4 قدم مهم تا بهترین مهمون دنیا شدن

4 قدم مهم تا بهترین مهمون دنیا شدن

ستاره ی عروسی

 

چگونه در 4 قدم بهترین مهمان دنیا باشیم:

شاید به خاطر اینکه شما به خیلی از عروسی ها رفته اید، فراموش کرده باشید که مهمان بودن در عروسی چه شرایط سختی دارد.هیچ کس دوست ندارد که کسی باشد که عروسی را "خراب" میکند یا تمام نگاه های منفی را به خود جلب میکند. با این 4 قدم ساده میتوانید بهترین مهمان دنیا باشید.

وقتی برای شما کارت دعوت به عروسی می رسد نامی که در پشت آن نوشته کسی است که دعوت شده است. پس اگر نام شما محمدرضا گلزار باشد و پشت کارت نوشته باشد آقای محمدرضا گلزار، این یعنی فقط شما دعوت هستید و نمیتوانید کس دیگری را با خود ببرید. اگر پشت کارت نوشته شده بود آقای محمد رضا گلزار و بانو یعنی با همسر محترمتان تشریف ببرید و اگر نوشته بود آقای محمد رضا گلزار و خانواده یعنی کل فرزندانتان هم به این جشن دعوت هستند. لطفا به عروس یا داماد تلفن نزنید و نپرسید که میتونم کسی را بیارم یا نه؟

به یاد داشته باشید که جواب دعوت را دادن بسیار مودبانه است. بهتر است اگر نمیخواهید در جشن آنها حضور پیدا کنید بهشان بگویید.

در لباس پوشیدن دقت کنید. فضا و جو بعضی از عروسی ها بسیار خودمونی و صمیمانه است اما به هر حال این یک موقعیت خاص است و حداقل شما باید لباس مرتب و تمیز بپوشید. در عروسی های رسمی آقایان باید کت و شلوار سیاه یا تیره بپوشند و خانم های باید لباس شب بلند به تن کنند. برای عروسی های کمتر رسمی آقایان میتوانند کت اسپرت و خانم ها لباس های متنوع تری بپوشند. شلوار جین و تیشرت جزو لیست "به هیچ وجه" ما هستند. همیشه بیش از حد خوب لباس پوشیدن بهتر از لباس نامناسب پوشیدن است. نکته ی دیگر این که تا زمانی که از شما خواسته نشده لباس سفید نپوشید. اجازه دهید که عروس در روز عروسی خود بدرخشد.

هرگز در عروسی از چیزی شکایت نکنید. سال ها پیش وقتی من ازدواج میکردم مسئول برنامه ریزی عروسی من به طور کامل غذای من را خراب کرد. به طوری که از منوی غذای من که شامل 6 نوع غذای متفاوت میشد تمام مهمان ها مرغ خوردند. باور کنید این دقیقا اتفاقی بود که افتاد ولی 99% مهمان ها هنوز لبخند به لب داشتند به جز یکی از عمه های من که در مورد غذا به من که عروس بودم و تمام کسانی که میتوانستند بشنوند شکایت کرد. در نهایت من شروع به گریه کردم و مادرم و تمام مهمان ها از این که کسی عروس را در روز عروسی اش رنجانده بود، ناراحت شدند. سعی کنید در بدترین شرایط هم به عروس،داماد و یا فامیل شکایت نکنید. اگر از وضع سرویس دهی، تهویه هوا یا چیز دیگری ناراحت هستید آن را با خدمه در میان بگذارید.

همکاری کنید. اگر به جشن عروسی دعوت شده اید در آن واقعا حضور داشته باشید. اگر کسی از شما دعوت کرد که برقصید، خواسته اش را رد نکنید، از شام عروسی به طور کامل بخورید، در طول مراسم و شادی ها دست بزنید. خیلی از زوج ها برای برنامه ریزی عروسی، شادی و داشتن اوقات خوش برای شما را در اولویت برنامه هایشان قرار میدهند؛ پس در عروسیشان به گونه ای برخورد کنید که آنها فکر کنند دقیقا همین حس را دارید. ولی به خاطر داشته باشید که مواظب رفتارتان باشید. وقتی موقع رقص و شادی نیست، این کار را انجام ندهید، در خوردن شام و هر چیز دیگری زیاده روی نکنید و در کل باعث دردسر نشوید.

بهتان قول میدهم اگر این 4 کار را انجام دهید نه تنها ستاره ی عروسی میشوید، بلکه واقعا اوقات خوبی را خواهید داشت.

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط