لباس ای برازنده مادر آقا داماد

لباس ای برازنده مادر آقا داماد

لباس زنانه

6 نکته کلیدی برای خرید لباس مادر داماد

روی سخن ما با مادران داماد است ، درباره خرید لباس عروس زیادی وسواس به خرج ندهید چرا که خود شما هم باید به فکر خرید لباس برای عروسی باشید. در اینجا به ذکر چند توصیه برای چگونگی پیدا کردن لباس برای خود به عنوان مادر داماد، می پردازیم.

شما چه مادر عروس و یا چه مادر داماد باشید، لحظات خاصی را در طی مراسم عروسی خواهید داشت. وقتی قدم به مراسم می گذارید و یا زمانیکه در سالن شما را به عنوان مادر داماد معرفی می کنند ،همه چشمها روی شما خواهد بود. ممکن است که شما از زمان عروسی خود تا حالا، برای خرید لباس به این مهمی جایی نرفته باشید. بنابراین در اینجا به ذکر نکته هایی می پردازیم که می تواند در امر خرید لباس به شما کمک کند.

نکته اول: با عروس تبادل نظر کنید

با عروس خانم  صحبت کنید. نظر کلی وی را درباره لباس جویا شوید. به عروسی به عنوان یک رویداد بزرگ نگاه کنید که شما نقش مهمی را در آن بازی می کنید. از عروس درباره نحوه لباس خود سوال کنید.

نکته دوم: به خرید بروید

هر چه زودتر خرید را شروع کنید اما تا زمانی که عروس لباس خود و ساقدوش ها را انتخاب  نکرده این کار را شروع نکنید. بعد از اتمام خرید لباس عروس و ساقدوش ها ، حالا نوبت شماست که به دنبال لباسی برازنده مادر داماد بگردید.

نکته سوم: بین لباس ها هماهنگی ایجاد کنید

به لباس عروس و فضای کلی مراسم نگاهی بیاندازید ، سعی کنید که برای رعایت تشریفات تا حدودی از سبک و سیاق آنها پیروی کنید.

نکته چهارم: طیف رنگی لباس خود را مشخص کنید

تصمیم بگیرید که چه رنگ لباسی می خواهید بپوشید.  از رنگهای مورد علاقه ایی که در ذهن دارید شروع کنید ولی دور رنگهای سفید، کرم و عاجی رنگ را خط بکشید ( نباید اینطور به نظر برسد که شما سعی دارید کانون توجه باشید ). بهترین لباسها برای مادر عروس و مادر داماد لباسی است که به لحاظ رنگی در خور و  متناسب مادران باشد و در کل با رنگ های موجود در مراسم عروسی تضادی نداشته باشد ( لازم نیست که این لباس با لباس ساقدوش ها هماهنگی و همخوانی داشته باشد ).

نکته پنجم: با عروس خانم به توافق برسید

فکر خوبی خواهد بود اگر از عروس خانم بخواهید که برای شما از مجله لباس مدل هایی بفرستد تا درباره سبک مورد نظر او ایده ایی کسب کنید. اما اگر او از شما خواست مدلی را بپوشید که شما با آن احساس خوبی ندارید ، بگذارید از این مسئله مطلع شود و سعی کنید که با او به یک توافق برسید. درست است که روز عروسی اوست ولی شما هم باید در لباس خود احساس راحتی بکنید.

نکته ششم: با مادر عروس صحبت کنید

مادر داماد باید بعد از اینکه لباس خود را انتخاب کرد با مادر عروس مشورت کند و درباره رنگ و مدل لباس خود به او توضیح بدهد. لزومی ندارد که مادر داماد لباسی هم رنگ با لباس مادر عروس بخرد اما باید که با قد دامن و آستین لباس او هماهنگی و مطابقت داشته باشد.

 

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط