوجود می آید.ولی ممکن است نگرانی های درسی،فرهنگی و یا معنوی برایتان باشد.ماه مهر برای شما یک ماهِ مهم از نظر شرایط اجتماعی و حرفه ای خواهد بود. تحت هیچ شرایطی حرف هایی را که می شنوید باور نکنید..در این ماه یک شرایط و موقعیت عالی و روشن برایتان شروع به شکل گرفتن می کند.همه بر روی شما به عنوان یک فرد به خود مطمئن و باهوش حساب می کنند که می داند چه کار می خواهد بکند و قابل احترام است.سفر های مرتبط با کارتان در پیش رو دارید که برایتان جالب خواهد بود.پول بسیاری در این ماه به سوی شما روانه خواهد شد.

**بهمن**

احساسات شما ممکن است بعضی ها را آزار دهد، ولی از نظر همسر و خانواده بسیار دوست داشتنی هستید.یک سفر دونفره ی جالب و هیجان انگیز هم در پیش رو دارید.این ماه در امور کاری تان پویایی و تحرک زیادی خواهید داشت.شمِ خوبی برای معامله و تجارت وسرمایه گذاری در این ماه خواهید داشت که می تواند برایتان در آمد خوبی به همراه داشته باشد.ممکن است با مسائلی مرتبط با بانک،بیمه یا موسسات مالی برخورد کنید.اگر تصمیم دارد در این ماه معامله ی بزرگی کنید و یا اینکه وام بگیرید،باز هم فکر کنید و اگر نمی توانید آنرا پس دهید این کار را نکنید چون با ضرر همراه خواهد بود. شاید از نظر روحی این ماه کمی افت کنید و دچار تنش و استرس شوید ولی سعی کنید به این احساسات درونی تان کمتر توجه کنید.

**اسفند**

دردهه اول این ماه هر چیز شاعرانه ای را دوست دارید، ترانه ها هم مشمول این جریان هستند. در اواخر ماه گمان می کردید که اتفاقاتی رومانتیک در پیش رو دارد، اما اینطور نخواهد بود و احساس ناامیدی می کنید.گویا بهتر است همه چیز را از نو آغاز کنید و شروعی دوباره داشته باشید .
اگر احساس تنهایی می کنید و دیگران نیز به این مطلب توجهی ندارند، حق با شماست. خوشبختانه چند ملاقات دلپذیر اوضاع را دگرگون خواهد کرد.

 

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط