پیشنهادهایی برای سرگرم کردن بچه ها

پیشنهادهایی برای سرگرم کردن بچه ها

با بچه های شیطون توی مهمونی ها چی کار کنیم؟؟؟؟

در مهمانی ها با بچه ها چه کار کنیم؟

خودتان را تصور کنید در حالیکه در روز عروسیتان یا یکی از مراسم مرتبط با عروسیتان هستید،همسرتان در کنارتان است و تمام اقوام و آشنایان و دوستان نزدیکتان نیز حضور دارند. 30 تا بچه هم جیغ زنان در حالیکه در دست هایشان کیک  و موز له شده است دور شما میدوند!!!! مطمئنا این اگر همه ی روز شما را خراب نکند بخش بزرگی از آن را خراب میکند و شما با این که آنها را خیلی دوست دارید اما آرزو میکنید که تعدادشان کمتر بود.

ما به شما کمک میکنیم تا بخشی از این استرس از روی شما برداشته شود فقط کافیست یکی از گزینه هایی را که ما پیش روی شما گذاشتیم را انتخاب کنید

از یک متخصص کمک بخواهید

اگر می توانید از یک هنرمند بخواهید که  برای بچه ها اجرا داشته باشد. شما میتوانید با استخدام یک کمدین،دلقک، یک نفر برای نقاشی روی صورت، کاریکاتوریست،پیشگو،فالگیر،نمایش های عروسکی،شعبده باز،شخصیت کارتونی و چیز های دیگر. با این راه علاوه بر سرگرمی کودکان بزرگترها را هم سرگرم میکنید.

یک کافی شاپ طراحی کنید

نوجوان ها با اینکه دیگر کودک محسوب نمی شوند اما مانند بزرگتر ها میل به یک جا نشستن ندارند اگر تعداد کودکان و نوجوانان شما زیاد است در گوشه ای از سالن تان میز و صندلی مخصوص آنها بچینید و ترتیبی دهید در آن جا انواع و اقسام آبمیوه ها و نوشیدنی و حتی بستنی ها سرو شود. برای آنها مجله یا بازی های رومیزی بگزارید تا آنها هم به نوع خودشان در جشن شما خوش حال باشند.

یک زمین بازی در نظر بگیرید

اگر جشن عروسی یا مراسمتان را در باغ یا مکان های مانند هتل میگیرید میتوانید یک مکان کوچک را برای بچه ها در نظر بگیرید و در آن یک میز پینگ پونگ،تور بسکتبال ، زمین لی لی،توپ یا هر چیزی که دوست دارید در آن بگذارید.

یک اتاق بازی داشته باشید

برای اینکه از هرگونه سروصدایی دور باشید (اگر عروسی بسیار آرام را دوست دارید و برنامه ریزی کردید) یکی از اتاق ها موجود در سالن را به اتاق بازی تبدبل کنید و در آن میز و صندلی همراه با کاغذ و مداد برای نقاشی،گل برای سفالگری و شن برای شن بازی بگزارید ولی مطمئن شوید که کسی مراقب آنهاست تا با لباس های رنگی و ظاهری کثیف پیش خانواده ی خود برنگردند. همچنین ایده ی خوبیست اگر برای آنها جوایزی نیز در نظر بگیرید تا در آخر به آنها هدیه کنید.

آنها را ستاره کنید

یکی از ایده هایی که در عروسی ها بسیار مورد استقبال است این است که همان اتاق بازی را که در موردش صحبت کردیم با کمی تغییر به یک اتاق برای درست کردن فیلم های جالب از کودکانتان تبدیل کنید. از فیلم بردار خود بخواهید که علاوه بر وسایل مربوط به عروسی چند وسیله برای کودکان هم همراه خود بیاورد. از چند تا از والدین هم خواهش کنید تا به بچه ها کمک کنند و در آخر ویدئویی که ساخته اند را نشان دهید.

میز جدا برای شام

شما چه زمین بازی برای کودکان انتخاب کنید یا نه یکی از کار هایی که میتوانید بکنید این است که میز شامتان را به دو قسمت تقسیم کنید میز بزرگسالان و میز کودکان. با این روش بزرگتر ها می توانند از یک  شام راحت بدون دردسر و حواس پرتی لذت ببرند و در همان حال بچه ها هم از باهم شام خوردن لذت میبرند. پیشنهاد ما به شما این است که غذا ی مخصوصی برای بچه ها در نظر بگیرید.

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط