یک تاج پر از گل روی سرتون بزارید و بدرخشید

یک تاج پر از گل روی سرتون بزارید و بدرخشید

تاج گل پرنسسی

درست کردن تاج گل یکی از کارای مورد علاقه ی منه. توی این کار میتونید هم خیلی خلاقانه عمل کنید و هم میتونید چیز های مختلف را به عنوان آزمایش های مختلف امتحان کنید.

من ترجیح میدم که از ساقه ی درخت به عنوان خود تاج استفاده کنم. توی این کار بیشتر سعی کنید که از وسایل و مواد طبیعی استفاده کنید. در ضمن یادتون نره که گل هایی را انتخاب کنید که بیرون از آب زود پژمرده نشن.

اول از همه همون جور که گفتم گل هایی رو انتخاب کنید که بیرون از آب ماندگاری داشته باشند و به سایزی که انتخاب میکنید هم دقت کنید. گلاتون نه باید خیلی کوچیک باشه نه خیلی بزرگ.

برگ های ساقه ای که برای دور سرتان در نظر گرفتید را جدا کنید. بعد اون را دور سرتون اندازه بزنید و با سیم یا نوار گل بهم وصل کنید.

ساقه ی گل هاتون را به اندازه ای که فقط 3 سانت از آن باقی بماند کوتاه کنید.

. سیم را از گلتون رد کنید و با نوار گل بپوشانید. با این روش مطمئن میشوید که رطوبت از ساقه ی گلتون بیرون نمیره و گل تا آنجایی که بتونه تازه میمونه.

گل ها را اون جایی که دوست دارید روی ساقه بچینید و با سیم روی ساقه محکم کنید. گلهاتون را جوری بچنید که روی آنها به یک سمت و یک ساختار منظم داشته باشه.

توی ساخت این تاج گل به سلیقه ی خودتون اعتماد کنید. من خودم تاج نامتقارن را بیشتر دوست دارم چون اجازه میده زیبایی ساقه هم مثل گل ها خودشو نشون بده. ولی شما میتونید از هر میزان گلی که دوست دارید، هر جای تاج که دوست دارید استفاده کنید.

واقعا کار قشنگی شد. شما هم حتما از این تاجا درست کنید و به خودتون حس پرنسس بودن بدید.

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط