رنگ های مناسب تابستان 2014

رنگ های مناسب تابستان 2014

ما برای شما بهترین رنگ ها را از بهترین ها آورده ایم

رنگ موهای مناسب تابستان 2014:

دیگه میتونیم بگیم رسما وارد فصل تابستان شدیم و حتما و بدون تردید احتیاج به یک تغییر درست و حسابی داریم. به نظر من اولین و بهترین تغییر برای شروع این فصل تغییر رنگ موهاست. همون طور که در زمستان رنگ موها به سمت تن رنگی سرد تمایل پیدا میکنه در تابستان این رنگ ها به سمت تن گرم میرود. در اینجا ما برای کسانی که موهای بلوند، قهوه ای یا قرمز دارند رنگ های مناسب تابستان امسال را معرفی کردیم و البته برای اون دسته از کسانی که از رنگ های فانتزی و پاستلی خوششون میاد هم پیشنهاد هایی داریم. این رنگ ها فقط در حد پیشنهاد هستند و هر کس می تونه به سلیقه ی خودش عمل کنه ولی من به به شما اطمینان میدم که این رنگ ها را قبل از شما افراد مشهور دیگری امتحان کرده اند.

برای کسانی که رنگ بلوند روشن را دوست دارند:

برای خانم هایی که موهای روشن دارند و دوست دارند موهای خود را روشن نگه دارند توصیه میشود بر خلاف فصل قبل  از بلوند های تک رنگ و بدون اضافه کردن هایلایت استفاده کنند. مانند Cate Blanchett این خبر خوبی برای کسانیست که موهای سفید دارند چرا که این روشنی سفیدی آنها را در خود مخفی میکند. خانم ها با پوست روشن برای اینگونه رنگ ها مناسب تر هستند اما از نظر من هر رنگی برای هر شخصی مناسب است اگر به درستی از آن استفاده کند.

برای کسانی که رنگ بلوند تیره را دوست دارند:

برای کسانی که موهای بلوند تیره یا قهوه ای روشن دارند دارند پیشنهاد میشود که در این فصل بیشتر طبیعی بود رنگ مو را در نظر بگیرند. تن رنگی عسلی در موها بهترین انتخاب برای این افراد است و شما میتوانید با کمی تیره نگه داشتن ریشه مو و البته اضافه کردن هایلایت های ملایم زیبایی موهایتان را 100 برابر کنید. مانند  Cara Delevingneاین گونه رنگ ها شما را نسبت به رنگ های بلوند روشن جوان تر نشان میدهد.

برای کسانی که رنگ قرمز را دوست دارند:

این رنگ در چند سال اخیر جای خود را بین دیگر رنگ ها باز کرده و رقیب سرسختی برای بلوند ها و مشکی ها شده است. تابستان راجع به روشن کردن موهاست پس تا میتوانید از قرمز های تیره دوری کنید. ما برای این فصل رنگ زنجبیلی را به شما پیشنهاد میکنیم که در بین ستارگان هالیوودی از شهرت خاصی برخوردار است. شما میتوانید تن این رنگ را به سمت مسی یا تن رنگ آبی ببرید که البته دومی بیشتر مورد توجه است. بنابر این اگر از تن رنگی آبی استفاده میکنید سعی کنید از هایلایت های ملایم و کم رنگ استفاده کنید تا رنگ پایه جلوه بیشتری داشته باشد.

برای کسانی که رنگ قهوه ای را دوست دارند:

برای خانم هایی با موهای قهوه ای توصیه میشود از تک رنگ قهوه ای استفاده کنند مانند موهای Kate Middleton البته مدل موهای آمبر (پایین مو روشن تر از بالای آن) هنوز مد هستن فقط با شدت کمتری. سعی کنید برای این فصل از ریشه های روشن استفاده نکنید چرا که استفاده از هایلایت فراوان یا روشن کردن ریشه کمی جلوه موهای گوره خری به شما میدهد.

برای کسانی که رنگ های فانتزی دوست دارند:

به نظر من بیشترین رنگی که در ستارگان هالیوودی برای تابستان دیده شده رنگ بنفش است که در موهای Kelly Osbourne به صورت پاستلی و در موهای Nicole Richie به صورت پر رنگ دیده میشود. این رنگ ها نیز محبوبیت خاص خود را به دست آورده که البته باب سلیقه هرکسی نیست در مورد Ireland Baldwin باید گفت که او در ابتدا موهای ارغوانی رنگ داشته که به تدریج آن را آبی کرده است. از نظر من رنگ های فانتزی در تمام رنگ ها زیبا هستند و هیچ فصلی محدود کننده ی آنها نیست.

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط