لباس عروس رویایی شما

لباس عروس رویایی شما

لباس عروس

نکته هایی درباره انتخاب لباس عروس

پوشیدن لباس عروس پرنسسی یا مدل هایی نظیر آن و قرار گرفتن در میان انبوهی از تور و ابریشم بسیار دلنشین است. ولی شما در جشن عروسی تان علاوه بر درخشنده بودن، باید راحت باشید. پس این را بدانید که راحتی خودتان را فدای تجمل‌های اضافی نکنید.

البته باید گفت که برگزیدن لباس عروسی مناسب برای شما بدون در نظر گرفتن قد و اندام و چهره‌تان ممکن نیست. پس برای خریدن لباس عروسی‌تان بایستی نکته‌هایی را که برای شما گردآوردی کرده‌ایم، خوب بخوانید و برای برگزیدن و خریدن لباس مناسبتان از آنها بهره ببرند.

خریدن لباس عروس مناسب نیاز به حوصله بسیار دارد

خریدن لباس عروس مناسب برای شما، هم ذوق وسلیقه و هم حوصله بسیار زیادی نیاز دارد. پس خوب است که با همراه یا همراهانی به دنبال آن بگردید که حوصله و وقت کافی داشته باشند.

لازم به یادآوری است که در سایت ما می توانید با انواع لباس‌های مد روز آشنا شوید و با دیدگاهی باز برای برگزیدن و خرید مناسبترین لباس به بازار بروید.

لباس عروس مناسب با اندام و چهره عروس باشد

لباسی که بر تن مانکن مزون زیبا است، ممکن است بر تن شما به هیچ وجه زیبا جلوه نکند. چون اندام شما و پوست و چهره شما به جلوه کردن لباس عروس بر تن شما بسیار موثر است. پس اگر لباس عروس آماده و مناسبی پیدا نکردید، پیشنهاد می کنیم به سراغ سفارش دادن برای دوختن لباسی مناسب با اندامتان بروید.

بالا تنه لباس عروس بسیار مهم است

هنگام خریدن لباس عروس به بالا تنه آن بیشتر توجه بکنید. زیرا بالا تنه‌های خیلی تنگ می توانند اندام شما را بزرگ و چاق نشان بدهند و بالا تنه‌های بزرگتر از سایز شما هیچ جلوه و زیبایی لباس را از بین میبرد. فراموش نکنید که سفیدی لباس عروس، شما در کانون توجه قرار می دهد و هر چیزی در لباس یا اندام شما به طور کامل مورد توجه دیگران است. البته همینجا باید گفت که در سالهای اخیر دیگر لباس‌های عروس با رنگ کاملا سفید دیگر مورد توجه دنیای مد نیست و بیشتر لباسهایی مورد توجه قرار میگیرد که رنگ سفید لباس تا حدودی نزیک به سفید چرک یا کرم باشد.

لباس باید مناسب با فصل باشد

چنانچه جشن شما در فصل پاییز یا فصل زمستان برگزار می شود، بهتر است از لباس عروسی دنباله دار پرهیز بکنید. زیرا بارش باران و برف می تواند لباس عروسی شما را به شکل زشتی کثیف کند. ولی اگر خیلی دوست دارید تا لباس شما با وجود فصل بارش باز هم دنباله دار باشد، بهتر است که دنباله یی برای لباستان بدوزید که قابلیت جدا شدن داشته باشد. در این صورت اگر برفی و بارانی آمد می توانید با جدا کردن دنباله لباس عروس آن را از کثیف شدن دور نگه دارید. در ضمن ضخامت پارچه لباس هم با توجه به فصل گرما یا سرما باید در نظر گرفته شود.

به روزترین لباس همان ساده ترین لباس است

درست است که لباس عروسی را یکبار در تمام عمرتان می پوشید، ولی فراموش نکنید که عکس ها و فیلم ها و همچنین خاطره های آن جشن به یادماندنی را ممکن است بارها و بارها مرور بکنید. پس در برگزیدن لباس و طرح آن بسیار دقت بکنید.

 شاید سلیقه یی را که امروز دارید، چند سال دیگر نداشته باشید. به همین سبب است که اصل سادگی و ماندگاری را بایستی در نظر بگیرید. زیرا لباس های ساده در بیشتر دوره‌های زمانی، زیبا و دلنشین هستند. در مقابل، از مدل‌هایی که شامل ترکیب چند مدل است و چین، سنگ‌دوزی و گلکاری اضافی دارد جدا پرهیز کنید.

  

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط