چشم های خود را 100 برابر زیباتر کنید

چشم های خود را 100 برابر زیباتر کنید

آرایش متناسب با حالت چشمانتان

چشم های گرد

اگر شما هم مانند کیتی پری چشم های گرد دارید؛ برای آرایش چشم اول از خط چشم شروع کنید. از ناحیه داخلی چشم تا بیرون چشم را خطی صاف بکشید. اگر دوست دارید انتهای خط چشم خود را کمی بالا برید. در مرحله بعد با سایه روشن زیر استخوان ابرو رو را روشن کنید. برای نشان دادن کنتراست رنگی یک رنگ متوسط (نه زیاد تیره،نه زیاد روشن) را روی پلک خود بزنید و در مرحله آخر با سایه تیره قسمت بیرونی چشم و چین دار را تیره کنید ولی زیاد بیرون از حد نروید.سایه ها را از سمت بیرون چشم تا میان چشم را با هم ترکیب کنید و به چشم های خود حالت دهید.

کیتی پری

چشم های بادامی

چشم هایی مانند چشم های بیانسه بادامی هستند که جزو زیباترین چشم ها به حساب می آیند برای آرایش این نوع چشم ها ما به شما همان مدل آرایش چشم های گرد را پیشنهاد میکنیم ولی با این تفاوت که به علت کشیده تر بودن حالت چشم هایتان کمی سایه خود را بیشتر به سمت بیرون متمایل کنید.

بیانسه

چشم های افتاده

چشم های افتاده مانند چشم های کامیلا بل برای زیباتر جلوه کردن احتیاج به کمی بالا بردن دارند.مانند دو مدل قبلی چشم برای زیر استخوان ابرو از سایه روشن استفاده کنید فقط با این تفاوت که  خط چشم سنگین تری باید استفاده کنید. در انتها با حرکت جارویی خط چشمتان را به بالا هدایت کنید تا ظاهر زیباتری پیدا کنید.

کامیلا بل

چشم های گود

اگر شما هم مانند خانم نایتلی چشم های گود دارید به شما همان متد آرایش چشم های گرد را پیشنهاد میکنیم ولی این بار از سایه تیره کمتر استفاده کنید. گودی چشم، خود باعث تیره جلوه کردن چشم های شما میشود ولی شما میتوانید با استفاده ی کمتر از رنگ تیره این تصور را کمتر کنید.

کیرا نایتلی

چشم های نزدیک به هم

چشم هایی مانند چشم های کریستین بل کمی از حالت عادی به هم نزدیک ترند. برای دورتر جلوه دادن این نوع چشمها سایه روشن در زیر استخوان ابرو استفاده کنید ولی سایه متوسط را از وسط پلک کمی متمایل به بیرون بزنید. همچنین سایه تیره را نیز کمی بیرون تر از چشم استفاده کنید. خط چشمتان را نیز از وسط پلکتان شروع کنید و مستقیم تا اندکی بیرون چشمتان ادامه دهید.

کریستسین بل

چشم ها با پلک افتاده

این نوع چشم ها مانند چشم های سلنا گومز یک لایه اضافی روی چشم های خود دارن که باعث نازک تر جلوه کردن پلک ها و پوشاندن قسمت چین دار چشم میشود. در ابتدا باید گفت که دیگر نیازی با سایه روشن زیر استخوان ابرو نیست فقط کمی قسمت داخلی چشم را روشن کنید و مقدار بیشتری سایه رنگ توسط استفاده کنید. بعد از آن باز هم مقدار بیشتری سایه تیره دور قسمت چین دار چشم استفاده کنید تا جلوه گرد بودن به چشم هایتان دهد.و  در مرحله آخر خط چشم خود را به سمت بیرون چشمتان ادامه دهید.

سلنا گومز

چشم های آسیایی

این چشم ها بدون پلک هستند بنا بر این در این مدل هم مانند چشم هایی با پلک افتاده، میخوهایم تصوری از بزرگ بودن چشم ها ایجاد کنیم. با سایه روشن قسمت داخلی چشمتان را سایه بزنید. سایه متوسط را با سمت بیرون و بالای چشم به حالت گرد بزنید و سایه تیره را بسیار ملایم در همان حالت فقط برای فرم دادن به چشم استفاده کنید. و در نهایت یک خط چشم بسیار باریک بکشید.

چشم های برجسته

چشم هایی مانند چشم های نیکول ریچی نیز به سایه ی روشن در قسمت داخلی چشم ندارند فقط اندکی روشنی روی استخوان های ابرو کافیست. ولی در استفاده از سایه متوسط نترسید و علاوه بر بالا ی چین های چشم روی چین ها نیز از سایه استفاده کنید ولی قسمت مهم تر اینکه خط چشم خود را از داخل وکمی کلفت تر از حالت عادی و البته به صورت خط صاف استفاده کنید.

نیکول ریچی

 

 

دیدگاه

  عالی بود

  پاسخ

  مرسیییییی

  پاسخ

  من چشام ریز کشیده هست بنظرتون چجوری چشامو سیاه کنم تاخوشکل بشه وباچه مدل ارو

  پاسخ

  ممنون.

  پاسخ

  عالی

  پاسخ

  عالی

  پاسخ

  چشم های من بادومی به سمت بالاست همه میگن مث آ چ جوری خط چش بزنم که بزرگتر و خشگل تر به نظر برسه البته خشگل

  پاسخ

  عالی بود

  پاسخ

  یه آرایشگر ماهر در زمینه برداشتن ابرو متناسب با نوع چشم در تهران سراغ دارین بهم معرفی کنید ممنون

  پاسخ

  ممنون از راهنماییتون چشمهای من هم گرده هم پلکهای پف کرده ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ

  من چشمام خیلی درشتو کشیدس خط چشم بهم نمیاد نمیدونم چرا خط چشم که میکشم زیادی گنده میشن و انگار یه عالمه آرایش کردم به خاطر همین همیشه ساده ام

  پاسخ
*


* ارسال

مقالات مرتبط