چند ایده برای اینکه خونتون را به بهترین وجه بچینید

چند ایده برای اینکه خونتون را به بهترین وجه بچینید

دکوراسیون خونه

از همه جا در مورد تزیین منزل:

بحث دکورسیون منزل بسیار بحث گسترده و البته خلاقانه و سلیقه ای است. من در این مورد کلی جست و جو کردم و از بین بهترین ها ساده ترین و جالب ترین روش ها رو برای تزیین منزلتون انتخاب کردم

اول از همه  این که از نور خونه استفاده کنید یعنی تا اونجایی که ممکنه اجازه بدید نور داخل خونتون بشه. اگر خونه ی شما نورگیر نیست به جای اون از لامپ های مختلف استفاده کنید.

یک چیز ناتمام داشته باشید. هیچ نیازی نیست که چهار طرف دیوار منزلتان را رنگ کنید. میتوانید فقط یک یا دو دیوار آن را رنگ کنید یا حتی اگر از طرح خاصی استفاده میکنید آن طرح را نصفه رها کنید.

کتابهایتان را افقی بچینید. در هر خانه ای که برید متوجه می شوید که کتاب های کتاب خانه ی آنها به صورت عمودی چیده شده ولی چرا؟ من فکر نمیکنم قانونی دراین رابطه وجود داشته باشه. کمی خلاقیت و نوآوری رمز موفقیت است.

توی خونتون از گل و گیاه استفاده کنید. من دقیقا دلیل علمی این قضیه را نمیدونم، فقط میدونم که روح و زندگی ای که یک شاخه گل به خونه میده هیچ چیز دیگه ای به خونه ی شما نمیده. شما هم از این ایده استفاده کنید و خونتون رو با انواع گل ها تزیین کنید.

شخصیت خودتون رو بروز بدید. تمام کاتالوگ هایی که تا الان در مورد طراحی منزل دیده اید را فراموش کنید و چیزی به منزلتون اضافه کنید که نشان دهنده ی خود اصلی شما باشه. از هنر توی خونتون استفاده کنید.

کوسن های خونتون را با دقت انتخاب کنید. در اصل من از شما میخوام که از کوسن برای روی مبل ها و روی تختتون استفاده کنید چون علاوه بر جنبه زیبایی باعث راحتی بیشتر شما در هنگام خوابیدن یا نشستن هم میشه. از رنگ های روشن و البته متنوع استفاده کنید.

یک ایده ی خلاقانه ی دیگه: چرا همه تابلوهای خونشون رو با میخ به دیوار آویزان میکنند؟ تا حالا شده بخواید متفاوت باشید؟ همون طور که گفتم هیچ قانونی در رابطه با این مسائل وجود نداره. این بار از یک کابل یا طناب کلفت برای آویزان کردن تابلوهایتان استفاده کنید.

یکی دیگراز روش هایی که باعث زیباتر شدن خانه یا حتی بزرگتر شدن آن میشود این است که چشم ها را به سمت بالا هدایت کنید. از تابلوها یا دیگر لوازم تزیینی در بالای در ها و قفسه ها استفاده کنید.

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط