4 راه حل برای کابوس خانم های درشت اندام در هنگام خرید لباس عروس

4 راه حل برای کابوس خانم های درشت اندام در هنگام خرید لباس عروس

همه عروس خانم ها لاغر اندام نیستند

4 راه حل برای کابوس ، خانم های درشت اندام  در مورد خرید لباس عروس

خرید لباس عروس قراره به نوعی کلی خاطره ی خوب و هیجان انگیز به جا بگذاره. اما برای بعضی از خانم ها ی کمی تپل ما مثل خودم ، تبدیل به یک کابوس وحشتناک شده ،. سعی کنید توی خرید لباس عروس از این موارد استفاده کنید و خریدتون را آسون کنید:

کابوس  شماره 1: سالن های زیبابی لباس سایز شما را ندارند

شما این را نمیدونید، مگر اینکه به اون سالن زنگ زده باشید و ازشون سوال پرسیده باشید. خیلی از سالن های زیبایی مخصوص عروس ،همه سایز لباس عروس دارند، چون همه دختر خانم ها که لاغر اندام نیستند و البته خیلی هاشون هم سایز بزرگ هستند. پس لطفا از اول فرض نکنید که لباس سایز شما پیدا نمیشه.

کابوس شماره ی 2: نباید لباس زیر خود را برای پرو ببرید

این اشتباه مرسومی ست که خیلی از خانم ها در هنگام خرید لباس عروس انجام میدهند. شما باید نهایت زیبایی خود را در اندام خود نشان دهید. بنابر این لباس زیری که به بهتر نشان دادن اندام شما کمک کند، در هنگام پرو لباس عروس، ضروری و مهم است.

کابوس شماره ی 3: حتما باید لباس عروس مدل ساده بپوشید

بله! لباس عروس هایی که پف ندارند و فقط کمی در انتها آزاد میشوند، برای شما که هیکل درشتی دارید بسیار مناسب است. اما این دلیلی بر این نیست که شما مدل های گوناگون را امتحان نکنید. مطمئن باشید بعد از امتحان انواع گوناگون لباس، تعجب خواهید کرد که چقدر لباس ها ی دیگر به شما می آید.

کابوس شماره ی 5: شما باید برجستگی های بدنتون را پنهان کنید

هیچ نیازی نیست که شما اندامتون را پنهان کنید یا ازش خجالت بکشید. به این فکر کنید که دارید با کسی که شما را با تمام وجود دوست داره ازدواج میکنید و هیچ چیز جز این مهم نیست.

دیدگاه

  بابا دمتون گرم که به فکر ما توپولها هستین. اخه منم این مشکلو دارم.

  پاسخ

  خیر ببینین الهی کمی آرام شدم چون خودم هم همین مشکل را دارم

  پاسخ

  خیر ببینین الهی کمی آرام شدم چون خودم هم همین مشکل را دارم

  پاسخ

  واقعا عالی بود کلی از استرسم کم شد

  پاسخ
*


* ارسال

مقالات مرتبط