15 دلیل شیرین برای خانم ها ،برای هر روز به خرید رفتن

15 دلیل شیرین برای خانم ها ،برای هر روز به خرید رفتن

همیشه در حال خرید کردن باش

15- دلیل کاملا قانع کننده برای هر روز به خرید رفتن

دراین دوره زمانه که همه دنبال جمع آوری شعاری برای زندگی هستند ،من تصمیم گرفتم که یک جمله بسیارمعروف روکه میگه "همیشه در حال لباس پوشیدن باش" رو به جمله "همیشه در حال خرید کردن باش" تغییر بدم و درلحظات حساس زندگیم ازش استفاده کنم!! اگربخوام منصفانه قضاوت کنم این جمله یکی از نکات بسیارضروری توی زندگی جدی منه. به نظرمن همیشه ودرهمه ی شرایط باید حواسمون به مغازه هایی که جدید بازمیشن، برندها ومارک هایی که وارد بازار میشن و البته حراجی هایی که درهر نقطه ممکن شروع بشن باشه.ازقدیم گفتن که خرید کردن برای خانمها مثل مرهم برای همه ی درداشونه!!! اصن این نگاهی که بقیه به لباسات میکنن یا میپرسن از کجا گرفتی؟ لذتی داره که هیچ چیز تو دنیا باهاش قابل مقایسه نیست

برای همینم هست که من15 دلیل کاملا منطقی و قانع کننده دارم که میتونید هر روز به خرید بریدحتی اگر چیزی هم نخرید.

1-  به مدل لباس پوشیدن خود پی میبرید: اگر راجع به سلیقه تان درمورد کیف یا کفش چیزی نمی دانید هرچه قدربیشتردر فروشگاه ها باشید بیشترباسلیقه خود آشنا میشوید تا جایی که یک الگوی خاص برای خود درنظرمیگیرید.

2- ایده های جدید برای ظاهر خود پیدا میکنید: تمام سایت هایی که برای پیدا کردن مدل لباس در آن میگردید یک ست زیبا نیستند. شما میتونید بهترین ست را در پوشیدن و امتحان کردن لباس های مختلف در فروشگاه های متنوع پیدا کنید.

3-قطعه گمشده در کمد لباس خود را پیدا میکنید: همه ی ما در کمد لباس های خود به یک لباس عالی و بدون نقص نیاز داریم که باید بخریم. به طور مثال یک شلوار طوسی کمرنگ برای ست کردن با آن بلوز صورتی یا آن مانتوی سرمه ای . مطمئنا احتمال اینکه این شلواررا وقتی هرروز به خرید میروید پیدا کنید بسیار بالاست.

4-به موقع به حراج ها میرسید: هیچ چیزبدترازآن نیست که به یک حراجی برسید و ببینید که لباسی که دوست داشته اید فروخته شده یا بهترین محصولاتشان درروزهای اول رفته و شما فقط چند روز با آن فاصله داشته اید.

 5-از حراج ها با خبر میشوید: یک سری حراجی ها به صورت منظم و با قانون اتفاق میافتند. به طور مثال به مناسبت بازگشایی یک مغازه یا حتی سالگرد بازگشایی آنها، به صورت ماهانه یا برای تعویض لباس ها. اگر شما با این مغازه ها آشنا باشید میدانید که چه موقع حراج آنهاست و میتوانید قبل از اینکه کسی حتی متوجه حضورتان شود خرید های خود را بکنید و ازمغازه خارج شوید.

 6-همیشه سایز خود را نگه میدارید: بعضی از لباس ها هستند که تحت هیچ عنوان حراج نمیشوند وهمیشه طرافداران خود را دارند وازآن بدترآنکه ،همیشه سایزهایی هستند که زودتر از بقیه تمام میشوند. پس باید مواظب وزن خود باشید چراکه اگر به وزن خود اضافه کنید به راحتی به سایز قبل خود باز نمیگردید و زمانی میرسد که میبینید لباس سایز شما فروخته شده است.

 7- معروف میشوید: در یک گروه از خانم ها همیشه یک نفر است که عاشق خرید است و اگر در موقعیتی احتیاج به چیزی داشته باشند همه پیش او میروند و یا اگر سوالی راجع به ست کردن لباس مشکی با آستین های بلند یا یقه لباس داشته باشند از او میپرسند. به من اعتماد کنید یکی از بهترین تفریح های دنیا این است که آن یک نفر شما باشید.!!!!

 8- به مد پی میبرید: اگر به طور مداوم به خرید بروید و درچند مغازه یک طرح یا مدل خاصی را ببینید زودتراز بقیه پی میبرید که این چیزیست که در فصل، پیش رو دارید.

9-همیشه جواب سوال ها را دارید: اگر دوستتان ازدواج کند یا مهمانی بگیرد احتمالا بقیه دوستانتان سردرگم دنبال لباس مناسب هستند و این در حالیست که شما با لبخندی بر لب دقیقا میدانید چه می خواهید یا آن را از کجا باید تهیه کنید.

 10-شناسایی لباس جزو غریزه تان میشود: اگر کسی را در خیابان ببینید که لباس بخصوصی پوشیده است شما اولین کسی هستید که آن را شناسایی میکنید و دقیقا میدانید که آن را از کجا ؟ کی؟ و چقدر خریده است و دلیل آن این است که شما آن را در مغازه ها دیده اید.

11-آماده بودن با ارزش است: با نزدیک شدن فصل تابستان عروسی و مهمانی های مختلفی پیش رو است که خواه یا ناخواه به دوستان شما استرس لباس پوشیدن میدهد که برای کدام مراسم چه بپوشند. با این حال شما نمیتوانید با آنها همدردی کنید چرا که لباس های بی نظیری را  در کمد لباس های خو دارید که هرکدام را در یک موقعیت استسثنایی پیدا کردید و تا مهمانی در فصل پاییز اصلا نگران لباس نیستید.

12-دوستانتان عاشقتان خواهند شد: شما همان کسی خواهید شد که به دوستان خود پیغام می دهید و آن ها را از حراج های بزرگ یا جنس های مرغوب با خبر میکنید و یا حتی با آنها خرید میروید. و البته دوستان قدر شناس شما بیشتر به ارزش شما پی میبرند و بیشتر دوستتان خواهند داشت.

13-لباس های تکی خواهید داشت: بسیاری از مغازه ها هستند که لیست بسیار بلندی از لباس ها و بقیه لوازم دارند ولی بعضی دیگر لباس هایی دارند که در نوع خود تک است. با این حساب با حتی 10 دقیقه دیرتررسیدن ،آن کفشی که میتوانست مال شما باشه مال آن خان بغل دستیتان است. تکرار میکنم مال شما نیست.!!!!

 14-وقتی ببینید میخرید: اگر تعداد دفعات خریدتان را به یک خرید خیلی بزرگ کاهش دهید استرس و فشار و خستگی زیاد باعث میشود که در خریدن محصولات دقت لازم را نداشته باشید و فقط خود را موظف به خرید لیست خود بکنید. ولی اگرهرروز خرید برید چی؟ در این صورت هیچ فشاری روی شما نیست و میتونید هر چیز که دوست داشتید بخرید و اگر روزی در خیابان چیزی را دیدید که چشمتان را گرفت؛ خودتان متوجه خواهید شد.

 15-خطر کمتری جیب شما را تهدید میکند: اگر هر روز به سایت یا مغازه مورد علاقه تان سر بزنید و از لباس های جدیدی که وارد بازار شده اطلاعات کافی پیدا کنید مطمئنا مقدار کمی احساس رضایت هرروزدرخونتان تزریق میشود حتی اگر آن را نخرید. و این گونه جیب خود را از خطر احتمالی خالی شدن نجات میدهید.

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط