بهترین راه برای پاک کردن لکه روی یقه پیراهن

بهترین راه برای پاک کردن لکه روی یقه پیراهن

یکبار برای همیشه از لکه روی یقه پیراهن راحت شوید

با بهترین راه برای پاک کردن لکه روی یقه پیراهن برای همیشه از شر این لکه های چندش آور و ناامید کننده راحت شوید و ما را هم دعا کنید!

مهم ترین دلیل بوجود آمدن لکه روی یقه پیراهن، عرقِ بدن است. علاوه بر عرق، پوست های مرده وقتی با روغنی که بدن تان تولید می کند مخلوط می شود نیز باعث بوجود آمدن آن لکه های زردِ چندش آور می شود. کار زیادی برای جلوگیری از عرق کردن نمی توانید بکنید جز اینکه از اسپری ها و دئودورانت های ضد عرق استفاده کنید.

لکهه روی یقه پیراهن

بهترین راه برای از بین بردن لکه روی یقه پیراهن این است که قبل از اینکه در ماشین لباسشویی بیاندازید برای چند ساعت کمی پودر ماشین روی یقه ریخته و بگذارید بماند. بعد از چند ساعت که ماند، کمی مایع لکه بَر روی یقه ریخته، آب به آن اضافه بکنید و دوباره بگذارید چند ساعت دیگر بماند. سپس آنرا بشوئید. دقت کنید که پودر همه ی سطح یقه را بگیرد. یک کار مفید دیگر هم این است که بعد از اینکه پودر را زدید به یقه، با دست آنرا چنگ بزنید و به هم بسایید چون باعث می شود پودر داخل تار و پودر پیراهن رفته و بهتر جواب دهد.

 

چیزی که باید در ذهن داشته باشید این است که هرگز از وایتکس و سفید کننده استفاده نکنید. اگر از سفید کننده استفاده کنید وقتی پیراهن را به تن کرده و عرق کردید، رنگِ زردِ آن بسیار بیشتر و تند تر و بدبو تر می شود.

 

نظرات و پیشنهادات خود را درباره مقاله بهترین راه برای پاک کردن لکه روی یقه پیراهن با ما در میان بگذارید.

مترجم : پریسا آدرم

منبع : Esquire

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط