گل آرایی عروسی به سبک 2014

گل آرایی عروسی به سبک 2014

جدید ترین مدل گل آرایی

جدید ترین مد در گل آرایی عروسی 2014:

حلقه های گل از جنس برگ:

به تازگی توی عروسی ها حلقه های گل بیشتری میبینیم. از پشت صندلی عروس و داماد گرفته تا روی میزهای مهمان ها.چی از این بهتر!!! حلقه های گل توی هند از یک تاریخچه ی خیلی طولانی ای برخوردارند.اما تازگیا توی جاهای دیگه به صورت مدرن تر این سنت قدیمی هندی داره استفاده میشه.

رز:
همه ی ما میدونیم که همه جای دنیا گل رز به عنوان سمبل عشق و عاطفه شناخته شده است. شاید به همین دلیل باشه که خیلی از گل رز توی مراسمشون استفاده نمیکنن و میگن که خیلی کلیشه ای شده.ولی من به شما مژده میدم که گل رز با قدرت بیشتری برگشته است. از اونجایی که بیش از 150 مدل رز داریم و خیلی از اون ها هم توی گل فروشی ها موجوده، طبیعیه که قیمت مناسب تری هم داره.

گلهای محلی و فصلی:

با پیشرفت صنعت گل آرایی دیگه خیلی راحت میتونید انواع و اقسام گل ها را توی مراسمتون داشته باشید. اما بهترین اونها گل هایی هستند که برای همان فصل مناسب است. این گل ها از همه با دوام تر،زیبا تر و ارزان تر است. با طراح گل خود در مورد فصلی که تصمیم به ازدواج دارید و گل های مربوط به آن صحبت کنید و از او کمک بخواهید.

چهار چوب:

هر روز تعداد بیشتری زوج خواستار چهارچوب های گل کاری شده که از رسوم ازدواج یهودی هاست، هستند. از این چهار چوب ها حتی توی فضاهای بسته هم میشه استفاده کرد.

دسته گل ساده:

گاهی اوقات لباس شما به قدری زیباست که با یک دسته گل شلوغ و پلوغ ممکنه تمام جلوه ی آن را از بین ببرید. در حال حاضر خیلی از عروس خانم ها به دنبال دسته گل ساده ای هستند که هم زیبایی لباس را نشان دهد و هم خودش شیک باشد.

سرخس:

اگه تصمیم دارید توی بهار ازدواج کنید، میتونید دسته گل عروسیتون را با سرخس تزیین کنید. سرخس ها انقدر متنوع هستند که من مطمئنم اونیو که دوست دارین حتما پیدا میکنید. میتونید سرخس را با برگ های سبز دیگه و گل سفید ترکیب کنید و رویایی ترین دسته گل دنیا را داشته باشید.

کاکتوس:

گل آرایی با به روز رسانی خیلی بزرگی مواجه شده. تو این روزا خیلیا دوست دارند برای تزیین میز مراسمشون از گیاهانی که محیط های خشک را دوست دارند، استفاده کنند. استفاده از انواع و اقسام کاکتوس های تزیینی توی ظرف های شیشه ای برای تزیین میز مهمون ها ایده ی خیلی خیلی جدید و زیبایی میشه.

سفید روی سفید:

رنگ سفید تاریخچه ای به طولانی ای حلقه ها توی عروسی داره. ولی شما میتونید این سفید را خیلی مدرن تر توی دسته گل و در کل توی گل آرایی تون به کار ببرید. از طیف های مختلف رنگ سفید توی دسته گلتون استفاده کنید و زبیایی اون را به چشم خودتون ببینید.

همه جا گل:

گل آرایی قسمت مهمی از عروسی شما را تشکیل میده و امسال همه سعی کردند که گل های عروسی خودشون را بیشتر و بیشتر کنند. روی دیوار ها،روی درخت، دور نرده ها، روی میزا. هر جا که شما بگید میتونید از گل استفاده کنید. گل توی عروسی میتونه هزینه ی خیلی زیادی را تشکیل بده پس توی انتخاب اون خردمندانه برخورد کنید.

گل ها لوکس + شمعدان:

شکوفه های بزرگ برای میز مهمون ها دوباره توجه زوج ها جوون را به خودش جلب کرده. الان دیگه زوج ها با کمی کلاسیک بودن مشکلی ندارند و دوست دارند که از چیزهای قدیمی مثل ظروف فلزی، شمعدون های قدیمی توی تزییناتشون استفاده بشه.

دسته گل های آبشاری:
دسته گلی به صورت آبشاری راه خودشو را به دسته گل های عروسی دوباره باز کرده و عروس خانم ها تازگیا بیشتر در مورد این گزینه سوال میپرسند. دسته گل پرنسس دیانا را به خاطر دارید؟ مال او هم از همین نوع بود و حالا چه چیزی از سال 1981 تغییر کرده؟ فقط این دسته گل ها کمی آزاد تر و مردن تر شده

گل سینه ی داماد:

فقط عروس نیست که باید دنبال گل برای دسته گل بگرده. دامادها هم به همون اندازه باید نگران گل سینه ی روی کت خود باشند. شما میتونید داماد را با خود به گل فروشی ببرید و گل هایی را که دوست دارد برای گل سینه اش انتخاب کنید یا اگر آقا داماد مخالف گل سینه است دستمال تو جیبی را جایگزین کنید.

دسته های ساقدوشان به رنگ های مختلف:

یک ایده ی خیلی عالی برای گل آرایی امسالتون اینکه برای هر کدوم از ساقدوش های عروس یک دسته گل با رنگ های متفاوت در نظر بگیرید. اگر لباس های ساقدوش هاتون همه به یک رنگه میتونید از دسته گل هایی با رنگ های مختلف اما در یک طیف رنگی استفاده کنید. یا میتونید برای هر کدام یک دسته گل جدا از یک مدل از گل های عروس انتخاب کنید تا همگی باهم یک هارمونی زیبا داشته باشند.

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط