23 عکس که حتما باید از لباس عروس خود داشته باشید

23 عکس که حتما باید از لباس عروس خود داشته باشید

از زاویه متفاوت عکاسی کنید

23 عکس از لباس عروسیتان در روز عروسی:

خانم ها وقت بسیار زیادی را برای انتخاب لباس عروس با شکوه خود صرف میکنند. پیشنهاد ما به شما این است که از عکاستان بخواهید که از تمام زوایای آن عکس یادگاری بیاندازد.

23 مورد را ما به شما یاد آوری میکنیم :

 

لباس عروس با تمام چین هایش: خیلی قشنگه وقتی که عروس خانم به سمت پنجره خم شده است وتمام چین های لباس عروس به زیبایی پیداست.

در هنگام پوشیدن لباس عروس: بسیار عکس زیبا و احساسی خواهد شد اگر از یکی از مادرها یا از یکی از دوستان نزدیک خود بخواهید که در پوشیدن لباس عروس کمکتان کند.

عکس از کمر لباس: یک حالت بسیار کلاسیک است که به تماشاگر اجازه میدهد که به جز صورت زیبای شما لباس پر شکوهتان را تماما ببیند.

لباس عروس آویزان: دلیل خاصی وجود دارد که این عکس انقدر محبوب است و آن این است که نشان دهنده ی آرامش قبل از طوفان است.

پشتتان (البته به همراه همسرتان): بسیاری از لباس های عروس به شدت از پشت زیبا هستند و ایده بسیار خوبیست اگر به همسرتان تکیه دهید تا عکاس عکسی از پشت لباستان بیاندازد.

 

محاصره شدن به وسیله ساقدوشان عروس: از عکاس خود بخواهید که از تمام هیاهویی که شما را احاطه کرده عکس بگیرد.

دکمه ها: دکمه های لباس عروس جزو جزئیات دوست داشتنی لباس عروس هستند که یک عکس از آنها بینظیر میشود.

تور لباس عروس: یک عکس نزدیک از تور لباس عروس به همان اندازه که زیباست رمانتیک نیز هست.

برداشتن تور از سر: این لحظه نه تنها یکی از زیباترین و احساسی ترین لحظات عروسی است بلکه لحظه فوق العاده ای برای عکاسیست.

باهم قدم زدن: این عکس حس نستالوژی را به همه منتقل میکند چون مفهوم پا گذاشتن به یک زندگی جدید را در بردارد و البته راه خوبی برای نشان دادن پشت لباس نیز هست.

 

بلند کردن: این عکس هم بسیار شیرین است هم هوشمندانه چرا که داماد با بلند کردن شما جلوه لباس شما را بیشتر نشان میدهد.

 

دنباله کشیده شده بر روی زمین: یک عکس کلاسیک دیگر نشان دادن دنباله ی لباس روی زمین است که اگر در طبیعت گرفته شود کنتراست رنگی بینظیری را پدید می آورد.

دنباله لباس: اگر لباس عروسی که انتخاب کرده اید دنباله ی بلندی دارد مطئن شوید که از تمام زوایای آن عکس دارید.

عکس نشسته با دامن بالا: بسیار ایده زیباییست اگر پف دار بودن دامنتان را در حالت نشسته نشان دهید. این عکس همچنین زیبایی کفش هایتان را نیز نشان میدهد.

عکس از زاویه بالا: پس تا اینجا عکاستان از زاویه پشت،جلو،طرفین از شما عکس انداخته است ولی فراموش نکنید که عکس از بالای سر یک چشم انداز تازه از لباس عروس شما میدهد.

تنها در گوشه سالن: از عکاستان بخواهید که یک عکس در حالت تفکر از شما گوشه سالن یا باغ یا جای زیبای دیگری که عکاسی میکنید از شما بیاندازد.

تور از پشت: این عکس به قدر کلاسیک است که از سال ها پیش انجام میشده. مطمئن شوید که تورتان به درستی تنظیم شده و عکاس دقیقا پشت سرتان قرار دارد.

 

اولین رقص: در همین هنگام که شما دارید با همسرتان میرقصید مطمئن شوید که کسی از شما عکس میگیرد و علاوه بر خود رقص به لباس شما نیز توجه میکند.

جزئیات لباس: قبلا راجع به عکس آویزشده روی چوب رختی صحبت کردیم ولی با کمی زوم کردن میتوان تمام جزئیات روی لباس مثل حریر،گیپور،کمربند را به خوبی نشان داد.

 

در حال حرکت: فقط مدل های حرفه ای میدانند که چه طور به یک عکس زندگی بخشند. کمی از انرژی تان را در راه رفتنتان نشان دهید.

غروب خورشید: اگر عروسیتان  حوالی غروب خورشید است از عکاس خود بخواهید تا در محیطی مناسب از شما عکس بگیرد تا نور نارنجی به لباس و تو شما بتابد.

پف لباس: لباس عروس مدل پری دریایی یا پفی زیبایی فوق العاده ای دارند که در عکس میتواند بهتر دیده شود.

فقط دامن: در این مدل عکس مدل لباس شما مهم نیست فقط زیبایی آن مهم است. اگر عروسی شما در یک ساحل برگزار شود میتوانید عکس های بسیار زیبایی از دامن خود داشته باشید.

 

دیدگاه

    من قبل از خوندن این مقاله همیشه جزء برنامه ریزیام بود که از چند زاویه متفاوت حتما از لباس عروسم عکس بگیرم اخه می خوام دخترم ببینه لباس مامانش چقدر خوشگل بوده :)

    پاسخ
*


* ارسال

مقالات مرتبط