کسی که شما را خیلی دوست دارد، همیشه در کنار شما خواهد بود و نمی گذارد اتفاقی برایتان بی افتد

کسی که شما را خیلی دوست دارد، همیشه در کنار شما خواهد بود و نمی گذارد اتفاقی برایتان بی افتد

چگونه از استرس های روز عروسیمان بکاهیم

5 مورد از بزرگترین ترس های عروسی و راه های مقابله با آن:

شما در روز عروسیتان هستید. همه چیز عالی و بی نقص است. وقتش رسیده که درهای تالار را باز کنید و وارد جشن بشید. درها که باز میشه میبینید که هیچ کس نیامده!!!! چون شما تاریخ جشن را اشتباه روی کارت ها نوشته اید. فقط میتونید گریه کنید، همسرتان بسیار ناراحت است و والدینتان از این موضوع بسیار عصبانی هستند که.... شما از خواب در حالی که تمام بدنتان عرق سرد کرده است بیدار میشید و متوجه میشید که همه ی این ها کابوس بوده و تا عروسی شما ماه ها مانده است.

اگر این داستان زندگی شما شده است باید بهتان بگویم که نگران نباشید شما تنها نیستید. خیلی از عروس خانم ها و آقا داماد در چنین ترس هایی ،شریک شما هستند. ترس های مشترکی در کسانی که قرار است ازدواج کنند وجود دارد که ما در این جا 5 مورد از آنها و راه هایی برای مقابله با آنها را برای شما آورده ایم:

1-افتادن!!!!!! به هر حال عروسی یکی از بزرگترین روزهای زندگی شماست و شما دوست دارید که در اون روز نهایت بی نقص بودنتان را به همه نشان دهید و اگر وقتی وارد جشن میشوید، در حال احوال پرسی با اقوام یا درحال فیلم برداری یا هر زمان دیگری بی افتید بدترین حس دنیا به شما دست خواهد داد. تا آنجایی که من به خاطر دارم این مورد همیشه یکی از بزرگترین ترس های عروس ها بوده است.

حالا چیکار کنیم؟؟؟؟ اول از همه اینکه اصلا نترسید . این مورد خیلی نادرتر از چیزیست که تصور میکنید. اما برای پیشگیری سعی کنید از کفشهایی که کف لیزی ندارند استفاده کنید  قبل از خرید کفش ازاین گزینه مطمئن شوید. دوم ، با اینکه وسوسه ی اینکه در روز عروسی خود در آسمان ها باشید شما را در بر گرفته، کفش های خیلی پاشنه بلند را انتخاب نکنید. به طور کلی پاشنه ی کفش شما نباید بلند ترازحالتی که عادت دارید باشد. راه حل دیگر این که کف کفش خود را با چیزی خزاش دهید تا سطح آن خیلی سیقلی نباشد. و در نهایت برای قوت قلب بیشتر، مطمئن باشید که اگر ذره ای هم پایتان بلغزد کسی که شما را خیلی دوست دارد، همیشه در کنار شما خواهد بود و نمی گذارد اتفاقی برایتان بی افتد.

2-کسی به عروسیتان نیاید!!!!! منتظر بودن برای اینکه بدانید چه کسانی در جشن شما حضور پیدا میکنند یکی از بدترین انواع انتظار است. قبل از هرچیزی یک هفته صبر کنید و بعد برای اطلاع از این که چه کسانی نخواهند آمد اقدام کنید. به آنها تلفن بزنید یا برایشان ایمیل بزنید و اگر از عهده ی این کار بر نمی آیید از همسر یا مادر خود کمک بخواهید. به محض اینکه مطمئن شدید خیلی از مهمان های شما به موقع خواهند رسید مقدارعظیمی از استرس شما کم خواهد شد.

3-انقدر استرس داشته باشید که نتوانید از عروسیتان لذت ببرید!!!!!!! اگر شما جزو آن دسته از عروس هایی هستید که از ماه ها قبل ازعروسیتان از نگرانی و استرس خواب و خوراک نداشته اید و یکی از بدترین نگرانی هایتان این است که در روز عروسی انقدر مضطرب باشید که هیچ لذتی از جشن نبرید، باید به شما بگویم که امروزه در بسیاری از تشریفات برگزاری عروسی مدیر یا مسئولی است که یک ماه قبل ازعروسی وارد عمل میشود تا مطمئن شود که تمام خواسته های شما مو به مو انجام میشود. همچنین این فرد درخود روزعروسی شما نیز حضور دارد تا اگر مشکلی پیش آمد شما را درگیر نکند و تمام برنامه ها را به ترتیب انجام دهد. اگر نگران چیزی هستید حتما چنین شخصی را استخدام کنید.

4-آب و هوا!!!!!!! درست است که میگویند اگر در روز عروسی شما باران ببارد برای شما خوش شانسی می آورد اما هیچ عروسی دوست ندارد که وقتی وارد تالار میشود لباس هایش گلی و یا خیس باشد مخصوصا اگر تصمیم داشته باشد عروسی خود را در باغ برگزار کند. راه حل هایی که وجود دارد این است که اول از همه مکانی را در نظر بگیرید که دارای محیط سرپوشیده نیز باشد تا اگر برنامه ها بر وفق مراد پیش نرفت بتوانید از آن استفاده کنید. اگر کمی وسواس خود را کم کنید میتوانید یک آلاچیق وسط باغ داشته باشید تا عروسی خود را زیر آن برگزار کنید. خلاصه اینکه از آن جایی که شما نمیتوانید آب و هوا را کنترل کنید، برای همه چیز آماده باشید و از روز خود لذت ببرید.

5- یک چیزی خراب بشه!!!!!! بالاخره بعد از مدت زیادی برنامه ریزی و صرف هزینه و وقت، تمرکز کردن روی اینکه یک چیزی ایراد پیدا میکند آسان است.به جای اینکه تا نصف شب بیدار بمانید و نگران این باشید که چیزی در روزعروسی شما خراب میشود؛ من به شما یک راه حل ساده پیشنهاد میکنم: بپذیرید که چیزی در عروسی شما خراب میشود! چرا؟ برای اینکه درعروسی ها همیشه یک چیز هست که دقیقا اون طور که شما میخواستید انجام نمیشود.این زندگی واقعیست. نه مثل فیلم ها یا عکس ها که بتوان آن را فتوشاپ یا ادیت کرد تا عالی به نظر برسد. این ها "در حال اتفاق افتادن هستند" و همین " اتفاق افتادن" هاست که برای شما خاطره خلق میکند. پس قرار است یک خراب کاری بزرگ رخ دهد؟ نه... شانس اینکه کیک شما بی افتد یا چیزی در جشن آتش بگیرد خیلی کم است در حالی که امکان این که تعدادی از مهمان ها راهشان را گم کنند یا مادرتان در هنگام شام چیزی روی خودش بریزد بیشتر است. ولی همین هاست که باعث یک لحظه ی جادویی، یک خنده زیبا و یک خاطره ی ابدی میشود.

دیدگاه

    آخ آخ آخ من همیشه میترسم بخورم زمین

    پاسخ

    من همیشه می ترسم مهمون کم بیاد :)

    پاسخ
*


* ارسال

مقالات مرتبط