افزونه ای که انتخاب میکنید لباس سفید شما را به لباس عروس تبدیل میکند

افزونه ای که انتخاب میکنید لباس سفید شما را به لباس عروس تبدیل میکند

افزونه های لباس عروس

چگونه از هد بند استفاده کنید:

هد بندها بسیار برای روز عروسی شما مناسب هستند و میتوان آنها را به چندین طریق استفاده کرد.

هد بند خود را بالای سر خود قرار دهید و موهای اطراف آن را از  پشت و کنار به توی هد بند لوله کنید تا یک مدل جمع راحت و رمانتیک داشته باشید. یا میتوانید آن را با فاصله چند سانت از پیشانی روی سر قرار دهید تا یک هد بن کلاسیک داشته باشید. در این مدل فرقی نمیکند که انتهای هد بند را پشت موهایتان مخفی کنید یا نه.

برای ظاهری مدرن تر هدبند خود را پایین تر روی پیشانی خود بگذارید.

چگونه از سربند استفاده کنید:

سربند ها رشته هایی هستند که به یک مرکز یه صورت منظم وصل شده اند و به نوعی مانند یک تاج می مانند. این مدل برای موهای کوتاه و پسرانه بسیار مناسب و زیباست و طراحی آن به نوعیست که هم برای جلو و هم برای پشت سر مناسب است.

برای داشتن یک مدل موی کلاسیک اما مدرن و امروزی موهای خود را باز نگه دارید و فرق وسط باز کنید تا سر بند  وسط سرتان قرار بگیرد.

موهای خود را پایین سر خود جمع کنید و سربند را وسط سرتان بگذارید تا یک مدل شیک داشته باشید. همچنین میتوانید با باز گذاشتن موهای خود هد بند را جوری روی سر خود بگذارید که رشته ها و مرکز آن پشت سرتان قرار بگیرد.

چگونه از گیره سر استفاده کنید:

گیره های سر برای تزیین هر مدل مو هر جنس مویی مناسب هستند و با توجه به کیفیت ها بالای آنها حتی موهای نازک را هم به خوبی سر جای خود نگه میدارند.

از گیره سر های کریستالی برای جمع کردن موهای جلوی صورتتان به گوشه سرتان استفاده کنید. اگر موهای جولوی صورتتان کوتاه است (مثلا چتری دارید) با این گیره ها میتوانید تفاوتی در مدل موهای خود ایجاد کنید.

اگر موهای خود را جمع کرده اید می توانید این گیره هارا وسط موهای خود بزنید. دو قسمت کوچک از موهای جلویی موهای خود را پشت سرتان جمع کنید و با این گیره ها روی سرتان ثابت کنید.

البته اگر موهای شما بسیار سالم و لطیف است و تحت هیچ شرایطی و با هیچ نوع گیره ای ثابت نمیشود میتوانید از اسپری های مو برای ثابت نگه داشتن آنها استفاده کنید.

چگونه از شانه سر استفاده کنید:

شانه های زیبا بادندانه های ریزشان میتوانند به موهای شما زیبایی باورنکردنی ببخشند و مثل یک گنج قیمتی باشند.

بیشترین استفاده از شانه سر برای موهای جمع شده است. شما میتوانید آن را به گوشه موهایتان وصل کنید یا اگر مدل موی بافت دارید، قسمت بالایی بافت خود را با این شانه ها ثابت نگه دارید.

شانه هایی با سایز کوچکتر برای جمع کردن موهای جلوی صورت شما به یک طرف مناسب تر هستند. همچنین میتوانید با این شانه ها مدل موی نصف بالا-نصف پایین خاص و زیبایی را درست کنید.

چگونه از تور همراه با یک افزونه استفاده کنید:

بسیاری از عروس خانم ها تصمیم میگیرند که برای شب عروسی خود از تور استفاده کنند و به عنوان مکمل یک افزونه تزیینی هم داشته باشند تا اگر در اواسط مهمانی خواستند تور خود را از سر بردارند زیبایی خود را نگه دارد.

گیره سر،شانه سر،هدبند و تاج را میتوان همراه با تور هم استفاده کرد.گیره سر و شانه برای پشت سر مناسب تر هستند و تور بالای آن قرار میگیرد.

به خاطر داشته باشید که افزونهی سر چیزیست که لباس سفید شما را به لباس عروس تبدیل میکند و با نگه داشتن آن پس از سال ها شما چیزی مثل گنج ر خانه خود دارید. و البته مطمئن باشید که می توانید آن را دوباره و دوباره استفاده کنید.

دیدگاه

    جشن نامه ی عزیز میشه بگی از کجا میتونم از این سربندای خوشکل پیدا کنم

    پاسخ
*


* ارسال

مقالات مرتبط