برای هر رنگ چشم قهوه ای رنگ سایه خاصی انتخاب کنید

برای هر رنگ چشم قهوه ای رنگ سایه خاصی انتخاب کنید

آرایش چشم های قهوه ای

آرایش چشم برای چشم های قهوه ای:

اگر خداوند به شما چشم های قهوه ای عطا کرده است شما آزادید که چشم های خود را با هر رنگی که دوست دارید آرایش کنید. ولی اگر شما برای این کار احتیاج به یک راهنمایی کوچولو دارید، ما اینجاییم تا به شما بهترین آرایش چشم، برای چشم های قهوه ای  را بدهیم. از آنجایی که رنگ قهوه ای به چند دسته مختلف تقسیم میشود برای هر رنگ از آرایش متفاوتی استفاده میکنیم.

چشم های قهوه ای تیره:

برای چشم های قهوه ای تیره سایه چشم تیره را که با رنگ چشم های شما هم خوانی و هارمونی دارد را انتخاب کنید. تنها نکته ای که در مورد چشم های قهوه ای تیره وجود دارد این است که در بعضی موارد رنگ سایه چشم تیره ممکن است تند و زننده باشد. در این موارد میتوانید از ترکیب سایه روشن و تیره استفاده کنید تا در نگاه اول تو ذوق نزند.

قهوه ای متوسط:


این رنگ چشم رنگیست که به شما این فرصت را میدهد که هم از سایه روشن و هم از سایه تیره استفاده کنید. برای داشتن چشم های جذاب تر، از رنگ های بنفش،ارغوانی یا بنفش مایل به ارغوانی تیره استفاده کنید. در حالی که برای داشتن آرایشی کلاسیک تر می توانید از رنگ های برنز،مسی،طلایی یا سبز استفاده کنید.

قهوه ای روشن:

بهترین حالت برای نشان دادن زیبایی چشم های شما استفاده از رنگ سایه زرد کم رنگ است. همچنین می توانید برای اضافه کردن جلوه بیشتر به حالت چشم هایتان از رنگ تیره تر برای قسمت بیرونی چشمتان استفاده کنید. اگر قصد دارید از خط چشم استفاده کنید بهتر است به جای رنگ مشکی از رنگ قهوه ای استفاده کنید.

چشم های میشی (عسلی با رگه های سبز):

شما هم میتوانید از رنگ های روشن مثل بنفش روشن یا بژ استفاده کنید که با رنگ چشم و پوستتان هم خوانی بیشتری داشته باشد، هم میتوانید از رنگ تیره مثل بنفش تیره یا برنز استفاده کنید که جلوه بهتری به حالت چشم و رنگ آن میدهد.

امیدواریم که مقاله به شما کمک کرده باشد تا چشم های خود را به صورت جادویی آرایش کنید. و نکته آخر این که فراموش نکنید که برای تکمیل شدن آرایشتان از ریمل قهوه ای یا مشکی استفاده کنید.

دیدگاه

    چشم های مشکی هم باید آرایش چشم های قهوه ای تیره رو بکنه؟

    پاسخ
*


* ارسال

مقالات مرتبط