طالع بینی آبان ماه 1394

طالع بینی آبان ماه 1394

فال ماهانه آبان، این ماه بر شما چه خواهد گذشت

طالع بینی آبان ماه 1394.فال و طالع بینی یکی از شیوه‌هایی هست که انسان‌ها به‌وسیله‌ آن از رویدادهای آینده‌ی خود آگاه می شوند که تاثیر مثبت در زندگی دارد.

"فروردین"

زندگیِ عشقیِ شما در هفته ی اول آبان ماه خیلی ایده آل نخواهد بود. ولی از هفته ی دوم به بعد کاملاً اوضاع برعکس می شود و تجربه های خیلی رمانتیکی بدست می آورید. از بابتِ شغلتان هم ماهِ پر مشغله ای در پیش رو دارید. از نیمه ی ماه که بگذرید همه چیز آرام می شود و فشار از روی شما برداشته خواهد شد.
این ماه درس خواندن، فعالیت های فرهنگی و مسافرت برای شما آسان نخواهد بود. ولی اگه بتوانید یکی از اینها را انجام دهید، اثراتِ مثبتِ بلند مدتی برایتان در پی خواهد داشت. این ماه با خیالِ راحت در زمینه ی مالی سرمایه گذاری کنید چون همه چیز به نفع شما خواهد بود.


"اردیبهشت"

سه هفته ی اولِ آبان ماه، شما سرشار از عشق و بسیار احساساتی خواهید بود و یک هفته ی آخر این احساس دوبرابر خواهد شد. با وجود این احساساتِ سوزاننده در این ماه، عشقِ زندگی تان تمام دنیای تان خواهد شد. دهه ی اول ماه، با وجود تلاشِ زیاد، تمرکز زیادی روی کارتان ندارید. و ترجیح می دهید سرگرم تفریح و عشقتان باشید. ولی می توانید ازین فرصت استفاده ی مفید کرده و روابط اجتماعی تان را بهبود ببخشید.
کار گروهی و درگیر شدن در روابط اجتماعی، زمینه ی بالا بردنِ درآمدتان را بوجود می آورید.

 

"خرداد"

در آبان ماه همه چیز برای شما خوب پیش می رود. احساساتِ شما خیلی رشد کرده و شدید می شود. در هر کاری که این ماه به آن دست می زنید، یک رگه ای از عشق را خواهید دید. این ماه برای شغل و حرفه تان، ماه خوبی خواهد بود.

موقعیت هایی برایتان پیش می آید که باعث درخشیدنِ شما می شود و این شانس را می دهد تا تمامِ استعدادِ خود را به نمایش بگذارید. این ماه پر از ایده های بی نظیر هستید و دوست دارید چیزهای جدیدی را امتحان کنید.

 

"تیر"

در این ماه زندگی روی خوبش را به شما نشان خواهد داد و ازین بابت از آن ممنون خواهید بود. یکی ازین قسمت ها روابطِ عشقی و احساساتِ شما است که موجب بوجود آمدنِ احساسِ خوبی در شما خواهد شد. ولی باید بدانید که همه ی این ها در صورتی است که یک رابطه ی جدی همراه با ارتباطاتِ قوی و مسئولیت پذیری باشد.
مشکلات شغلی و کاری تان با سفر و یا ملاقات هایی که دارید حل خواهد شد. ولی روی نیمه ی دوم ماه هیچ حسابی باز نکنید، هر کاری می کنید باید نیمه ی اول ماه باشد. 
در نیمه ی دومِ ماه باید تلاشِ دوچندان بکنید تا همه چیز را روبراه کنید، پس انرژی خود را تا می توانید ذخیره کنید.

 

"مرداد"

از هفته ی دومِ آبان ماه به بعد در روابطتان شرایطی بوجود می آید که برای زندگی ِ عشقی و ازدواج تان بسیار مهم است. این شرایط می تواند شامل بیرون از خانه، مسافرت و یا ملاقاتِ پیش بینی نشده باشد.

از بابتِ شغل و حرفه تان این ماه باید یک تصمیمِ مهم بگیرید و یا برنامه ریزیِ روشنی داشته باشید تا بتوانید پول و موفقیت را بدست آورید. آخرِ ماه منتظر یک اتفاقِ مهم و خاص کاری که برایتان خیلی خوب است، باشید.
 

"شهریور"

این ماه باید برای بدست آوردنِ شادیِ بیشتر برای یک رابطه ی جدید (و یا برای بهبودِ رابطه ای که الان در آن هستید) پتانسیل بالا داشته باشید. زندگیِ عشقی شما بیشتر از اینکه رمانتیک باشد، نیازمندِ تلاش برای ترمیم است. بیشترِ نیرویتان برای یک معامله و یا سرمایه گذاریِ جدید خواهد بود.

این ماه نشانه های موفقیت برای تان نمایان می شود که بالا رفتن درآمدتان را مژده می دهد.
 

"مهر"

دهه ی اول آبان ماه برای مهرماهی ها آرام، کم جنب و جوش و یا حتی شاید نا امید کننده باشد. در ارتباطتان نیز ممکن است احتمال خفقان کرده و با مسایل گیج کننده و بدشانسی مواجه شوید. ولی از اواسط ماه شانس دوباره به شما روی می آورد و دوباره فعال می شوید.

این ماه مسایل مالی بوضوح به نفع شما پیش خواهد رفت. در سه هفته ی اول شاهد پیشرفت در کارتان خواهید بود. ازین فرصت پیش آمده برای افزایشِ حقوق تان استفاده ی بهینه بکنید. این ماه شما دست به خاک بزنید طلا می شود. چه در حیطه ی سرمایه گذاری باشد یا وام بگیرید و یا در خصوص مشتری هایتان باشد، فرقی نمی کند بهر حال مزه ی پولِ زیاد را خواهید چشید.
 

"آبان"

در ده روزِ اول این ماه، امور مربوط به عشق و یا ازدواج تان روند مناسب و مساعدی را طی خواهد کرد. آبان ماه برای شما همراه با خوش شانسی، برنامه ریزی های بزرگ و ارتباطِ دلنشین خواهد بود. اگر برای ارتباط تان کاری می خواهید انجام دهید، این ماه وقتش است. در نیمه ی دوم ماه کمی هشیار باشید تا سر رشته ی امور از دستتان در نرود.

در امور مربوط به حرفه و شغل تان هم این نوید را دارید که توانایی های شغلی تان به چشم می آید و بیشترین استفاده را از آنها خواهید برد. به کمی هیجان و تشویق نیاز دارید تا بتوانید در برابر تغییر و تحول بیشتر انعطاف پذیر باشید. با یک کارِ فکری، یک مسافرت و یا یک دیدار، پولی بدست خواهید آورد.
 

"آذر"

یک چشم اشک،یک چشم خنده

سه هفته ی اول آبان ماه شما احساسِ افسردگیِ زیادی را تجربه می کنید که ممکن است به نا امیدی و نارضایتی مفرط بیانجامد. بیشترِ این حس مربوط به رابطه تان خواهد بود. ولی در این مابین تفریحاتِ زیادی خواهید داشت که منجر به خنده تان می شود. و همین مسئله بی خیالی را برایتان می آورد که  میتواند خیلی کمک باشد.
در مورد کارتان باید کمی محتاط تر جلو بروید و روی کارتان بیشتر تمرکز کنید. تا اواخر ماه در یک گردهماییِ اجتماعی شرکت می کنید که برایتان امتیاز های زیادی به همراه خواهد داشت. به موفقیت و پول دست پیدا می کنید، اگر سخت تلاش کنید و وقتی شانس تان در می زد بلافاصله در را باز کنید.

 

"دی"

در آبان ماه امسال افق های تازه ای به روی شما گشوده می شود. و بهترین زمان است برای اینکه یک سفری را به نام عشق آغاز کنید. عشقی که ممکن است از فاصله های دور سر راه شما قرار بگیرد. در هفته ی دومِ ماه احتمال اینکه یک تداخل قابل توجه ی بین شغل و زندگیِ عشقی تان بوجود بیاید، یا اینکه عشق و احساساتتان روی روابط کاری تان و تصمیمات تان تاثیر بگذارد، زیاد است. که می تواند برایتان پیشرفت و موفقیت در پی داشته باشد.

از نظر شغلی و مالی این ماه دستاورد های بزرگی به دست خواهید آورد. در طول آبان ماه شما می توانید هرچیزی را که در ذهنتان مجسم کنید و یا حتی بیشتر از آنرا، بدست بیاورید. همچنین این ماه از حمایت کسی برخوردار خواهید شد که خیلی برایتان لذت بخش خواهد بود و توانایی هایتان را نیز بیشتر می کند.
 

"بهمن"

در این ماه بشدت مواظب باشید. چون بنظر می رسد رشته های رابطه تان بخاطر شغلتان پاره خواهد شد. این مسئله از نظر مالی برای شما منفعت خواهد داشت ولی در مورد رابطه تان برعکس خواهد بود. با شریکتان در چند مراسمِ مهمِ اجتماعی شرکت خواهید کرد که این برای شریک تان موفقیت به همراه دارد. در این ماه مسافرت نقش مهمی در زندگی شما خواهد داشت.

طی این ماه اطرافیان، توانایی های شما را درک کرده و به نطر آنها انسان باهوش جلوه می کنید، کسی که نظراتش ارزش گوش کردن را خواهد داشت.
 

"اسفند"

این ماه یک زمان عالی برای عشق و البته فعالیت و ابتکار برایتان خواهد بود. از هفته ی دوم به بعد نیاز شدیدی دارید برای اینکه با شریک تان تجربه های معنوی و یا فرهنگی داشته باشید، همین نیاز باعث نزدیکی و هیجان بیشتری در رابطه تان خواهد شد. در کنار عشق، این ماه زمان مناسبی برای مطالعه، تحقیق و دنبال کردن تحصیلاتِ نیمه تمام تان است. نقطه ی عطف موفقیت های این ماهِ شما در مسافرت های کاری ای است که برایتان پیش می آید.

ولی مراقب باشید. در اواخر ماه تلاش بیشتری برای تمرکز و سازماندهیِ مسائل کاری تان لازم دارید. می توان گفت کلِ آبان ماه از نظر مالی برای تان پر سود خواهد بود. ولی اگر عجله کنید بازنده می شوید.

 

 

 

منتظر نظرات و دیدگاه های شما عزیزان هستیم.

مترجم : پریسا آدرم

منبع : eastrolog

دیدگاه

    عالی بود کارخیلی خوبی انشاالله موفق اموید

    پاسخ
*


* ارسال

مقالات مرتبط