قانون های آرایش مترویی

قانون های آرایش مترویی

آرایشگاه های مترو

هر روز و هر روز چیز های عجیب تری توی مترو پیدا میشه. البته به جز اون خانم فروشنده ای که توی مترو قوری میفروشه یا اون یکی که مانتو میفروشه و اجازه میده وسط مترو بپوشیمش!! امروز توی مترو دیدم که 3 تا خانم داشتن آرایش میکردن. واسم هم خیلی جالب بود و هم خیلی عجیب. چطوری داشتن آرایش میکردن؟؟نمی ترسیدند که یهو مداد چشمشون بره تو چشمشون؟ یا معذب نمیشدن که همه دارن نگاشون میکنند؟

بعد که به محل کارم رسیدم فهمیدم که یکی از همکارای من که همیشه آرایشش بی نقصه هم گاهی اوقات همین کار را میکنه. اون به من گفت که: به نظر من ایرادی نداره که توی مترو آرایش کنیم به شرط اینکه به بقیه احترام بگزاریم و مزاحم آنها نشیم و البته هیچ وقت و تحت هیچ شرایطی سرپا آرایش نکنیم.

به جز قانون کلی که بالا گفتمم چند تا نکته ی خیلی خیلی مهم دیگه هم هست که با رعایتش میتونین با خیال راحت تو مترو آرایش کنید:

فکر نکنین که مترو اتاق گریم خودتونه:

من سعی میکنم که هیچ وقت توی مترو آرایش نکنم ولی گاهی اوقات پیش میاد که خواب بمونیم یا برای قرار مهمی احتیاج به کمی زیبایی داشته باشیم. ولی سعی نکنید که توی آرایشتون زیاده روی کنید.

این قضیه را برای خودتون جالب تر کنید، مثلا فکر کنید که یک جاسوسید:

پشت ستون ها یا جاهایی که دید نداره آرایش کنید، برید یک گوشه ی مترو یا میتونید خیلی سریع آرایش خودتون را تموم کنید .

به هیچ عنوان به طور مستقیم از دستاتون استفاده نکنید:

به نظر من یک خط چشم سریع یا رژلب ایرادی نداره ولی اینکه بخواید کل موهاتون را باز کنید و دوباره ببندید یا حتی کار های عجیب و غریب تر از اون (به طور مثال جوش هاتون را فشار بدید) اصلا کار درستی نیست.

تاثیر گزار باشید:

معمولا برای توی مترو باید از بهترین یا نوترین لوازم آرایشتون استفاده کنید. به هر حال مردم در حال نگاه کردن به شما هستند و شاید صحنه ی قشنگی نباشه که از توی یک کیسه فریزر رژگونه ی شیکستتون را در بیارید و با دست (تاکید میکنم هیچ وقت از دستتون استفاده نکنید) روی گونتون بمالید.

به بقیه احترام بگزارید:

هیچ وقت و به هیچ عنوان کارای آرایشی ناخن و ابروهاتون را تو مترو انجام ندین. یعنی با موچین ابرو تون را بر ندارید و با ناخن گیر ناخنتون را نگیرید

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط