دانستنی های کت و شلوار مردانه

دانستنی های کت و شلوار مردانه

کت و شلوار

نکته هایی برای لباس داماد

کت و شلوار داماد ممکن است آخرین دل مشغولی شما باشد ولی این را بدانید که اهمیت آن کمتر از لباس عروس خانم نیست! حالا که مهمترین شب زندگی در پیش روی شما قرار دارد، پس تمام تلاشتان را بکنید تا برای این جشن آماده باشید.

پیدا کردن کت و شلواری که شیک و مناسب با شخصیت شما باشد کار بسیار مشکلی است، اما فراموش نکنید که فراهم شدن لباس دامادی که برای چهره و اندام شما مناسب باشد، می تواند تمام خستگی شما را از تنتان بیرون بکند.

در این بخش به نکته های مهمی اشاره می کنیم تا با توجه به آنان بتوانید از انجام دادن این کار برآیید و مناسبترین کت وشلوار را برای خودتان پیدا بکنید.

·        برای آنکه قد بلندتر به نظر برسید، بایستی در گزینش پارچه کت وشلوارتان خیلی دقت بکنید. یعنی اینکه پارچه های تیره رنگ شما را به خواسته تان نزدیکتر می کنند و پارچه های راه راه عمودی شما را درست به آنچه که می خواهید می رسانند.

·        پیش از آنکه سفارش دوختن کت و شلوار را به خیاط ماهری که می شناسید بسپارید، جستجویی در میان عکس ها و طرح های مجله ما بکنید و سپس در مورد سلیقه تان با چند نمونه یی که در اختیار دارید، با کت و شلوار دوزتان مشورت بکنید.

·        فراموش نکنید که شما بیشتر از هر کسی در این جشن تکاپو خواهید داشت. پس به غیر از برازندگی، بایستی کت و شلوار شما برایتان راحت هم باشد.

        ·        اگر می خواهید که بیش از دیگران به چشم بیایید، بایستی از ترفندهای ریزی استفاده بکنید. بنابراین اگر کت و شلوار شما به رنگی روشن است، بایستی کت وشلوار ساقدوش شما تیره تر باشد یا اگر ساقدوش شما از کراوات استفاده می کند، شما از پاپیون استفاده بکنید. خوب است دقت بکنید تا کت و شلوار شما براساس مد روز باشد که بیشتر از بقیه جلب توجه بکند و شما در میان جمع بتوانید بیش از همه در چشم باشید.

·        می توانید برای جیب بالای کت داماد از شاخه گلی که شبیه به دسته گل عروس باشد استفاده بکنید تا هماهنگی بین لباس عروس و لباس داماد در این جشن  بیشتر به چشم بیاید.

·        درست است که کت دنباله دار برای جشن های خیلی رسمی و شبانه استفاده می شود، ولی اگر دوست داشته باشید که کت دامادی شما خیلی به یادماندنی باشد، می توانید از این مدل کت استفاده بکنید.

·        دکمه سردست و سنجاق کراوات می توانند شکل و شمایل شما را به حالتی رسمی و شیک تبدیل بکنند.

 

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط