فال آذر ماه 1394

فال آذر ماه 1394

فال ماهانه آذر، این ماه بر شما چه خواهد گذشت

فال آذر ماه 1394.. فال و طالع بینی یکی از شیوه‌هایی هست که انسان‌ها به‌وسیله‌ آن از رویدادهای آینده‌ی خود آگاه می شوند که تاثیر مثبت نیز در زندگی می گذارد.

"فال فروردین"

این ماه برای شما ماه شلوغی خواهد بود و تمام انرژی و توجه تان را باید روی گرفتن تصمیمات مهم بگذارید. باید تمام انرژی تان را روی عشق و احساستان بگذارید و هردو باهم سفر تان را آغاز کنید. در آذر ماه واکنش هایتان کمی هیجان انگیز و عجولانه است که ممکن است اگر بدون فکر کاری را انجام دهید در رابطه تان مشکل بوجود بیاورد.

 این ماه در شغلتان رقابت و نزاع سختی در پیش رو دارید که برای موفقیت باید مصمم باشید. ولی بدانید که در نهایت موفقیت، قدرت و افتخارش برای شما خواهد بود. در آذر ماه منتظر پولی که انتظارش را ندارید و یا  یک هدیه ی خاص باشید.

 

"فال اردیبهشت"

در دهه اول آذر ماه آزادی کافی برای بیان احساسات تان نخواهید داشت و داخل منگنه قرار می گیرید. این ماه شانس و شادی و خوشحالی بوضوح به سمت شما می آید. در این ماه در رابطه تان احساس محدود بودن را خواهید داشت، ولی خبر خوب اینکه عشق تان را  در کنارتان خواهید داشت.

در شغل تان ماه خیلی شلوغی را در پیش دارید. یکی از دلیل هایش هم این است که می خواهید همه ی کارها را خودتان انجام دهید. موفقیت تان در این است که چطور بتوانید از دیگران کمک بگیرید. که اگر اینکار را نکنید هیچ شانسی برای برنده شدن ندارید. در نیمه ی دوم ماه خیلی حواس تان به خرج کردن باشد.

 

"فال خرداد"

در نیمه اول آذر ماه زندگی عاطفی تان از همیشه پررنگ تر خواهد بود. در این ماه اتفاقات زیادی، که برای تان بسیار جالب و شیرین خواهد بود انتظارتان را می کشد.
در شغل تان یک جوِ مثبت و حرفه ای و خوشایندی حکم فرمایی می کند. و حتی از سوپرایزهای کوچک هم هیجان زده و شاد می شوید. این ماه فرصت خوبی برای  همکاری و مشارکت در فعالیت های کاری تان است.

این ماه شما سرشار از انرژی هستید که باعث جلو افتادن شما در کارها و امورتان می شود. پس از آن نهایت استفاده را بکنید.

 

"فال تیر"

شما در این ماه باید نفس خود را کنترل کنید. احتمال اینکه عاشق شوید و در یک بازی عاشقانه گیر بیافتید زیاد است. کنجکاوی زیاد برای کشف چیز های تازه و متنوع شما را به مسیری متفاوت سوق می دهد. اگر در رابطه هستید، مواظب باشید رابطه تان دچار تنش نشود.
 

آذر ماه از نظر شغلی ماه پرکاری برایتان است. باید هشیار باشید و اهمیت زندگی حرفه ای تان را دریابید و برایش تلاش کنید و مطمئن باشید که در آخر کار از اوضاعِ پیش آمده رضایت خواهید داشت.
 

"فال مرداد"

سه هفته ی اول آذر ماه آماده ی عشق هستید و قلبتان بروی آن باز است و در هر لحظه تان جرقه های عشق وجود دارد. 

در شغل تان در همین مسیری که هستید به پیش خواهید رفت، ولی خود شما فعال تر و خلاق تر از گذشته می شوید. این ماه باید بیشتر آمار حساب و کتاب تان را داشته باشید. در این صورت سودتان چشم گیر می شود. در آذر ماه شّم اقتصادی شما بیشتر از همیشه است. که از این امتیاز لذت می برید.

 

"فال شهریور"

در آذر ماه تجربه ی عاطفی و احساسی تان رضایت بخش نخواهد بود. در واقع احساس شادی کمتری می کنید. آغوش تان را برای شریک تان باز کنید تا بتواند افکار و احساساتش را با شما در میان بگذارد.

در اواخر ماه یک سری مسایلی که به دنبال جوابش بودید برای تان روشن خواهد شد. اگر مواظ باشید این ماه  در مسائل مالی شانسی به شما رو میکند که درآمد بسیاری برایتان خواهد داشت. ولی بدون عجله قدم بردارید تا با مانعی مواجه نشوید.

 

"فال مهر"

زندگی عاظفی شما در آذر ماه رنگ و روی تازه ای به خود می گیرد. باید مراقب باشید که ریسک نکرده و اجازه دهید همه چیز راه خودش را طی کند.

در آذر ماه تصمیمات مالی شما تاثیر زیادی در زندگی عاطفی تان دارد. در امور اقتصادی به دنبال چالش می گردید و سرتان برای جنگیدن درد می کند. اگر تصمیمات درست بگیرید این خصوصیات به نفع تان خواهد بود. ولی خیلی مهم است که عجول نباشید.

 

"فال آبان"

زندگی عاطفی شما نیاز به بازنگری و نو شدن دوباره دارد. این ماه جذاب تر و احساساتی تر به نظر می آیید که شانس تان را برای رابطه ی جدید بیشتر می کند. اگر مجرد هستید برای اینکه بتوانید دوستان جدید و رابطه های تازه را شروع کنید تا می توانید فعالیت های اجتماعی تان را بیشتر کنید. اگر هم در رابطه هستید، جوِ هماهنگ و پر احساسی بین شما بوجود می آید. در کل این ماه برای تان ماه عشق و علاقه است.

در شغل و حرفه تان منتظر سود بسیار زیادی، که برایش خیلی تلاش کرده بودید، باشید.

 

"فال آذر"

در آذر ماه در زندگی عاطفی تان شروع خیلی خوبی خواهید داشت. باید از تمام فرصت هایی که پیش می آید بیشترین استفاده را ببرید، چون ممکن است اواخر ماه با یاس و نا امیدی مواجه شوید. نیمه ی دوم ماه برای تان زیاد رمانتیک و عاشقانه نخواهد بود. ولی چون مثبت اندیش هستید می توانید تا رسیدن روزهای خوب توجه تان را روی مسائل دیگر متمرکز کنید.

فرصت های شغلی، بخصوص در سه هفته ی اول ماه، برایتان ایجاد می شود که باعث پیشرفت تان خواهد بود. این ماه درآمدتان بالا می رود ولی در مقابل ولخرجی های زیادی هم خواهید کرد.

 

"فال دی"

این ماه منطق و احساسات تان شدیداً باهم درگیر هستند. تفریح، بیرون رفتن و تجربه کردن چیزهای تازه زندگی عاطفی تان را رونق می بخشد.

از نظر شغل و حرفه تان این ماه مصمم هستید که توانایی هایتان را بالا ببرید و خودتان را بیشتر از قبل ثابت کنید. اگر یک دستورِ کار خوب و مناسب را در پیش بگیرید، می توانید به همه ی خواسته هایتان به راحتی برسید. ولی منتظر مسایل پیش بینی نشده باشید که غافل گیر نشوید. خبر خوب اینکه می توانید روی حمایت کسی که اصلاً انتظارش را ندارید، حساب کنید.

 

"فال بهمن"

این ماه مسایل احساسی و زندگی عاطفی تان عمیقاً به امور شغلی، روابط اجتماعی ، فعالیت ها، درس و سفر گره خورده است. ممکن است این ماه نامزد کنید و یا با شخص خاصی ملاقات داشته باشید که نقش مهمی در آینده شما دارد. هر چه که باشد برایتان خوب است.

در شغل تان منتظر یک پیشنهاد عالی از طرف مقام بالاتر باشید، که شما را غافلگیر خواهد کرد. در طول آذر ماه، راه شما برای رسیدن به هدف هایتان صاف و هموار خواهد شد.

 

"فال اسفند"

در زندگی عاطفی تان لازم است تغییری بوجود آورید. با دوستان تان زمان بگذرانید، تفریح کنید و فعالیت هایی که دوست دارید را انجام دهید. می توانید با شریک تان کار های مشترکی که علاقه دارید انجام دهید.

سه هفته اول آذر ماه یک موفقیت کاری به دست می آورید که با پول زیاد همراه است. فقط یک نکته را در ذهن داشته باشید: مهم نیست چقدر پول در می آورید، مهم این است که چقدر و چطورآنرا خرج می کنید.

 


 

 

مترجم : پریسا آدرم

منبع : eastrolog

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط