جشنواره عکس و عکاسی امید

جشنواره عکس و عکاسی امید

جشنواره ای برای عکاس ها با هدف کمک به کودکان بیمار

جشنواره عکس و عکاسی امید با هدف کمک به کودکان بیمار در استان کرمان برگزار می شود. این جشنواره هرساله شرکت کنندگان بیشماری از سراسر کشور ایران دارد.

در مجموع 2 هزار و 816 اثر به دبیرخانه دومین جشنواره عکس و عکاسی امید در کرمان ارسال شده، که با داوری‌های به عمل آمده 52 اثر به مرحله نمایشگاه راه یافتند.

آثار ارسالی به جشنواره عکس و عکاسی امید حاصل تلاش 651 عکاس از سراسر کشور است که بیشترین شرکت کننده‌ها با 185 نفر از کرمان، 95 نفر از تهران و 59 نفر از خراسان رضوی است.
هدف برپایی جشنواره عکس و عکاسی امید کمک به کودکان بیمار است، لذا ورود عموم به این جشنواره آزاد بوده و آثار برتر به فروش گذاشته می‌شوند.
به منظور رفع نواقص موجود در کارهای عکاسان، کارگاه‌ها و کلاس‌های آموزشی در مدت برپایی جشنواره عکس و عکاسی امید در نظر گرفته شده است.
آشنایی با ابزار ویرایش عکس، سواد بصری در نگاه عکاسان، چرا عکس می‌گیریم و عکاسی پست مدرن از جمله کارگاه‌های آموزشی این جشنواره است.
برگزاری نشست تخصصی با دبیران جشنواره عکس و عکاسی امید به منظور پاسخ به سئوالات شرکت کننده‌ها از دیگر برنامه‌های جنبی جشنواره عکس امید است.
مبلغ جزئی هزینه‌ای نیز که برای برگزاری این کارگاه‌های آموزشی دریافت می‌شود در راستای هدف خیرخواهانه کمک به کودکان بیمار است.
 دومین جشنواره عکس و عکاسی امید با هدف کمک به کودکان بیمار 20 تا 25 اردیبهشت ماه جاری در کرمان برگزار می‌شود.

برندگان

مراسم اختتامیه دومین جشنواره عکس و عکاسی امید برای حمایت از کودکان بیمار روز سه شنبه 23 اردیبهشت ماه در محل سالن کنفرانس اتاق بازرگانی کرمان، با حضور معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمان، داوران, اساتید و دست اندرکاران جشنواره برگزار شد.

 

برندگان جشنواره عکس و عکاسی امید به شرح زیر می باشند:

نفر اول  برنده  تندیس جشنواره به همراه لوح تقدیر و  مبلغ  12 میلیون ریال وجه نقد  عزت قربانی آهو دشتی از مازندران

نفر دوم   برنده  تندیس جشنواره به همراه لوح تقدیر و مبلغ 9  میلیون ریال وجه نقد  جواد شیدا از دزفول

نفر سوم  برنده  تندیس جشنواره به همراه لوح تقدیر و مبلغ 7  میلیون ریال وجه نقد علیرضا سعیدهارویان از ارومیه

نفرات شایسته تقدیر:

امین اشرف گنجویی از کرمان

آرمین امیریان از اصفهان

حمیدرضا بازرگانی از زنجان

نوید عزیزی از ارومیه

 

نظرات و پیشنهادات خود را در مورد جشنواره عکس و عکاسی امید با ما در میان بگذارید.

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط