طرح میز مدیریت مدرن

طرح میز مدیریت مدرن

طراحی مدرن و چیدمان اتاق مدیریت

اتاق مدیریت احتیاج به یک چیدمان و دکوراسیون خاص و جذاب دارد سایز میز و رنگ و متریال و نوع میز بسیار مهم است و نکته ای که علاوه بر زیبایی باید در نظر گرفت

طرح میز مدیریت مدرن

اتاق مدیریت احتیاج  به یک چیدمان و دکوراسیون خاص و جذاب دارد سایز میز و رنگ و متریال و نوع میز بسیار مهم است و نکته ای که علاوه بر زیبایی باید در نظر گرفت راحتی و عدم خستگی است که فضا و دیزاین مدرن می تواند این میزان خستگی را کاهش دهد, زیبایی و کیفیت و راحتی از بارزترین ویژگی های میزهای مدیریت مدرن در مبلمان اداری مدرن  می باشد به همین خاطر رایان میز با استفاده از یراق آلات برتر, میزهای مدیریتی مدرن و کلاسیک خود را دسته بندی نموده است, میز مدیریتی مدرن بخش جدا نشدنی از مبلمان اداری در یک شرکت و یا سازمان می باشد

میز مدیریت و کنفرانس

در مبلمان اداری مدرن ,میز مدیریت مدرن نسبت به میز اداری مدرن دارای اندازه ی بزرگ تری می باشد. به طوری که با قرار دادن سیستم کامپیوتر بر روی آن تقویم و... در یک قسمت از میز هم باشد ،اما بازهم فضای کافی برای سایر وسایل اضافه و ... باقی می ماند. هرچقدر میز مدیریت مدرن بزرگتر باشد همان قدر مدیر بهتر و راحت تر به امور خود رسیدگی خواهد کرد.

میز مدیریت مدرن در چیدمان و دکوراسیون خاص

فرمی که برای میز مدیریت مدرن معمولا انتخاب می شود، اغلب متفاوت از میز کارمندی مدرن است زیرا میز مدیریت مدرن از سادگی خارج است و برای آن اشکال زیبا و خاصی استفاده می شود.

میز مدیریت مدرن نباید بیش از اندازه بلند و مرتفع  باشد زیرا دسترسی مدیر به وسایل روی میز را با سختی مواجه کند. کوتاه شدن میز مدیریت مدرن، به معنای خم شدن کاربر و در نتیجه منجر به مشکلات جسمانی می شود.

معمولا در مبلمان اداری مدرن , میز مدیریت مدرن را از رنگ های تیره استفاده می کنیم زیرا به ظاهراز جذابیت بیشتری برخوردار هستند و ازطرفی بیشتر توانند توجه ناظرین را به خود جلب کنند. البته  بهترین انتخاب، رنگی است که با دکوراسیون و مبلمان اداری مدرن اتاق مدیریت هارمونی داشته  باشد  و آن رنگ بهترین رنگ میزمدیریت می باشد

نکاتی برای طراحی یک دفتر کار مدرن

اگر به دنبال این هستید که با استفاده از میز مدیریت مدرن و سایر وسایل و مبلمان مدرن دیگر یه دفتر اداری مدرن داشته باشید با این نکاتی که در ادامه آمده آشنا شوید .

1.    فضا را باز کنید.

مهم نیست محیطی که در نظر دارید چقدر بزرگ یا چقدر کوچک است، در هر حال شما می توانید از حداکثر فضای موجود بهره ببرید. اگر این کار به معنی این باشد که مجبور باشید خیلی از وسایل بدرد نخور را دور بریزید، اینکار را بکنید. می توانید بجای آنها از یک میز مدیریت مدرن و متناسب با فضا استفاده کنید.

بااین کار هم محیط کاری شما کارایی بیشتری پیدا خواهد کرد و هم یک جلوه مدرن و زیبا به دفتر خود می دهید.

2.    نور بیشتری استفاده کنید.

هیچ چیزی به اندازه یک محیط کاری پر نور، روشن با هوای خوب نمی تواند انگیزه کار کردن را بالا ببرد. نور طبیعی انسان ها را شادتر و خلاق تر می کند که این موضوع برای حداکثر استفاده از نیروی کار بسیار مفید خواهد بود. تا می توانید از نور طبیعی برای محیط استفاده کنید. بهر حال خیلی مهم است که دفتر کار شما جایی باشد که نیروی کار یا مراجعین شما درآن شاد و راحت باشند. در کنار این موضوع این کار موجب کاهش هزینه های ناشی از استفاده از لامپ نیز خواهد شد.

3.    از پارتیشن های شیشه ای استفاده کنید.

یکی از بهترین کارها برای مدرن کردن دفتر کار این است که از شیشه بیشتر استفاده کنید. شرکت های بیشماری در سراسر جهان در حال حاضر از این مد پیروی می کنند و در چیدمان دفتر و محیط کاری خود از شیشه های بیشتری بهره می برند.

4.    اتاق استراحت تعبیه کنید.

بیشتر دفتر ها و شرکت ها این روزها چیزی بیش از یک اتاق پر از میز و کامپیوتر را تدارک دیده اند. آنها متوجه نیاز نیروی کار خود به استراحت در جایی که با محیط کاری شان متفاوت باشد، شده اند. و اتاقی را برای پرواز خلاقانه ایده های آنها در نظر گرفته اند.

می توانید آن اتاق را به هر سبکی که به آن علاقه دارید بچینید و برای آن محدودیتی وجود ندارد. نیازی نیست خیلی رسمی بوده و یا بر اساس قواعد خاصی تزئین شوند.

5.    از مبلمان و میز مدیریت مدرن با کیفیت خوب استفاده کنید.

مثل هر چیز دیگری، این مبلمان و میز مدیریت مدرن را نیز اگر ارزان بخرید باید دوبار بخرید! برای خرید آنها از حداکثر بودجه خود استفاده کنید. چیزی را بخرید که بتوانید طولانی مدت از آن استفاده کنید. مبلمان و میز مدیریت مدرن استفاده روزانه دارند و محال است بعد از مدتی کهنه و رنگ و رو رفته نشوند. و البته که اینها چیزی نیستند که دل تان بخواهد یا بتوانید هر چند ماه یکبار عوض کنید.

6.    ساماندهی کلید کار است.

شما خیلی راحت می توانید یک میلیون وسیله ای را که دوست داشته باشید در دفتر کار خود بگذارید، ولی اگر فضای کارتان خیلی بزرگ و جادار نیست سعی کنید مینیمالیستی برخورد کنید. یعنی چی؟ یعنی از کمترین حد از وسایل استفاده کنید تا محیط شلوغ بنظر نیاید. قفسه ها و فضاهای مدرن زیادی در بازار موجود است که می توانید با آنها به دفتر کار خود سامان بدهید.

میز مدیریت خاص

طراحان رایان میز می توانند با بازدید از فضا و دیگر دکوراسیون موجود در فضا بهترین ایده و مناسب ترین ایده ها را برای شما انتخاب و طراحی کنند, ما برای محقق شدن نیاز مدیران از جدیدترین استانداردها به لحاظ ارتفاع و اندازه استفاده می کنیم.

خرید میز مدیریت مدرن

حتما از نکاتی که گفته شد برای طراحی و چیدمان محل کار خودتان برای بکار گیری میز مدیریتی مدرن استفاده کنید. حتما و لطفا از گالری محصولات شرکت رایان میز دیدن فرمایید.

 

 

 

 

 

 

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط