کارهایی که برای صبح تولد بچتون میتونید انجام بدید

کارهایی که برای صبح تولد بچتون میتونید انجام بدید

صبح تولد به یاد موندنی

چگونه صبح روز تولد فرزندتان را به یاد ماندنی کنید.

یه چیز خیلی زیبا توی برگذاری تولد بچه ها وجود داره. اونها با اشتیاق منتظر بزرگتر شدن هستند،لیست آرزوهاشون را با دقت انتخاب میکنند و بی صبرانه منتظر چشیدن مزه کیک تولدشان هستند.

دختر من که در آینده میتونه یه مدیر خیلی خوب باشه همه چیز را برای تولدش از یک سال قبل برنامه ریزی میکنه. در حقیقت ما دقیقا میدونیم که از امسال تا سه سال آینده چه تمی برای تولد میخواهیم. با کمی حذف کردن خرج های اضافه و اضافه کردن چند  شخصیت کارتونی، خوشحال میشم که بتونم دخترم را در روز تولدش خوشحال کنم. این خوشحالی از صبح روز تولدش شروع میشه.

تبدیل کردن لحظه ها به سنت:

با اینکه دختر من تا الان فقط چهار تولد داشته ولی از همین الان من چند سنت برای او به وجود آوردم.

-          پر کردن زمین با بادکنک تا وقتی از خواب بلند میشه به یاد بیاره که روز تولدشه. معمولا سعی میکنم که رنگ بادکنک ها را هماهنگ با تم تولدش بگیرم.

-          چسبوندن بادکنک روی صندلی. من همیشه روی صندلی که مخصوص نشستن دخترم هست را بادکنک میچسبونم تا هنگام صبحانه خوردن احساس شاهزاده بودن داشته باشه.این بادکنک ها را به تعداد سنش انتخاب میکنم یعنی هر سال یکی بیشتر.

-          براش یک صبحانه مخصوص درست میکنم. یک چیز شبیه کیک کوچیک با اسمارتیز و چیزای خوشمزه دیگه تزیین شده باشه.این صبحونه هر چیزی میتونه باشه. قصد من از انجام این کار اینکه بدونه امروز با بقیه روزها فرق داره.

لحظه هایی که من منتظر خلق کردنشون هستم:

به جز قسمت رسم و سنت هایی که من در حال خلق کردنشون هستم قسمت هایی هم هست که بعد از یک مدت برای ذهن خلاق دختر کوچولوی من تکراری میشه و دنبال چیزهای جدیدتر برای روز تولدشه. برای همین من برای جشن تولد 5 سالگیش چند تا چیز کوچیک واسه صبحی که از خواب پا میشه دارم.

-          چسبوندن رشته هایی از کاغذ کرپ به در اتاقش تا وقتی که از خواب بلند میشه از بین اون ها عبور کنه.

-          راه انداختن یک مهمانی چای با وسایل خودش. دخترها دوست دارند که با لیوان و قوری کوچولوی خودشان غذا و آشامیدنی واقعی بخورند. در روز تولد دخترم من این کار را با کمال میل برایش انجام خواهم داد.

-          به دخترم یک دفتر کوچک میدهم تا چیزهایی که دوست دارد در آن روز انجام دهد را برای من بنویسد یا بکشد

از آنجایی که دختر من عاشق برنامه ریزی کردن برای روز تولد خودش است و از حالا که شش ماه به روز تولدش مانده تم تولد خود  را انتخاب کرده و میخواهد دو کیک با طعم های مختلف در روز تولد خود داشته باشد، من هم از این برنامه ریزی ها عقب نیوفتادم و برنامه ی سوپرایز خود را برای صبح روزی که از خواب بلند میشود آماده کرده ام.

داشتن یک صبح تولد دلچسب به این معنا نیست که شما باید چیز خیلی خاصی مد نظر داشته باشید یا خرج زیادی برای این برنامه بکنید. یک کیک ساده و یا چند بادکنک به خوبی منظور شما را نشان خواهند داد. از آنجایی که هدیه تولد ممکن است خراب شود، گم شود یا بلای دیگری سرش آورده شود، چیزی نیست که یاد فرزندتان بماند ولی این چیز های کوچولو نشان دهنده ی اهمیت شما به فرزندتان است و اینکه میخواهید او بداند که تا چه حد خوشحال کردن او در تمام لحظات زندگی اش برای شما مهم است و این  چیزی نیست که از خاطرش پاک شود.

 

دیدگاه

    والاه.... من که تا حالا جشن تولد نداشتم .ولی ، ولی............................

    پاسخ

    من هم مثل این نداشتم و کسی روز تولدم را از بقیه روز ها بهتر نکردند اه اه اه ه ه ه

    پاسخ
*


* ارسال

مقالات مرتبط