از دستیارای کوچولو بخواید تا برای تولد خوهر یا برادرشن کمکتون کنند

از دستیارای کوچولو بخواید تا برای تولد خوهر یا برادرشن کمکتون کنند

خواهر و برادر هم میتونند توی تولد کمک کنند

چجوری خواهر و برادر بزرگتر تو تولد مشارکت کنند:

اولین تولد پر از صورت های خندان و خاطرات شیرینه،البته به جز خواهر و برادر بزرگتر. اونا کوچیک تر از اونی هستند که بفهمن بچه ای که همینجوریش نصف وقت بابا و مامانش را میگیره دیگه چرا باید با یک تولد تمام توجه ها را به خودش جلب کنه.

خیلی خوبه اگه از اونا هم بخواید تا توی تولد همکاری کنند تا اون ها هم اوقات خوشی داشته باشند. ما برای شما چند تا پیشنهاد کوچولو داریم تا توی تولد همگی حسابی خوش بگذرونید:

اجازه بدید توی برنامه ریزی به شما کمک کنند:

در حالی که شما ساعت ها وقت می گزارید تا بهترین تولد را برای فرزند کوچکترتون بگیرید، خواهر یا برادر بزرگترش این احساس را داره که دیگه کسی بهش توجه نمیکنه. این جا ما یک لیست کوچیک از کارای که اونا میتونند توی انجامش بهتون کمک کنند داریم:

کمک توی انتخاب تم یا رنگ برای دکوراسیون تولد

تزیین شیرینی ها یا هر چیز دیگه ای

بازی با بچه تا شما بتونید به راحتی خونه را تمیز کنید.

انتخاب کادوی تولد برای بچه

مسئولیت بازی ها و چیزایی که برای سرگرمی بچه ها مهیا میشه

انتخاب لباس مناسب برای تولد خواهر یا برادر کوچیکترش از بین لباسایی که مامانش کاندید کرده.

یک مسئولیت توی تولد بهش بدید:

وقتی تولد شروع میشه انقدر همه جا شلوغ و پلوغ میشه که تحت کنترل داشتن همه چیز تقریبا غیرممکن محسوب میشه. برای اینکه خواهر یا برادر بزرگتر احساس بدی نداشته باشه بهتره که بهش یک مسئولیت بدید تا احساس کنه که توی تولد مهمه و همه بهش احتیاج دارند.

کادو باز کن:

نوزاد ها قابلیت اینکه کادوی تولدشون را باز کنند ندارند اما این کار به خوبی از عهده ی خواهر یا برادر بزرگترشون بر میاد.

مسئول یادگاری های تولد:

از فرزند بزرگترتون بخواید که یادگاری هایی را که برای هدیه دادن به مهمون ها درست کردید را بین مهمون ها پخش کنه. مطمئن باشید که او به قدری از انجام این کار خوشحال میشه که شما دیگه نباید نگران پخش کردن این یادگاری ها باشید

رهبر ارکستر:

وقتی که تولد یک بچه ی کوچوله همه دوست دارند که سهمی توی این جشن داشته باشند. بهترین ایده اینکه بگذارید خواهر یا برادر بزرگترش اول شعر "تولدت مبارک" را بخونه یا رقص چاقو را انجام بده.

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط