رنگ های استفاده شده به عنوان تم در جشنها به چه معنا هستند و چه انرژی را منعکس می کنند

رنگ های استفاده شده به عنوان تم در جشنها به چه معنا هستند و چه انرژی را منعکس می کنند

تم های عروسی

رنگ های استفاده شده به عنوان تم در جشنها به چه معنا هستند و چه انرژی را منعکس می کنند

ما اعتراف میکنیم که انتخاب رنگ تم جشن عروسی شما میتواند یکی از پیچیده ترین انتخاب ها باشد که در برنامه ریزی جشن شما بسیار مهم است و باید از اول مشخص شود ولی راه هایی برای آسان کردن این انتخاب وجود دارد.

من به همه ی عروس خانم هایی که در این انتخاب مردد مانده اند به سادگی پیشنهاد میکنم که از رنگی استفاده کنند که بیشتر از همه دوست دارند چون همه ی رنگ ها زیبا هستند و مهم انتخاب شماست.

وقتی که در حال انتخاب این رنگ هستید به این سوال فکر کرده اید که انتخاب شما چه معنی میدهد؟ یا چه انرژی را منعکس میکند؟ یا حتی چه رنگی به تم عروسی شما بیشتر مرتبط است؟ در مورد رنگ مرتبط با فصل چی؟

من قرار است جواب این سوال ها را به شما بدهم. به طور کلی رنگ های پررنگ و قوی بهترین انتخاب برای عروسی های مجلل هستند و همین طور رنگ های ملایم برای عروسی های راحت ترو غیر جدی مناسب تر هستند.

طلایی

نمایانگر مجلل بودن،شکوه،گرما وموفقیت است. رنگ طلایی به طور مداوم در عروسی ها استفاده شده، مخصوصا در عروسی هایی که زوج سعی بر مجلل بودن عروسی خود دارند. رنگ طلایی رنگ غنی و قوی ای است که آن را مناسب جشن های باشکوه میکند. طلایی یکی از بهترین انتخاب ها برای فصل های زمستان و پاییز است.

قرمز

رنگ هیجانی و پرجلوه ای است. انتخاب رنگ قرمز نشانگر این است که شما فرد بسیار با اعتماد به نفس و خوش بینی هستید.این رنگ رمانتیک به راحتی میتواند در طیف های مختلف و رنگ های جانبی مختلف جلوه های کاملا منحصر به فردی داشته باشد. رنگ قرمز با ترکیب رنگ فیروزه ای یا حتی سبز جلوه کم نظیری پیدا میکند. این رنگ مناسب برای عروسی ها در فصل تابستان و زمستان هستند.

 

سفید

تمام عروس ها در سراسر دنیا وقتی به یک مراسم کلاسیک فکر میکنند اولین رنگی که در نظرمی گیرند سفید است. سفید به مفهوم خلوص،سادگی و تمیزی شناخته شده است. در بعضی متون رنگ سفید به عنوان یک رنگ تم کلاسیک شناخته شده است اگرچه درعروسی به تنهایی به مقدار زیادی از آن استفاده شود بسیار جلوه ی مدرنی دارد.

هلویی

این رنگ لطیف و زنانه چیزی جز رویا نیست و مناسب برای عروس خانم هایی که دوست دارند محیط عروسیشان دلربا و زیبا باشد. این رنگ را میتوان با آبی نفتی،سفید و حتی سبز ست کرد. از رنگ هلویی میتوان در فصل های تابستان و بهار استفاده کرد.

سرمه ای

با این که این رنگ از همه بیشتر ما را به یاد بچه های دبیرستانی می اندازد ولی باید به شما بگویم که همراه با رنگ سبز یا زرد کمرنگ یا سفید بسیار بی نظیر میشود. این رنگ جزو رنگ های کلاسیک است که  جلوه ی همه چیز را دوبرابر میکند. ما پیشنهاد میکنیم از این رنگ در عروسی های فضای باز استفاده کنید و این را بدانید که سرمه ای بهترین جلوه ی رنگ مشکی است.

طوسی

طوسی رنگ مدرن وخاصی است که به تازگی یکی از رنگ های پر استفاده درعروسی ها شده است. این رنگ حس سازش را الغا میکند که از طرفی میتواند بسیارکسل کننده و از طرف دیگر میتواند بسیار شیک باشد. این رنگ میتواند ترکیب رنگ زیبایی با زرد،قرمز یا بادمجانی ایجاد کند.

نارنجی

رنگ نشاط آور،مثبت،گرم و شادی آوری است.بهترین رنگ برای عروسی های فصل پاییز است که البته برای دیگر فصل ها نیز استفاده میشود. اگر میخواهید از این رنگ در عروسی های فصل زمستان و پاییز استفاده کنید بهترین ترکیب رنگ قهوه ای یا مسی است. برای بهار و تابستان  از رنگ های روشن تر مثل زرد یا فیروزه ای استفاده کنید.

سبز

در عروسی ها رنگ سبز مثل تنفس هوای تازه میماند. سبز یعنی رشد،زندگی تازه و انرژی مثبت. راه های بسیار زیادی برای استفاده از رنگ سبز است مثلا استفاده از آن با رنگ های روشنی مثل صورتی که آن را مناسب برای فصل بهار و تابستان میکند. یا ست آن با رنگ هایی که آرام تر و روستایی تر هستند برای فصل های پاییز و زمستان.

فیروزه ای

جذاب،آرامش دهند ه،تازه  و با طراوت از خصوصیات این تم رنگیست. این رنگ بهترین انتخاب برای عروسی ها در فضا های باز یا حتی عروسی های کنار ساحل است که البته در همه نوع عروسی ها قابل استفاده میباشد. بهترین ست رنگی قهوه ای شکلاتی و برای عروس خانم هایی که به دنبال  تم مدرن تری هستند صورتی خیلی تند است. هرچند که به تازگی ست آن با رنگ قرمز نیز دیده شده است.

زرد

خوش بینانه،شاد و پر از خوشحالیست. این تم شما را وادار میکند کفشهای خود را دربیاورید و تا صبح به شادی بپردازید. بهترین ترکیب رنگ آن سرمه ای،قرمز،قهوه ای و حتی نارنجی است. زرد به شما بینهایت انتخاب میدهد و برای بهار وتابستان بسیار مناسب است.

 

بژ و عاجی

شیک و با شکوه،غنی و پیرو سنت، بژ رنگی است که میتوان براق بودن را در آن دید که با هیچ رنگ دیگری قابل مقایسه نیست. بهترین ترکیب رنگ ها رنگ های پررنگ مثل قرمز،بادمجانی و یا حتی طلایی است.

یاسی

لطیف، مطبوع و مورد توجه خانم هاست که اغلب در فصل های بهار و تابستان ظاهر میشود. بهتر است از این رنگ در عروسی هایی که در باغ ها برگزار میشوند برگزار کنید. بهترین طرح ها برای جلوه ی بیشتر این رنگ طرح های بته جقه ای و یا چهار خانه های ریز است.

صورتی

طیف های روشن رنگ صورتی رمانتیک بودن،شیرینی و بازیگوشی را به تصویر میکشد. لازم به ذکر نیست که بگوییم به چه اندازه نشانگر عشق و زیباییست. بهترین فصل برای استفاده این رنگ بهار و تابستان و بهترین ترکیب رنگ بژ،سبز یا طوسی روشن است. این رنگ برای عروسی های در باغ و تالار مناسب است.

مرجانی

برای عروسی ها این یک رنگ خاص تلقی میشود. اگر با رنگ هایی مثل مسی یا آبی ست شود به آدم احساس روی دریا بودن میدهد. مناسب برای عروسی های کنار ساحل و به طور کلی هر مکانی کمی حال و هوای دریایی داشته باشد. این رنگ جزو رنگ های تند محسوب میشود و برای عروسی های مدرن بسیار مناسب است.

سرخابی

رنگ سرخابی با انفجار انرژی همراه است و نمایانگر حس همکاری،مهربانی،شادی، رمانتیک بودن است.این رنگ نقریبا برای هر فصلی مناسب است. بهترین ترکیب رنگ رنگ ها برای آن مشکی، قهوه ای شکلاتی و خاکستری است.

بنفش

رنگ بنفش بسیار رنگ قوی است که تداعی کننده رنگ های سلطنتی میباشد. اما با تشکر از دنیای مد این رنگ حالا به یک دنیای جدید تبدیل شده و مفهوم به چالش کشیدن، مرموز،با شکوه و البته شیک را دارد که به زیبایی میتواند با رنگ های زغالی و طوسی ست شود. این رنگ برای عروسی های پاییز و زمستان مناسب است.

نقره ای

نقره ای رنگی مجلل و با شکوه ای است. نشانگر عواطف و احساسات،آرامش و حساسیت است و میتواند همه چیز را خاص تر از قبل کند. برای عروسی های فصل زمستان مناسب است وجلوه براق بودن آن میتواند همه چیز را استثنائی کند.

قهوه ای

رنگی غنی و روستایی است که حس ثبات و اطمینان را به مهمانان میدهد. برای کسانی که میخواهند عروسی خود را در یک فضای باز مثل باغ بگیرند. این رنگ را میتوان با نارنجی سوخته،مسی و حتی رنگ های روشن تر مثل صورتی ست کرد تا بهترین تم را داشته باشد.

سیاه

رنگ قوی،مدرن و مرموزیست. این رنگ وقتی ظاهر میشود که زوج بخواهند تمرکز خود را روی طراحی بگذارند. مشکی میتواند به عروسی جلوه تمیزی،گرافیکی ببخشند. برای هرنوع عروسی در فصلی مناسب است و البته رنگ زیبایی برای ست کردن با بقیه رنگ ها نیز میباشد.

 

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط