10 تا مشکلی که امروز برای ناخن های تیز و بلند من پیش اومد

10 تا مشکلی که امروز برای ناخن های تیز و بلند من پیش اومد

ناخن هایی عجیب ولی زیبا

10 تا مشکلی که امروز برای ناخن های تیز و بلند من پیش اومد:
واقعا میگم که اگه ناخن های بلند و گرد مد شده و من هم از این مد تبعیت میکنم، اصلا و ابدا تقصیر من نیست. شاید تنها اشکال من این باشه که من عاشق مد هستم. در نتیجه تصمیم گرفتم که برای شما یک مقاله بنویسم در مورد خوبی ها و بدی های داشتن این مدل ناخن ها بگم.

مشکل شماره ی یک:
اولین چیزی که در رابطه با این ناخن ها فهمیدم اینکه باید برید و ناخن هاتون را بکارید. انجام این کار خیلی خیلی وقت گیر است. از اون بدتر این که هر دو هفته یک بار باید برای ترمیم ناخن هام پیش خانم آرایشگر برم.

برای کسایی که با کاشت ناخن آشنایی ندارند، بذارید براتون توضیح بدم. اول از همه روی ناخن هاتون را با سوهان کمی خراش میدن بعد یک تیکه خیلی بلند پلاستیکی را با چسب روی ناخن هاتون می چسبونند. وقتی که 10 دقیقه با همون ناخن ها عجیب غریب نشستید تا چسب خشک بشه، با ناخن گیر ناخن ها را به یک اندازه کوتاه میکنند و حالت میدن. ( در اینجا گرد وتیز).

لازمه که یادآوری کنم که ناخن ها تیز به دو دسته تقسیم میشند: 1- اونایی که سرشون حسابی تیزه و مثل خنجر میمونه. 2- اونایی که سرشون کمی گرد تره

به هر حال بعد از حالت دادن ناخن ها. مرحله ی زدن ضد قارچ و پرایمره. بعد از اون از یک سری مواد که توی دندون سازی هم ازش استفاده میشه روی ناخن ها تون میزنند. و در مرحله ی آخر روی ناخن هاتون را حسابی سوهان میزنند تا صاف  یکدست بشه.

مشکل شماره ی 2 تا 9:

2- برداشتن این ناخن اصلا کار ساده ای نیست. اگه میخواید ناخن ها مصنوعیتون را بردارید بدونید که باید کلی استون مصرف کنید ودر نهایت با کلی زور اون ها را بردارید.

3- اگه تایپیست هستید اخراج میشید!!!! داشتن این ناخن های بلند و تیز سرعت تایپتون را کم میکنه. به غیر از اون کی دلش میخواد که دائم صدای ناخن های شما را روی صفحه ی کیبورد بشنوه.

4- کوری. برداشتن لنز با این ناخن های مصنوعی و تیز مثل یک حکم قتل عام برای چشمتونه. من از وقتی که ناخن های تازمو گذاشتم دیگه نمی تونم از لنز استفاده کنم.

5- وابسته شدن به لباس های سرهمی: خلاصه بگم؛ بستن دکمه یا زیپ با این نوع ناخن ها چیزی در حد غیر ممکنه. و در ضمن سعی کنید از جورابای نازکی که زود پاره میشن هم استفاده نکنید چون ناخناتون در چند صدم ثانیه اونارا پاره میکنه.

6- استرس شکستن. این توهم که هر لحظه ممکنه ناخن هاتون بشکنه تا آخر باهاتونه. و اگه از حق نگذریم اگه ناخن هاتون برگرده واقعا و واقعا دردناکه.

7- تاحالا شنیدید که میگن: یک زن فقط موقعی ناتوانه که تازه لاک زده.خوب بهتون تبریک میگم این وضعیت برای شما همیشگیه. از باز کردن در نوشابه های قوطی ای، باز کردن در ظرف ها پلاستیکی و البته باز کردن بسته ی چیپس خداحافظی کنید. خداوند شما را از استفاده ازسنجاق سر یا پول خرد محروم کرده است.

8- شما را با زن های 30 سال پیش اشتباه میگیرند.

9-اعصاب خورد کنند. من دیگه نمیتونم روی چیزی نزنم. تمام مدت سعی دارم که با ناخن هام روی میز یک ریتم خاص بزنم و این حتی اعصاب خودم هم خورد میکنه.

و حالا نوبت نکات مثبت این جور ناخن هاست:
1- اول از همه تمام حرکات دستتون مثل یک lady میشه. و این یه جورایی خیلی باحاله. اگه گوشیتون لمسیه یا با دکمه زیاد سر و کار دارید این کار یکم سخت هست اما در نهایت حرکات بدن شما را به طور کلی تغییر میده.

2- دوست های تازه پیدا میکنید. من از فاصله ی آرایشگاه تا خونه 3 تا دوست جدید پیدا کردم که در مورد ناخن هام سوال پرسیدن و بعد باهم دوست شدیم.

3- پوست بهتر. شاید باور نکنید ولی این راه حل برای کسایی که صورتشون خیلی جوش میزنه، خیلی خیلی مناسبه. شما با اینکه میدونید که تحریک کردن جوشاتون به هیچ وجه کمکی به خوب شدنش نمیکنه، اما باز هم اون هارا فشار میدید. داشتن ناخن های کاشته و بلند و تیز بهتون کمک میکنه که این عادت در جا از سرتون بیوفته.

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط