عروس خانم های لاغر اندام درانتخاب لباس اینها را بدانید

عروس خانم های لاغر اندام درانتخاب لباس اینها را بدانید

لباسی مناسب سایز شما

عروس خانمهایی با اندامی باریک و کشیده در انتخاب لباس شب عروسیتان دست بسیارباز است اما این دلیلی برای مناسب بودن هرگونه مدل برای شما نیست بخوانید تا بدانید

عروس های لاغر اندام و قدبلند

عروس های قدبلند، برای انتخاب طرح و مدل لباس دستشان بسیار باز است، می توانند لباسی را انتخاب کنند که بر قامتشان تاکید دارد یا اگر خیلی بلند قامت هستند می توانند لباس هایی را انتخاب کنند که قدشان را کوتاه تر نشان دهد. عروس های بلند قامت بهتر است نکات زیر را رعایت کنند:

   1-اگر مایلید بر قامتتات تاکید کنید می توانید از تاج استفاه کنید و اگر می خواهید قامتتان متناسبتر باشد بهتر است به جای تاج، از گلهای کنار سر استفاده کنید.

   2-در مورد مدل مو نیز بهتر است از شینیون استفاده نکنید، زیرا شما را بلندتر نشان می دهد پس بهتر است موهای خود را باز کنید یا به پشت گردن جمع کنید (جمع کردن مو  در کنارهای سر، هم باعث افزایش قد شده و جلوه جالبی به شما نمی دهد)

   3-اکثر عروس های قدبلند، دارای گردن کشیده ای هستند و  پس از پوشیدن لباس عروس، ‌برای کوتاه تر نشان دادن آن دچار مشکل می شوند. پیشنهاد می کنیم از گردن بندهای چسبان به گردن استفاده کنید تا بخش بین سینه و صورت را پوشش دهد و گردن جلوه بهتری بگیرد.

   4-در مورد لباس هم بهتر است، آستین کوتاه و یقه باز  یا دکلته باشد، زیرا لباس های آستین دار و یقه دار،‌ قد شما را بلندتر نشان می دهد. اگر مجبور به استفاده از لباس های آستین بلند هستید،‌ باید اندازه آستین از مچ بلندتر باشد تا لباس عروس را کوچک به تنتان نشان ندهد.

   5-اگر شانه و گردن استخوانی دارید از پوشیدن لباس های دکلته، یک شانه ای و تو گردنی اجتناب کنید، زیرا این مدل از لباس ها توجه را به سمت شانه و گردن جلب می نماید.

   6-استفاده از کمربند و لباس با کمر ساتن،‌ باعث می شود تا قد شما کمی متناسبتر به نظر بیاید.

   7-اگر لباس عروس دارای زیر دامنی فنری یا پف دار است،‌ حتما آن را از قبل با لباس عروس امتحان کنید تا لباس عروس کوتاهتر به نظر نرسد. 

 عروس های لاغر و ظریف 

بهترین مدل لباس عروس برای این دسته از عروس ها، لباس های ستونی و استوانه ای است، چرا که اندامشان را بلندتر نشان می دهد. استفاده از لباس های عروس با مدل های پفی و پرنسسی بسیار اشتباه است، زیرا عروس را ریز تر از آنچه که هست نشان می دهد. لباس عروس مدل " ماهی" یکی از بهترین گزینه ها برای عروس هایی کوچک اندام است، زیرا اندامشان را باریک و ظریف و کشیده نشان می دهد.

مهمترین نکاتی که عروس های ظریف رعایت کنند:

   1-کلید زیبایی عروس های کوچک اندام در ساده بودن است، این ساده بودن، هم درباره لباس و هم درباره مدل مو، تزئینات و آرایش صدق می کند.

2-استفاده از تاج عروس، اندام شما را کشیده تر نشان می دهد، پس پیشنهاد می کنیم، از کفش پاشنه بلند به همراه تاجی ساده، برای بلندتر نشان دادن اندام خود استفاده کنید.

3-در مورد مدل مو هم می توانید از شینیون استفاده کنید تا اندام شما را کشیده تر نشان دهد.

4-حتی الامکان از دستکش استفاه نکنید، زیرا شما را کوچک تر نشان می دهد.

5-ازدسته گلی متناسب استفاه کنید. اسفاده از دسته گل درشت ، اندام شما کوچک تر از آنچه که هست نشان می دهد.


 

مترجم : الهام علوی

دیدگاه

  لباس عروس شیک میخوام

  پاسخ

  جدیدترین مدل هارو می تونی تو قسمت گالری جشن نامه پیدا کنی و از ویترین جشن نامه استفاده کن تا بهترین مزون دار های تهران رو بشناسی

  پاسخ

  بد نبود

  پاسخ

  عالی بود ادمین

  پاسخ

  عالی بود ادمین

  پاسخ
*


* ارسال

مقالات مرتبط