پیشنهاد های کوچولو برای راحتی کوچک تا بزرگ

پیشنهاد های کوچولو برای راحتی کوچک تا بزرگ

همه باید راضی باشند

اولین تولد کودک پر از اتفاقاتیه که یک بار در طول زندگی اتفاق میوفته و جالب تر از اون اینه که خود کودک تقریبا هیچ خاطره ای از اون روز را به یاد نمیاره. به این نکته های کوچولو توجه کنید تا مطمئن بشید که به همه تو اون روز خوش میگذره.

بچه ها:

اگه جشن تولد را توی خونه برگزار میکنید بهتره که مطمئن شید که بچه های کوچیکتر راحتند.

به نیازهایی که بچه هاتوی سن های مختلف فکر کنید. اگه اونا راحت باشند پدر و مادرشون هم اوقات بهتری را پشت سر میگذارند.

یک فضای مخصوص براشون در نظر بگیرید:

برای بچه های کوچولو فضای ایمن و راحتی را در نظر بگیرید که پر از اسباب بازی و بالشت باشه تا بتونند آزادانه توی اون بازی کنند. میتونید پشت بالشت ها صندلی های والدین را بچینید تا هر وقت که خواستند به بچه هاشون سر بزنند.

برای بچه های یکم بزرگتر بهترین سرگرمی، کاردستی درست کردنه. روی یک میز براشون کاغذ و مداد شمعی بذارید و تا آخر تولد نگران هیچی نباشید.

و بچه های بزرگتر اصولا از بازی های ویدئویی یا گیم های مختلف خوششون میاد. توی یک اتاق جدا براشون این سیستم را راه بندازید و هر چند وقت یک بار بهشون سر بزنید.

دوست های پدر و مادر:

اولین تولد کودک پر از دوست های والدینه که ممکنه که خودشون بچه ای نداشته باشند اما عاشق بچه ی شمان.پس وظیفه ی شماست که براشون امکاناتی را فراهم کنید که احساس راحتی بکنند.

یک گوشه ی مهمونی یک دفتر یا کاغذ را با خودکار بگذارید تا بزرگسالان بتونند یک خاطره ی کوتاه راجع مهمونی یا فرزندتون بنویسند.

سعی کنید اگه میخواید هدیه کوچکی برای یادگاری تولد بدید، چیزی را انتخاب کنید که بزرگسالا دوست دارند یا براشون جالبه. مثل شکلات های تزیین شده یا هر چیز دیگه ای که دوست دارید.

پدربزرگ مادربزرگ و افراد مسن:

از کمک پدربزرگ مادربزرگ های دوست داشتنی توی هر موردی میتونید استفاده کنید.

احتمالا او نا یک عالمه تجربه دارند که دوست دارند با شما در میون بگذارند و کمک کردن توی انجام کارهای تولد بهشون بهترین حس دنیا را میده. البته باید این نکته را در نظر گرفت که شاید دوست داشته باشند که روز تولد را استراحت کنند و کیک بخورند.

از پدربزرگ و مادربزرگ بخواید که یک یا دو ساعت زودتر به جشن تولد بیان تا هنگامی که شما دارید خودتون را برای جشن آماده میکنید اونا بتونند از بچه نگه داری کنند.

از اونا بخواید که چیزهای به خصوصی را که ممکنه یادتون بره را بهتون یادآوری کنند یا از شما موقعی که کیک تولد را به سر میز میبرید عکس بیاندازند.

برای افراد مسن صندلی های راحتی را فراهم کنید تا هر وقت که خواستند بتونند روی آن ها استراحت کنند.

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط