هفته مد میلان و مدل های جدید مو

هفته مد میلان و مدل های جدید مو

جدید ترین های 2014

این لیست کوتاه از مدل موهای 2014 نمونه هاییست که درست از وسط سالن های مد و فشن بیرون آمده است.بهترین و محبوب ترین طراحان مد مدل هایی مویی را طراحی کرده اند که طبق سلیقه ی شما باشد پس استفاده کنید:

برای مدل مو تعداد زیادی نمونه و منبع وجود دارد ولی من تصمیم گرفتم این بار ازهفته مد میلان الگو بگیرم.

1

یک مدل موی جمع ساده با فرق کج میتواند در کمال سادگی کاملا زیبا و روی مد باشد

2

 یا مانند مدل های امسال دولچه گابانا که از تزیینات گل و وسایل تزینی بزرگ و طلایی روی موهای خود استفاده کرده اند الهام بگیرید که برای یک مهمانی شب مجلل بسیار زیباست.

3

ولی اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که به دنبال یک مدل ساده تر برای هر موقعیت و مناسبتی میگردید باید به شما بگویم که بیشتر طراحان مد و مو امسال از موهای فر و حالت دار استفاده کرده اند. و مدل موی ستارگان اروپایی نیز مهر تاییدی بر این قضیه است

5

موهای حالت دار به دلیل زیبایی خاصی که به زن میدهد محبوب است. من مطمئن هستم که شما با موهای صاف و براق هم زیبا هستید ولی موهای فر وحالت دار به ظرافت و زنانگی شما می افزاید.

خوبی و راحتی این مدل مو این است که به راحتی برای هرکسی امکان پذیر است. یعنی هرکسی که وسایلی مانند بابلیس یا بیگودی در خانه ی خود داشته باشد میتواند به راحتی موهای خود را به زیبایی آرایش کند.

 

برای حالت دادن موهایتان اول باید این نکته را در نظر بگیرید که مد این فصل  "طبیعی جلوه کردن" است.

 

 من مطمئنم شما به خوبی میتوانید موهایتان را فر های مرتب و جدا از هم بکنید ولی توصیه من به شما این است: اگر موهای صافی دارید با وسایل مخصوص آن را فر کنید و اگرنه مواد آرایشی مناسب را به موهای نمدار خود بزنید تا حالت آن بیشتر و زیبا تر شود. وسپس با انگشتان خود کمی موهایتان را نامرتب کنید تا زیبایی خاص خود را به دست آورد.

انتخاب فرق درست نیز مهم است: با فرق وسط شما درست به زیبایی پری دریایی میشوید. و البته با فرق کج شما آماده اید تا در مهمانی و مجلسی بدرخشید

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط