نکات مهم چیدمان مبلمان اداری مدرن

نکات مهم  چیدمان مبلمان اداری مدرن

تهیه و چیدمان مبلمان اداری مدرن

برای چیدمان مبلمان اداری مدرن شما باید ویژگی های محل کار و کارکنان، طراحی دفتر کار،داشتن شناخت کافی از طراحی مبلمان اداری مدرن آشنایی کامل داشته باشید

نکات مهم  چیدمان مبلمان اداری مدرن

تهیه و چیدمان مبلمان اداری مدرن  کار راحتی نیست  و احتیاج به شناخت کافی و مشاوره دارد. باید در نظر گرفت  که محیط و فضای کار خوب و راحت تضمین کننده موفقیت شغلی و در نتیجه رضایت شغلی هم برای کارمند و هم برای کارفرما می باشد. این مهم در صورتیکه اتفاق می افتد که شما با ویژگی های محل کار و کارکنان، طراحی دفتر کار، داشتن شناخت کافی از طراحی و چیدمان مبلمان اداری مدرن، نوع فعالیت شرکت و آشنایی با انواع مبلمان اداری مدرن آشنایی کامل داشته باشید. این روزها مبلمان اداری مدرن جایگاه ویژه ای در صنعت دکوراسیون بدست آورده تا جائیکه اکثریت کارفرمایان قریب به اتفاق معتقدند هیچ طرحی مناسب تر، دلچسب تر و شیک تر از مبلمان اداری مدرن نمی باشد و رقیبی برای آن نیست.

مبلمان اداری لوکس

گروه رایان میز تلاش کرده تا قاعده های کلی درباره مبلمان اداری مدرن را از انتخاب تا خرید و چیدن آنها و همچنین نکاتی که می تواند شما را برای مهیا کردن محیط اداری مناسب راهنمایی کند را برای شما فراهم کند. در ادامه با ما همراه باشید.

نیازهای خود را بشناسید

اولین و مهمترین موضوع فکر کنید و ببینید که فضای اداری خود را به شکلی می خواهید داشته باشید، چه نوع فعالیتی می خواهید در آن صورت بگیرد و در نهایت هدف شما از چیدمان مبلمان اداری مدرن چیست. وقتی شما آگاهی کامل از آنچه که می خواهید داشته باشید، هنگام انتخاب و خرید مبلمان اداری مدرن خیلی راحت تر و سریع تر عمل خواهید کرد. از انتخاب نوع و جنس گرفته تا مدل و حتی تعداد آنها ارتباط کاملاً مستقیمی با حوزه فعالیت شما دارد. پس این موضوع را در صدر لیست قرار دهید.

نقطه عطف مبلمان اداری مدرن در راحتی آن است

همانطور که می دانید استفاده از مبلمان غیر استاندارد در طولانی مدت می تواند آسیب و صدمات غیر قابل جبرانی به شما یا هر کس دیگری که از استفاده می کند بزند. بخصوص اگر شما یا کارمندان ساعات زیادی را روی آنها می گذرانید باید بدانید که راحتی مبلمان اداری مدرن حتی از مدرن بودن آنها نیز مهم تر است! هنگام انتخاب انواع و مدل های مختلف آنها را امتحان کنید، روی آنها نشسته و محک بزنید و ببینید می توانید برای ساعت ها بدون دردسر و مشکلی روی انها نشسته و کار کنید.

محل مورد نظر برای چیدن مبلمان اداری مدرن خود را از پیش مشخص کنید.

اینکه بدانید مبلمان اداری مدرن خود را کجا می خواهید بگذارید و چه مقدار فضا برای آن وجود دارد و چگونه باید چیده شوند، موضوعی نیست که بتوانید از آن بگذرید و ندید بگیرید. حتی انتخاب رنگ مبلمان اداری شما باید با در نظر گرفتن رنگ محیط، پرده ها، وسایل، مقدار روشنایی و نوری که آن فضا دارد و جزئیات دیگر همراه باشد.

علایق و سلیقه خود را به نمایش بگذارید.

با توجه به این موضوع که شما بیشتر ساعات روز را در دفتر خود بسر خواهید برد پس بهتر است که طراحی محیط اداری تا جای ممکن به سلیقه شما نزدیک باشد. از آنجایی که مبلمان اداری مدرن در سبک ها  طرح های مختلف وجود دارد، پس مشکلی برای پیدا کردن نزدیک ترین طرح به سلیقه خود را نخواهید داشت. تنها موردی که باید بخاطر بسپارید این است که مبلمان اداری مدرن چیزی نیست که شما بتوانید یا حتی بخواهید که هر شش ماه یا یک سال یکبار آنرا عوض کنید. سعی کنید انتخابی کنید که تا مدت ها راضی نگه تان دارد.

تا حد امکان فضای خالی را بیشتر کنید

اینکه فضایی که شما برای کارتان در نظر گرفته اید کوچک است یا بزرگ اهمیتی ندارد. می توانید از هر فضایی با هر اندازه بهترین بهره را ببرید. اگر فضای شما کوچک است می توانید با بهره گیری از مبلمان اداری مدرن و خاص آنرا به بهترین حالت ممکن بچینید. اگر هم فضای شما خیلی بزرگ است و گاهاً ممکن است بی استفاده بر جا بماند می توانید با انتخاب و نصب پارتیشن بهترین استفاده را از آنجا ببرید.

تا حداکثر امکان نور طبیعی را زیاد کنید

ثابت شده مردم در محیط های اداری و کاری که نور طبیعی بیشتری دارند، شادتر و خلاق تر عمل می کنند. و این یعنی موفقیت کاری! با همین یک حرکت می توانید به کاهش هزینه های انرژی و نیروی برق در طولانی مدت نیز جامه عمل بپوشانید. و هزینه آن را صرف بخش دیگر محیط کاری خود بکنید.

در صورتی که نیاز به پارتیشن دارید نوع شیشه ای آنرا انتخاب کنید.

یکی از بهترین قدم ها برای چیدمان مبلمان اداری مدرن و به روز کردن فضای کاری استفاده از فضاها و پارتیشن های شیشه ای است. حتماً پیش آمده که ساختمان ها و بناها مدرن و شیشه ای دیده باشید و تا بینهایت از آنها لذت برده باشید

انتخاب رنگ مبلمان اداری مدرن

مبلمان اداری شما هم باید مدرن باشد و هم زیبا تا سلامت فضا و محیط کاری را تضمین کند. هنگام انتخاب رنگ مبلمان اداری مدرن خود، رنگ دیوار، پرده و سایر وسایل موجود در آن فضا را در نظر بگیرید.

در انتخاب رنگ از برند یا لوگوی خود الهام بگیرید

 

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط