چه چیزیایی تو انتخاب تالار رویاهاتون کمکتون میکنه؟

چه چیزیایی تو انتخاب تالار رویاهاتون کمکتون میکنه؟

قبل از اجاره ی تالار باید بدونیم که

5 مورد را قبل از رزرو تالار به خاطر داشته باشید:
از من توصیه ای در مورد نحوه برگزاری جشن عروسیتون میخواید؟ بهترین توصیه من به شما اینکه تالاری را انتخاب کنید که بتونه به شما کمک کنه عروسیه رویاهاتون را داشته باشید. اما قبل از اینکه بخواید به سراغ انتخاب بهترین تالار برید مطمئن شید که تمام نکاتی را که پایین براتون اوردم را حفظ شدید تا بتونید راحت تر انتخاب کنید.

بودجه بندی:

مشخص کردن هزینه ای که برای تالارتون در نظر گرفتید، اصولا اولین قدم برای شماست. با اینکه ممکنه که خیلی راغب به این کار نباشید؛اما با خود یا خانواده یا همسر آینده یا هر کس دیگه ای که به شما توی پرداخت هزینه ها کمک میکنه بنشینید و در مورد نحوه ی برگزاری و هزینه ها صحبت کنید. به محض مشخص شدن بودجتون،میتونید این پول ها را به قسمت ها مختلف تخصیص بدید.

لیست مهمونا:

با اینکه شما توی این مرحله نمیتونید تعداد دقیق مهمونا را داشته باشید اما با تقریب خوبی میتونید حدس بزنید که چه تعداد مهمان خواهید داشت. اگر به مسئول تالار بگید که قراره تقریبا 150 نفر مهمان داشته باشید،مشکلی ندارد اگر این تعداد به 160 یا 170 نفر تغییر کند اما اینکه به طور ناگهانی 300 نفر مهمان توی عروسی شما ظاهر شوند خیلی عجیب است.

تاریخ جشن:

این یک مورد خیلی مهمه. شما باید بدونید که روز دقیق عروسیتون چه روزی خواهد بود و "یه روزی توی آبان ساله دیگه" اصلا تاریخ دقیقی نیست. برای اینکه بدونید که تالاری که انتخاب کردید توی اون روز از سال رزرو نشده، دونستن روز عروسیتون خیلی مهمه.

سبک عروسی:

البته نیازی نیست که دقیقا رنگ تم عروسیتون را از همین الان بدونید اما اینکه بدونید عروسی شما توی چه مایه هایی خواهد بود کمک زیادی به انتخاب تالار میکند. مثلا دوست دارید یک عروسی رسمی و باشکوه داشته باشید یا یک عروسی دوستانه و شاد.

کجا؟:

البته ما میدونیم که شما میدونید توی کدوم شهر عروسی بگیرید. منظور من از کجا، این بود که تا وقتی که شما دقیقا تالار مورد نظرتون را رزرو نکردید، نمیتونید بگید که کارهای تالارتون تموم شده. پس حتما قرار داد را ببندید و مبلغی را پرداخت کنید تا کار تالارتون انجام شده،تلقی شود.

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط