وقتی برای اولین بار والدین همسر آینده خود را ملاقات میکنید

وقتی برای اولین بار والدین همسر آینده خود را ملاقات میکنید

اولین ملاقات با مادر شوهر آینده

وقتی برای اولین بار والدین همسر آینده ی خود را ملاقات میکنید:

جدا از بحث خواستگاری که یک مراسم کاملا رسمی محسوب میشود و قوانین خاص خود را برای لباس پوشیدن دارد اگر بخواهید والدین همسر آینده خود را به صورت غیر رسمی ملاقات کنید از چه نوع لباس پوشیدنی استفاده میکنید؟

برای صرف ناهار یا شام:

اگر اولین قرار ملاقات خود را در مکانی مانند یک رستوران برای صرف ناهار یا شام تنظیم میکنید باید کمی بهتر از تیپ همیشگی خود را داشته باشید. نکته مهم اینجاست که اگر در این کار زیاده روی کنید و خیلی رسمی  لباس بپوشید کاملا با فضا و محیط نامتناسب میشوید. اگر مادر و پدر شوهر آینده شما میخواستند که یک فضای رسمی ایجاد کنند هیچ وقت در یک رستوران قرار نمی گذاشتند. سبک کلاسیک چیزیست که ما به شما پیشنهاد میکنیم. کلاسیک یک امتیاز بزرگ در مقابل پدر و مادر هاست.

دعوت به منزل:

اگر برای صرف شام به منزل همسر آینده تان دعوت شده اید به معنا نیست که باید در حد یک مهمانی لباس بپوشید ولی باید مرتب و راحت باشید. رسمی و مناسب لباس بپوشید. تا حد امکان از آرایش تند اجتناب کنید و مدل موهای خود را ساده و شیک درست کنید. برای آغاز یک صحبت صمیمی من به شما پیشنهاد میکنم که از یک چیز شخصی در لباس پوشیدن خود استفاده کنید تا مبحثی برای حرف زدن باشد. مثلا رنگ مورد علاقه تان یا یک جواهر که برای شما خیلی مهم است.

یک مهمانی خانوادگی:

اگر به یک مهمانی خانوادگی دعوت شده اید و قرار است والدین همسر آینده خود را برای اولین بار آنجا ببینید به خاطر داشته باشید که ظاهر شما باید متین و موقر البته زیبا باشد. در انتخاب لباس دقت کنید از انتخاب لباس هایی با رنگ های تند و یا مدل های نا متناسب خودداری کنید. ولی میتوانید تا آنجایی که میخواهید از جواهرات استفاده کنید. نکته دیگر آنکه از امتحان چیزهایی که تا به حال نپوشیدید دوری کنید و ریسک از دست دادن چیزهایی را که تا الان برای به دست آوردن آنها زحمت کشیدید را نکنید.

لباس مناسب بهترین راه برای تاثیرمثبت در اولین ملاقات است پس سعی کنید مانند بانوان شایسته لباس بپوشید ولی چیزی که از آن خیلی مهم تر است رفتار شماست.کلید موفقیت رفتار مودبانه،با اعتماد به نفس و با اطمینان است. فراموش نکنید که خودتان باشید. استرس نداشته باشید، اگر او شما را دوست دارند مطمئن باشید که خانواده او هم از شما خوششان خواهد آمد.

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط