موهاتونو پاییزی کنید

موهاتونو پاییزی کنید

مدل موهای پاییزی 2014

فصل تابستون هم مثل بقیه فصلا تموم شد و حالا وقتشه که یک تغییری توی مدل موهاتون بدین و به این فصل خوش آمد بگید. هر کسی با هر اندازه و هر مدل مویی برای پاییز باید خودش را آماده بکنه. ما برای شما مدل موهای فصل پاییز 2014 را جمع کردیم

موهای کوتاه با چتری:

اگر فکر میکنید که موهای خیلی کوتاه یا به اصطلاح پسرانه از مد افتاده، دوباره فکر کنید.چون این مدل با قوت خودش توی دنیای مد باقی مونده. فقط تنها تغییری که کرده اینکه دیگه خبری از بغلای خیلی خیلی کوتاه نیست و کمی بلند تر شده. با یک چتری کج و نمایان ساختن استخوان های گونتون زیبایی تون را 100 برابر کنید.

پیشنهاد من به شما اینکه با یک شانه ی تخت و سشوار از عقب سرتون شونه بکشید و موهاتون را به جلو حالت بدید. با اتوی مو کمی جلوی موهاتون را صاف کنید تا روی پیشونیتون بریزه. با ژل یا هر چیز دیگری حالت موهاتون را ثابت کنید.

موهای تا زیر چونه:

یادتون میاد برای تابستون بهتون گفتم که موهاتون را تا روی شانه کوتاه کنید؟ حالا بهتون میگم که برای پاییز این موها را تا زیر چونه، صاف کوتاه کنید. این مدل با فرق کج و بدون فر قشنگ تره.

پیشنهاد من به شما اینکه موهاتون را به 4 قسمت تقسیم کنید و با برس گرد و سشوار حسابی صافش کنید. اگه دوست دارین میتونید از اتوی مو هم استفاده کنید و کمی سرم مو روی موهاتون بزنید تا حسابی براق شه.

پشت موی بلند:

میدونم! میدونم! وقتی بهتون میگم پشت موی بلند یک مدل خیلی شیک توی ذهنتون نمی آد ولی این مدلی که من راجع بهش حرف میزنم یک مدل مدرن و خیلی زیباست. موهاتون را با لایه های فراوون کوتاه کنید و پشت موهاتون را کمی بلند تر از جلوی موهاتون نگه دارید اگه موهای کوتاه دوست دارید مدلش شبیه موهای Kristen Stewart میشه و اگه دوست دارید کمی بلند تر باشه موهای Taylor Swift برای شما مناسب تره.

موهای تا زیر شونه:

از اونجایی که Kim Kardashian چند وقت پیش موهاشو تا روی شونه هاش کوتاه کرد حالا ما برای پاییز به شما میگیم که موهای تا زیر شونه قراره برای پاییز به جدید ترین مدل مو تبدیل بشه. موهایی با لایه های فراوون و فرفری.

پیشنهاد من به شما اینکه با بابیلیس برقی قسمت انتهایی مو (نوک موهایتون را) فر کنید. موهاتون را دسته دسته کنید و هر قسمت را جداگونه فر کنید. در آخر هم روی موهاتون تافت بزنید و موهاتون را تکون بدید تا ظاهری طبیعی تر داشته باشید.

موهای فر بلند:

با اینکه تابستون تموم شده اما این به این معنی نیست که شما دیگه نمیتونید موهای موج دار طبیعی داشته باشید. برای دخترای عاشق مد باید بگم که این مدل با کلاه یا هد بند کلفت بی نظیر میشه. البته میدونم که این مدل مو چیز خاص یا جدیدی نیست. اما با توجه به تحقیقات من یکی از پر درخواست ترین مدل موها توی 8 سال اخیر بوده. و بعد از این همه سال تکرار موی کوتاه، الان بیشتر از هر موقع دیگه ای محبوب شده.

پیشنهاد من به شما اینکه وقتی موهاتون هنوز نم داره کمی موس یا هر حالت دهنده ی موی دیگه ای که دوست دارید، به موهاتون بزنید و سرتن را خم کنید و با سشوار موهاتون را خشک کنید. دستتون را لابه لایه موهاتون بکنید تا این موج ها قشنگ تر بشه. وقتی موهاتون کاملا خشک با بابیلیس برقی موهای اطراف صورتتون را فر های منظم بکنید.

دیدگاه

  عالی بود خیلی خیلی ممنون

  پاسخ

  واااااییییی دلم خواست برم موهامو کوتاه کنم واسه پاییز

  پاسخ

  الان کجای اون مو پشتش بلنده که ما نمیبینیم؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ
*


* ارسال

مقالات مرتبط