تو نوشتن کارت دعوت از این موضوعات غافل نشید

تو نوشتن کارت دعوت از این موضوعات غافل نشید

5مورد مهم ه باید توی کارت دعوت نوشته بشه

توی دعوت نامه ی تولد هیچ چیزی بدتر از این نیست که یک چیزی را جا بگذاری. با اینکه احتمالا مهمون های شما، شما را میشناسند و اما نوشتن اطلاعات توی کارت دعوت ضروریه. شما با ننوشتن یک چیز خیلی کوچیک میتونید مهموناتون را گیج کنید. برای جلوگیری از این کار اول از همه این چند مورد را به خاطر داشته باشید:

نام:

اگر تولد فرزندتون را جشن میگیرید بهتره که علاوه بر اسم اون، اسم خودتون را هم قید کنید. اما اگه این مهمانی به مناسب تولد خودتونه نیازی به اوردن اسم کس دیگه ای نیست.

تاریخ:

مطمئن بشید که تاریخ به خوبی توی کارت دعوت مشخصه. و خواهش میکنم که مواظب تاریخ جشن باشید؛ هیچ چیز بدتر از این نیست که شما به هر دلیلی متوجه بشید که باید تاریخ روی کارت را عوض کنید. مهمونای شما برای اینکه درجشن شما حضور داشته باشند، برنامه های خودشون را تغییر دادند. پس درست نیست که برنامه های اونا را هم به هم بریزید.

زمان:

مثل تاریخ زمان هم باید خیلی واضح توی دعوت نامه ذکر بشه. ممکنه مهمونا ی شما در طول روز برنامه های خاص خودشون را داشته باشند و تغییر زمان مهمونی شما با کار اونا تداخل پیدا کنه.

مکان:
مطمئنم که شما مکان تولد را فراموش نمیکنید اما باید به یاد داشته باشید که اگر در جایی به جز منزل خودتون تولد میگیرید، بهترین کار برای شما کشیدن کروکیه (البته گاهی راجع به خونه هم این موضوع ضروریه). مهمونای شما به خاطر فکر کردن به راحتیه اونا از شما تشکر میکنند.

شماره تماس:

داشتن شماره ای که در صورت مشکل بشود با آن تماس گرفت،خیلی مهمه. این شماره میتونه شماره ی تلفن همراه شما یا منزل شما باشه. فقط باید این تلفن باید در دسترس باشه.

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط