جواهرات مناسب با رنگ و مدل لباس

جواهرات مناسب با رنگ و مدل لباس

جواهرات

توصیه هایی برای هماهنگی جواهرات با لباس عروسی

استفاده از طلا و جواهرات پر زرق و برق و فراوان اگرچه وسوسه انگیز است اما باید گفت که جلوه نمایی و درخشش بیش از اندازه جالب به نظر نمی رسد. در اینجا توصیه هایی برای انتخاب جواهرات و نحوه ی هماهنگی آنها با لباس عروسی ارائه شده که با در نظر گرفتن آنها بهترین انتخابها را خواهید داشت.

رنگ لباس عروسی

لباس سفید رنگ: پیشنهاد می کنیم از مروارید و یا طلای سفید استفاده کنید.

لباس سفید مات: این رنگ لباس با طلای زرد و نقره ای هماهنگی بیشتری دارد؛ حتی می توانید از مروارید هم استفاده کنید.

لباس سفید عاجی: این طیف از رنگ سفید که به رنگ شعله شمع می ماند، ته مایه هایی از رنگ زرد در خود دارد. بنابراین خود را با طلای زرد آراسته کنید تا ته مایه ی کرمی لباس خود را بیشتر نمایان کنید.

مدل یقه لباس

دکلته یا باز: آویختن گردنبندی با آویز متناسب با طرح لباس می تواند زیبایی لباستان را دوچندان کند.              

یقه هفت: گردنبندی ساده با یک آویز زیبا و یا یک گلوبند، برای این مدل یقه، بسیار مناسب می باشد. شما حتی می توانید از گردنبند مروارید (یک رشته یا دو رشته ای) نیز استفاده کنید.

یقه سه سانتی: یک گردنبند با یک آویز منحصربه فرد بسیار دیدنی خواهد بود.

نکته: اگر انتخاب جواهرات برای شما مشکل است یک جفت گوشواره بلند برلیان را با گردنبندی مثل مروارید رشته ای و یا گلوبندی با آویز برلیان همراه کنید تا همیشه و همه جا زیبا و جذاب باشید.

سخن آخر: البته همه ی موارد ذکر شده توصیه ای بیش نیست ومسئله تعیین کننده در انتخاب طلا و جواهر، علاقه وسبک و سلیقه خود شماست. به طور مثال، اگربا گوشواره های بلند احساس راحتی نمی کنید از گوشواره های چسبی و میخی استفاده کنید. خلاصه ی کلام اینکه اگر با طلا وجواهراآلات خود احساس راحتی می کنید و از دیدن آنها لذت می برید، مطمئن باشید که  دیگران هم لذت خواهند برد...

 

 

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط