روی لیواناتون طرح هایی که دوست دارید بکشید

روی لیواناتون طرح هایی که دوست دارید بکشید

لیوانایی با اسم خودتون

لیوان شخصی:

این لیوانا خیلی به دردبخورند. چون میتونید هر طرحی که دوست دارید روشون بکشید و فرقی بین لیوانای بقیه با خودتون بگزارید. از این گذشته این لیوانا میتونه بهترین هدیه برای دوستای نزدیکتون باشه. تو این مقاله میخوام درست کردن یکی از این لیونای خوشکلو بهتون یاد بدم

وسایلی که نیاز داری:

لیوان سرامیکی

ماژیک طراحی روی چینی

کاغذ کربن ( از اونایی که طرحو منتقل میکنه)

طرح دلخواهتون

مداد  یا خودکار

چسب کاغذی و قیچی

اولین کاری که باید بکنی اینکه بری و طرحی رو که دوست داری از اینترنت یا جای دیگه انتخاب کنید. پیشنهاد من بهت اینکه از طرح های خیلی بزرگ انتخاب نکنی چون سطح لیوان انحنا داره طراحی روش هم سخت تر میشه هم زشت تر.

بعد از اینکه طرح و انتخاب کردی و از روش پرینت گرفتی اول یک لایه کاغذ کربن را روی لیوان میچسبونی بعد طرحتو روش میزاری با چسب میچسبونی.

حالا با مداد روی اون جاهایی که باید طرحش بیوفته را با فشار پررنگ میکنی. باید دقت کنی که فشار همه جا یکسان باشه تا طرحت همه جا بیوفته.

بعد خیلی آروم کاغذ ها را میکنی و با ماژیک طراحی شروع میکنی به پر رنگ کردن اون جاهایی که طرحش افتاده. طرحی که با مداد منتقل کردید ممکنه خیلی کمرنگ باشه و زود پاک بشه پس مواظب باشید که دستتون بهش نخوره. پیشنهاد من به شما اینکه از بیرون طرح شروع کنید و بعد به سمت توی طرح برید.

وقتی پررنگ کردنتون تموم شد با توجه به دستورالعمل ماژیک اون را توی دمای مناسب توی فر بگزارید. بعد از اینکه خوب حرارت دید با یک دستمال یا چیز دیگر از فر در بیارید و بعد از اینکه خوب خنک شد توش یک لیوان شیرکاکائوی داغ بخورید و لذت ببرید.

نکته: بعضی از ماژیک ها حاوی مواد سمی هستند. اگر ماژیک شما جزو آن دسته باشد مواظب باشید که طرحتان جوری نباشد ک روی لب شما بخورد.

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط